Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Cześć! Wszystkie spelniły swój obywatelski obowiązek? Flyfly=> a jak u was z wyborami? Dlaczego ma cię poskręcać? :D:D Czegoś nie załapałam :P:D My tez będzimy mieli las za/z boku domu (ok 150m) :) Mój mąż jest konserwatystą - nie rusza moich kosmetyków :D. Może ze dwa razy użył kremu, kiedy jego się skończył :) Donia=> 😘 Jasiek tez bardzo lubi ostatnio \"Misia w dużym niebieskim domku\" zwłaszcza, jak ten wącha ekran :D:D:D...no i piosenki :) Kupiłaś obważanki? To jest odpustowy smak! :) Jaaga=> zdrówka 🌻 Grzywcia=> Euphorbium tez Jaś zawsze dostaje na kater, ale pytałaś o lek na gardło :)Dobrze, ze się nie pogarsza :)😘 Taaaak! \"Świat Elma\" i \"Franklin\" - to Jas lubi :) i jeszcze Zdjęciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia obwarzanki to ja kupuje jak jade Krakowa a na odpuście to serca lukrowana :P i cukierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo Gosia :) he he he :P a tak wogóle to mi znow szumi w pale po cytrynówce tym razem :D:D:D T. bedzie zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, tak spełniłam obywatelski obowiązek. Teraz siedzę i popijam drinka. A i jeszcze mam farbę na głowie. Donia jak ty dajesz radę, wpisy w środku nocy a od rana jesteś jak skowronek? Zdradź receptę, jakiś doping stosujesz? ;) Fly-fly tak, dwa samochody to jest konieczność, ale w tym kraju to dalej luksus i chyba bedę musiała poczekać, bo właściwie ten pierwszy tez jest zajeżdżony przez budowę i trzeba by go zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga=> Doping Doni?? Masz w jej ostatnim wpisie :P:D:D:D Aha, i takie dwie śliczne dziewcznki 😘 Jeszcze na aerobik biega :O:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy mam zmienić męża, czy poszukać kochanka ;). Mam na głowie coś co przypomina zwęglone orzechy. Miał być orzech laskowy, a nie jest! Tyle razy juz robiłam te farbę a tu znowu niespodzianka, niczego nie można byż pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gosia, ale Jasiek słodki w tych okularkach :) Wygląda super, mały profesorek :) Donia, podaj przepis na cytrynówkę, smaka mi zrobiłaś :P :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, hi Jaaga = > Nie wiem, ale myślę, że męża (tak jak dzieci) masz fajnego :)...może kup cytrynowkę ;):D:D:P Sylwuś=> 😘 Co ciebie tak mało ostatnio? :O:) Wsio ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dremika
ulalalala :D:D:D Jaaga rozwaliłaś mnie na łopatki :D:D:D tym tekstem kochanka nie szukaj kup se cytrynówe :P:P Gosia ❤️ Sylwuś jutro podpyta teściówke i pdam Ci :):):) Chlop mi znowu przysnał hmm :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie i to jest własnie tak po złótym płynie sie jest czerwonym :D:D:D:D:D a jeszcze zapomniałam [R E K A ] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochane... Czy czujecie sie inaczej w \"nowej Polsce\";) My wczoraj cała rodziną spełniliśmy obywatelski obowiązek:) Donia... Pojawił się mokry, męczący kaszel i zaczęłam podawać flegaminę. Chyba jest lepiej:) Z nosa leci, ale nie tak dużo. Najgorzej było w nocy, ale kładę Zuzi głowę wysoko i mozna spać. Myślę że mogła sie po prostu podziębić, bo my tez chorowaliśmy po weselu w górach. MOze sie zaraziła po prostu. U nas zimno...wyjęłam juz cieplejsze kurtki. Jadę dziś za butami dla Zuzanny na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! Ale miałam dzisiaj dzień w pracy, urwanie głowy. 😡 Ja juz kupiłam Kornelii buty zimowe, ale nie umie w nich chodzić. Chodzi jak \"kot w butach\", nóżka za nóżką, może się nauczy :) Sylwia juz nie zmniejszaj bardziej tych zdjęć ;). Wystarczy, bo nic nie będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIEN DOBRY........ Dziewczyny mam pytanie na jaki rozmiar kupujecie kombinezony dla maluchow... Tutaj nie ma babcia widziala fajne ,ale nie wiem na ile centymetrow ?????? Ehhhhhhh zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Grzywka zdrówka dla Zuzi ❤️ My tez juz chodzimy w zimowych kurteczkach i ciepłych czapkach :) Fly no nie powiem Ci dokładnie ale ja kupiłam na 80 w H&M i jeszcze troche za duzy jest inne firmy maja inne rozmiarówki trza jakoś Adaśka pomierzyć i porównac :) do wieczorka :) Jade na basen zawieżć Kamile a ja w między czasie do kosmetyczki ide :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry bry bry znaczy się i z grubej rury - Gosikka - \"psorek\" jak nic ale jasiek jest duuuży i uroczy !!! no, Grzywa - nową Polske mamy teraz tylko cud gospodarczy zobaczcie, co znalazłam na forum onetu Cudotwórca Pierwszy tydzień rządów Donalda Tuska Poniedziałek Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do kraju. Wtorek Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe. Środa Donald Tusk obniżył podatki --- od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą 1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia --- pielęgniarka zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec Francji i Irlandii by podjąć pracę w polskich szpitalach. Czwartek W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie --- UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie transportowane mięso z Polski do Rosji. Piątek W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i 320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz --- nowa minister infrastruktury - przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin Sobota Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto wprowadził poszóstne becikowe i ulgę na dziecko --- bez kozery - pińcet tysięcy. Niedziela Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął. PS Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by jabłka już nigdy nie drożały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia=> ja nie czuję się inaczej. Zobaczymy jak będzie pod rządami PO. Ale to że nie ma LPR i Samoobrony już pokazuje że było warto wywaliś te kilka milionów z naszych podatków na przyspieszone wybory :P:D Sylwuś=> Depresja jesienna? :)😘 Flyfly=> Tak jak napisała Donia - z rozmiarami trzeba mierzyć - h&m ma dużą rozmiarówkę inne firmy bardzo różnie . Zresztą czasami zależy to tez od fasonu. Uważam że trzeba mierzyć :) Channah=>😘 Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak mam zmierzyc na odlegolosc:):):) Zmierzylam malego dzisiaj jak stal 85cmm nic wiecej:):) Ehhh no tak ciezko tak na oko:):):) Lece do lozia :):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flyfly, jeśli kombinezon ma być jednoczęściowy, niech babcia uda się na zakupy z miarką krawiecką i zmierzy dany model od szyi do kroku! oczywiście Ty wcześniej musisz ustalić, ile ma ta miara wynieść ;) najprościej zmierzyć pasujące body i dodać ze 3 cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem chora , złapałam z lukim grype zolodkowa :( Przywiexlismy to w niedziele od tesciowej. Szkoda, ze nam wczesniej nie powiedziala, ze tak dzieci sa chore, przeciez wtedy bysmy nie pojechali. Juz nie pierwszy raz taka sytuacja :O Strasznie boje sie aby Karolinka nie zlapala, ale czy da sie uniknac, slabo to widze. Mnie strasznie wymeczylo. W pewnych momentach czulam, ze trace przytomnosc :( Ale juz teraz czuje, ze wracam do zywych ;) Dobrze, ze J. dostal dzis wolne, bo tak to nie wiem jak bym sobie dala rade :O Jagga, pamietam o zdjeciach. Jakos nie po drodze mi do skrzynki :O Az mi glupio, ale obiecuje, ze wysle, tylko nie dzis ;) Musze nabrac sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wracaj do zdrowia i nie przejmuj się zdjęciami. Wyślesz jakbędziesz mogła. Odpoczywaj. Wrócę później bo moje diablę jeszcze nie śpi 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobrzęcie łaskawie zasnęło ... 20 min temu nie musz ęWam pisac chyba że mam gromy i błyskawice w oczach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez byl bunt padam probowanie mamy na ile mozna sobie pozwolic mnie dobija]beksa] Sylwia duzo zdrowka dla Was:):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×