Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

dzien dobry Grzywa mam nadzieje ,ze plany sie udaja i wszystko bedzie ok. Zdrowka zyczymy zbieraj sie szybciutko do pelnej formy:):)bnnntjhn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze moje dZiecko 0co0s zrobilo i wypowiedzi calej nie ma😭 NFbnap ,mbbbb b n Napisze pozniej jak mi 3dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Flyfly ekstra posty :D Sylwia a my już szukamy w tych droższych, gdzie normalnie nie zaglądalibyśmy.. Gosikka na zdrowie :) Grzywa znaczy się \"wróciłaś\", ale to już nie ta sama praca, gdy odchodziłaś na macierzyński.. :o Mam nadzieję, że plan wypali (nie zdradzaj ;) ) Pozdrawiam pozostałe dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia=> jesteś :D Trochę kiepsko... :O Ale trzymam kciuki za ten lepszy plan :)😘 Flyfly=> niezły czad, co ;):D Majorek, Sylwuś, Donia, Channah, Gosza, Gruby Misiu (pała za frekwencję ;):D:P )=>😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie pała 😭 trollstwo chorowało i dwa pierwsze zęby maciusiowe... wychodziły upierdliwie :p gosikka, szukałam Cię na nasza-klasa, ale znalazłam tylko 21. latkę z Płocka, co nosi takie imię i nazwisko jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostajemy PAŁE czy PAŁĄ po PALE ????? :P:P:P:P:P:P:P:P:P A ja Ci Gosia dam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostajemy PAŁE czy PAŁĄ po PALE ????? :P:P:P:P:P:P:P:P:P A ja Ci Gosia dam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezly ten czad niezly jak nie wyjdzie to bede rzucac tym plackiem do Ciebie:P:P:Pza kare Mam zamiar robic jutro bo bedziemy mieli gosci:):) Jak klasa???????Gdzie wy sie szukac ?????????? Gruby mis no gratuluje zeboli:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu =>No dobra, jesteś usprawiedliwiona :P:D Nieee, to na pewno nie ja :P:D Muszę tam wejść ale nie mam czasu :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly=> jak nie spartaczysz, to na pewno nie rzucisz ciastem we mnie...mąz ci nie pozwoli :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podobno zdolna do partaczenia jestem:P:P Robilam Rafaello raz wiecej juz nawet nie mam ochoty ot tyle nie dalo sie zjesc:):)do dzisiaj smak czuje brrrrrrrrrr nawet wrogowi bym nie dala :):P:PSzkoda by bylo czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flyfly, nie śpj!!! zarejestruj się na portalu nasza-klasa.pl i tam donia Cię znajdzie ;) a jak już będziesz u doni... to i reszta Cię odnajdzie :p a może przy okazji jakieś znajomości z czasów szkolnych odświeżysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a dostaniemy PAŁE czy PAŁĄ po PALE ??? :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P i chcialam powiedzieć ze sie za ch.... nie mogłam zalogowac tuuuuu ( w sumie to nadal nie wiem czy wejdzie mój post :P ) gruby Misiaczku dobrze dobrz kombinujesz ale Donia nie znac Fly Fly inaczej niz jako Fly Fly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, dla Ciebie też pała za frekwencję :P Misiu muszę Ciebie poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia co piłaś :P Już znalazłam :) Czy tam jest też Ninka??? A powiedz mi jak wkleja się zdjęcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia=> ja jestem usprawiedliwiona :P Nie mogłam wogóle otworzyć stron kafe :O Donia wie :) Donia=> po pałeczce, bo ani ja nie ma pały ani wy :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Majorka widziałam, ale muszę sobie fotkę wkleić, ale nie wiem czy i tak mnie pozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok juz wiem jak FLY FLY ma na imie :) Sylwia wchodzisz w swój profil potem w galerie w tym profilu no i potem masz dodaj zdjecie max 0.6 Mb :D:D:D:D:D Pomogłam ? :P i ja normalnie mam jeszcze tam wynaleziona przeze mnie Grzywe nasza ukochana laseczke blondyneczke :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się chyba strasznie rozpleniło, bo przedwczoraj dostałam od bliskiej kolezanki ze studiów link żebym się zalogowała :D No i właśnie to zrobiłam, ale teraz idę spać. Jesli wciągacie się na wzajemne listy (dobrze rozumiem?tak to działa? ), to te co o mnie więcej wiedzą mają moje namiary ;):D😘 Jutro tam dokładniej popatrzę Papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, jutro jak znajdę czas to się pobawię dzięki 👄, bo teraz idę na film ;) Piła już obejrzana, a dziś coś jeszcze mocniejszego :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać, babek które tak się nazywają jag gosikka jest zbyt duuuuuuużo bymmogła je ogarnąc teraz :p gosia? wpisz miasto! wtedy będziecie tylko dwie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia sa yrzy strony takih jak Ty :-0 tzn. o takich namiarach :P musisz tam wiecej uzupełnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie spie ,ale jakich cudow sie dowiaduje:):) Kurcze pokukam jutro ,ale Donia to Donia Gosika to Gosika i tak dalej ..no to mama informacje:):):classic_cool:nikogo nie znajde:):) Chyba maile porozsylam:):):P Mam do Gisiki do Dni nigdy nie dochodzi ot bogata jestem:):) Kasia jestem jakby kto pytal:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×