Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Cześć :) Majorku, rozmawiałam o tym z mamą, ona wie. Dziś było troszkę lepiej, jak usłyszał domofon poleciał pod drzwi i wyraźnie się cieszył, pozwoliłam mu wyjść na klatkę schodową i jak Babcia doszła na nasze piętro, zamiast do domu poszli razem piętro wyżej.Maks uwielbia chodzenie po schodach, obowiązkowo z liczeniem. Ja mówię raz, dwa a Maksiu cii (trzy). Potem już było ok i jak wychodziłam zrobił mi papa i posłał buziaczka rączką. Szybko uciekłam, żeby nie zdążył się rozkleić. Donia, a Maksiu się zachowuje jakby się do swojej kupy przywiązał - nie zabieraj, to mojeeeeeeee. Fajne masz te panienki. Dasia, z tego co pamiętam, od maleńkości była aparatka :) Gruby Misiu, śliczny ten Twój \"Chlewik\" Od razu przypomina mi się powiedzenie, że dzieci dzielą się na brudne i nieszczęśliwe :D Sylwia, dobrze ze zdrowiejecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend!! :D:D:D:D:D:D Nasze dzieci są super! [moje też :P:D] Mój nie tekści (jeszcze :D), ale już się boję i cieszę jednocześnie. Za to dziś chłopiec na zajęciach (3,5 roku) \"przytekścił\" mi komplement :D \"Maś ciadowe buty do chodzienia\" :D - chodziło mu o klapki takie a\'la scholl :D:D Channah=> Gdzie ty? :P:D Lecę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska nie no :D:D:D Ale CIADOWY CHŁOPCZYK :D:D:D:D:D oplułam monitor ;) :P GOSZA MAJOREK SYLWIA GOSSIKA ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, wróciłam! Oczywiście nie obyło się bez przygód. Wróciłam w czwartek o 22 i okazało si, że Kornelia chora. Wzięłam ją na ręce a ona zwymiotowała, więc pojechalismy na pogotowie. Całą noc nie spałyśmy, bo miała tez wysoką gorączkę i już nie wiedziałam co mam robić, bo o 6 powinnam jechać do Warszawy 😭 a ona była taka lejąca się przez ręce. Ale jednak troszkę jej się poprawiło o pojechałam o 8, spóźniłam się tylko 2 godziny. Juz się boję co będzie jak będę jechać na 3 stopień w listopadzie. Jak miałam wychodzić z domu, żeby pojechać na 1 stopień, to właśnie zadzwoniła opiekunka że jest bardzo chora i nie przyjdzie, bo nie może wyjść z toalety. Obudziłam Maćka czy pomoże ojcu, a on powiedział: tak, po czym zwymiotował na podłogę, ale mąż wystawił mnie za drzwi i pojechałam. Wpadnę poźniej bo dziecko mi przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejiooo :) Jaaga fajnie że jesteś 👄 no ale nie powiem masz przygody... Oby Kornelka juz nie chorowała ❤️ Ale pogoda brzydka fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jaaga, Dermika 😘 A gdzie reszta? Co tak pusto? My dziś prawie cały dzień poza domem. Najpierw zakupy, potem cmentarz na drugim końcu miasta. Podróż komunikacją miejską, bo auto w warsztacie. Wyszliśmy o 8, wróciliśmy przed 2. Potem szybki obiad, który dla nas był właściwie śniadaniem, bo rano tylko kawa. Maksia drzemka, a potem zrobiłam dziecku frajdę i poszliśmy na spacer z rowerkiem. Wróciliśmy, szybkie sprzątanie, kąpiel Maksia i już wieczór... Dopiero teraz mam chwilkę dla siebie, nałożyłam farbę na łeb, zaraz idę zmyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor........ Powalona choroba wracam do sil:(:(:( Zyletki w gardle glowa jakby tona na niej siedziala i maly podskakujacy caly dzien:(:(:( Poczytam zaleglosci jak mi oczy wytrzymaja ... Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly=> zdrówka 😘🌻 Fajnie, ze wpadasz :) Jaaga=> Zdrówka dla Kornelki 😘 Co ty robisz - specjalizację? Z czego? Sorki za ciekawość :P:) Jak nie chcesz tu, to może na maila :) Donia, Sylwuś, Gosza=> :) Channah=> ....???? ....... 😡 ;).................😘:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja na chwilkę, bo mam rodziców u siebie. Jutro wyjeżdżają.:( Zdrówka dla wszystkich ❤️ Gosikka, to nie specjalizacja. Robię 5-stopniową Akademię Controllingu. Zawsze może się przydać, a poza tym to mnie bardzo interesuje. Gosza, uważaj na tę farbę ;) Ja ostatnio po umyciu włosów miałam problem z rozpoznaniem się w lustrze. I do dzisiaj mi to zostało. Wpadnę jutro. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga, to sprawdzona farba. Boże już nawet nie pamiętam jaki mam naturalny kolor włosów... ale wolę nie sprawdzać, jeszcze zobaczyłabym jakieś siwe... ;) Zdrówka dla wszystkich słabujących 🌻 Spadam do łóżeczka, moje dziecko ma w nosie że dziś śpimy godzinę dłużej. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja jestem już siwa :O Tzn. mam dużo siwych włosów, więc jestem zmuszona do farbowania :( Niestety stres odbija mi się głównie na włosach :( Jagga, zdrówka życzę ❤️ U mnie Patryk strasznie kaszle, denerwuje mnie już :O W poniedziałek koniecznie musimy iść do lekarza :O Ja dziś miałam wolne od wszystkiego :P :D :D :D Mi też się należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosika - taaaaddaaaam ! :D jezdem (pisownia celowa :p) Bobs mi sie \"uzębia\" :o łaaaaa i chyab mi odbije - nie słucha sie wcale !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga=> a z czym to się je ? ;):D:D Sylwus=> Włosy można ufarbować, a na buzi jestes młodziutka. Karolinka na fotkach prze-pie-kna :D Channah=> wiem, ze specjalnie :) Toć (pisownia celowa :P ) ty polonistka jesteś :D:D Idę do małża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji tego, ze zamierzam leżeć pachnieć i wabić tym Meża znikam z kafe aczkolwiek na tenże wieczór jedynie :p :p :p :p Branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Rodzice już pojechali, niestety. Może mama przyjedzie w listopadzie. Gosza i jak farba? Pewnie dobrze. Czytałam o twoim Maksiu i twojej mamie i doskonale cię rozumiem. U mnie rodzice przepadają za Kornelią, ale niestety rzadko ja widzą. Jak przyjeżdżają to patrzy na nich niechętnie, dopiero pod koniec daje się obłaskawić, a wtedy oni już muszą wyjeżdżać i jest im przykro że znowu nieprędko ja zobaczą. :( Gosikka, controlling to taki nowoczesny sposób zarządzania firmą, i naprawdę nie ma nic wspólnego z kontrolą, bo tego nie lubię. Kontrola odnosi się do tego co było, a controlling interesuje tylko to co przed nami :) Channach, Flyfly jak u was ze zdrowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jaś jeszcze śpi (K. też :D ) więc mam chwilkę. Jaaga=> Zabrzmiało bardzo profesjonalnie i pozytywnie :) Ja mam dziś dzień (właściwie popołudnie) błogiego lenistwa :) Zrobię tylko 3 małe rzeczy na kompie i luuuzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry........ Jagga zyje jeszcze dycham:):) Odpukac jakos lepiej pwolutku czlowiek wraca do zycia:):):P Gosika widze ,ze K pilnuje Jasia jak moja polowa zawsze w niedziele :):)Wykorzystanie sytuacji maksymalnie... Trzymam farbe na glowie i jakos dziwnie zaczyna splywac mi po uchu co to za kolor wyjdzie zobaczymy:):) Byle nie zielony.... i jakos intensywnie pachnie.... Gosza jak tam Twoje teraz odcienie??????? U nas leje caly dzien jest tak smetnie ,ze trzeba by caly dzien swiatlo palic bo ciezko oczu na siedzaco nie zamknac... Lece zobaczymy co to na tej swojej glowie mam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly jak farba ? :) Gosikka, to dobrze, że zabrzmiało profesjonalnie ;) chociaż nie wiem dlaczego, bo nie powinno. A gdzie reszta? Wszystkie siedzicie w łazience z farbą na głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he eh Hej Jaaga :) ja ogladałam Taniec z Gwiazdami :) Fajny odcinek bardzo mi sie podobało dziśiaj :) A teraz zgrywam muzyke na płyte do samochodu taki własny mix ;) bo ja lubie miec szybki kawałek potem jakas pościelówa potem jakies lata 60-ąte :P taka pokrecona jestem a że nie lubie zmieniac płyt w czasie jazdy to se zgram :P:P a wogóle to uwielbiam jezdzic i bardzo głośno słuchac muzyki :D:D:D kiedys przez to mnie o maly wlaso nie zamknięto na przejezdzie kolejowym (takim automatycznym na fotokomorke (chyba) ) bo nie słyszałam sygnału dzwiekowego :-0 ;) aria oczywiscie nie spi jeszcze 😠 wczoraj w nocy sie obudziła o 23ej i nie spała do 3ej nad ranem 😡 :-0 A maz spał w innym pokoju i rano mówi ale Darusia dobrze spala :-0 ;) :P :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu Chlewik REWELACJA :D:D:D ale macie agenta ;) A Zosia sie ie otwiera niestety :( Pamietam jak moja Kmaila starciła jedynki świetnie sepleniła i akurat miałamega chrype REWELACYJNE POŁĄCZENIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadły jak mnie nie było, a teraz znowu nikogo nie ma. Gruby Misiu, ale masz fajne dzieciaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channach będzie dobrze! U nas co prawda nie ma gorączki, ale chyba też ząbkujemy, bo budzi się w nocy z krzykiem i nie chce pić przez smoczek. Ale miałam straszny dzień w pracy po dwóch dniach nieiobecności i jeszcze szefa nie ma bo we Francji się szkoli. Na budowie wre praca, montują przydomową oczyszczalnię ścieków :) Nareszcie będą czynne toalety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj Gruby misiu sliczne dzieciaczki masz:):) Ile wiosenek licza ???????????? No ja troche zbrazowialam na lepetynie siwych nie widac taki mial byc efekt i nie widac:P:PMoze troche blado wygladam teraz:):)ehhhh troche czasu to sie opatrze...... Channah o jejku trzymajcie sie tam cieplutko:):) Chlopaki sie kapia moja kolej polozyc malego jak mama nie usnie obok bedzie dobrze:):)Zmiana czasu teraz mamy to ,ze maly chodzi spac wczesniej ,ale i wstaje wczesniej dzisiaj 6.30 . Moje cialko przyzwyczajone conajmniej 8.00😭 hmmm trudno trzeba przetrzymac:(:( Buziaczki dla wszystkich,,,,, P.S. Widzial ktos moj kabelek od aparatu bo nie mam jak zgrac zdjec?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kuzwa tak mi te Vichy po oczach daje ,ze moge powiedziec zielono mi............chyba okulary przeciwsloneczne ubiore bo chyba oslepne:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi się wydawało, że chcę tylko dwoje dzieci dzieci, ale jak patrzę na Grubego Misia rodzinkę to naprawdę zazdroszczę. Gruby Misiu masz super dzieciaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×