Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Hej ;) Ja dzisiaj mam jak w piątek, bo mężu w pracy ;) I przynajmniej mam sobotę w domu ;) Dermika zasnęłaś w końcu? :) 👄 A teraz czekam, aż ktoś łaskawie zrobi kupę.. :) Aaaaa Gosia zdarła swoje nowe buty (na czubkach) za stówę... o matko... Może jednak trzeba było kupić te "motorowe" za 50zeta w CCC... mniej byłoby mi ich szkoda. Jednak.. myślałam, że dłużej "pozostaną jak nowe" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek=> Pzreliczyłaś się z butami :P:D:D:D Ezoteryka mówisz...hmmm, musze pomyśleć :) Grzywcia=> to chyba akonto dziesiejszego wieczoru ;) Bo dziś sobie na bank chlapnę...z mężem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka :D normalnie nie kupilibyśmy takich, ale że babcia dała 50zł na ten cel.. więc.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor......... BANANOWIEC dzisiaj wyszedl nie bede rzucac:):) Nawet ostygl i juz skosztowalam PYCHA:):)mniam mniam......... Gosika te od Goszy to wyzsza szkoly jazdy jak narazie poczeka:):) Lece dalej dzisiaj do kina jedziemy:):)Jak Adas da sie uspic ladnie tatusiowi:):):P:P Zarejestrowalam sie w na naszej klasie chodzi jak zolw na emeryturze:(:( Nie mam na miarow na WAs ,a Ciebie Gosika nie znajduje:(:(😭Chyba ,ze ja slepa jestem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna na rejestrację
FlyFly:) jaki jest adres tej strony tzn. naszej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo : http://nasza-klasa.pl/ Ogladacie mecz?? Ja taaak :D:D:D Majorek ano w końcu zasnęłam ;) ale ciezko bylo :P dzis naprzykład wime ze musze wczesnej iśc spac bo jutro mam pobudke o 6.30 a cholerka wiem ze nie zasne no i co z tym zrobić??? jezu dla mnie taka godzina to jeszcze noc :-0 no ale wybieramy sie do Krakowa a jeszcze mam cos do zobienia no jak mus to mus ... Majorek ja jutro bede kupowac buty dla Daski hmm Twój przykład bedzie dla mnie przestroga :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, a masz już upatrzone buciki??? Kurcze kiedy ja w końcu coś kupię :O Może jutro i mi się uda wyskoczyć gdzień na zakupy, J. wyjątkowo w domu, więc może z dziećmi posiedzieć :) Karolinka chyba wychodzi z choróbska. Już dziś nie gorączkowała. Odrobinkę kaszle, ale mam nadzieję, że to nic takiego. Łuki też jeszcze ma kaszel, ale ogólenie to czuje się dobrze :) Nie oglądam meczu, ale dochądzą do mnie różnego rodzaju odgłosy, więc znam wyniki :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja meczu tez nie oglądam. Mąż poszedł sobie do kolegi, a Maciek sam ogląda w swoim pokoju. Dopiero udało mi sie uśpić diablątko :( Majorek, Grzywa żebyście tylko nie trzymały ciuch ow po dzieciach tak jak ja 14 lat, przez ten czas wyszły z mody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś=> Fajnie, zę już lepiej :)😘 Flyfly=> A widzisz! :P:D Ciasta Gosikki są super! ;);):D:D To teraz wypróbuj murzynka ze sliwkami (tez łatwy) a potem orzechowce, toffiowce, snickersy i....ciasto Goszy ;):D:D Smacznego! :) Co do naszej klasy - znasz moje nazwisko i imię (z maili), więc szukaj ;):D. Powodzenia :) (jestem na pewno) A jako wskazówkę podpowiem, ze najłatweij znaleźć Donię, a dzięki temu całą resztę. Ale fakt, ich serwer jest do dupy :O Chyba nie byli przygotowani na taki szał :) Donia=> Zaszalej! Udanych zakupów! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejunia a czemu mnie najłatwej? :-0 :D hi hi Sylwunia nie mam nic konkretnego na uwadze ide na zywioł ;) Jutro zdam relacje :D Tak czytalam ze własciceil tego \"nasza-klasa\" staje sie baaaaardzo baaardzo bogatym człowiekiem co dnia :) Gossia co K.dzis serwuje do meczu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej.. wystarczy w google wpisać nasza klasa :P Flyfly no mówiłam, że pycha :D chyba też musze zrobić :) hehe to dobry sposób na ogrzanie kuchni i przedpokoju :D Dermika hehe wiesz, jaki ja odkryłam sposób? śpiewam sobie w głowie kołysanki Małgosi, bo kiedy śpiewam jej, to też zaczynam ziewać :D Te buty mają skórę na wierzchu.. heh.. ja się na tym nie znam, co i jak.. ale jak ma zedrzeć, to pewnie i każde zedrze.. - Ja też tak zdzieram :) Sylwia tzn. że masz kaszlaczki w domku :D ważne, że ku dobremu :) Jaaga hahaha wiesz.. jakby to powiedzieć.. amie zostało sporo ciuszków.. po.. nas :D:D Oczywiście zrobiła selekcję, część poszła dla lalki (takie dużej wyglądającej na sporego dzidziusia :) ). Hmm sprawdzę, czy jeszcze mam na innej mojej stronie zdjęcia Gosi, bo tam chyba jest jakieś w moim czymś :) A dostałam też troszkę ciuszków sprzed 10-12 lat.. heh ten styl, szeeerokie w biodrach.. cieżko się do dziecka dostać albo ubrać itp :) Po domku ciorchała niektóre :) Aha, ja nie oglądam już meczu, tylko dziecko "pilnuję", żeby mi co chwila nie wyłaziła z wyrka do nas, gdy sąsiedzi znów puszczą głośno muzykę :o Za to mogę sobie postukać :P Mąż w kuchni ogląda i krzykiem radości daje znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek jak Maciek był mały to miałam tylko jedno body, taki ekstra ciuch! Wtedy używało się śpioszków i kaftaników, rajstopek małych tez nie było! Dobrze, że juz pampersy były. Ale wszystkie te najmniejsze ciuszki Kornelia miała po Maćku :) Dermika znowu będziesz coś kupować w Krakowie, nie za dobrze ci ;) Myślałam że jutro to na narty polecisz :) Sylwia ty też na zakupy, znowu będzie Karolinka będzie śliczna :) Gossika, zamurowujesz zdjęcia. Szkoda, że ja o tym nie wiedziałam Gosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaagusia he he jeszcze nie przygotowali u nas stokow co by sie Donia nie potłukła :P a jade dziecku ku[ic buty :D:D:D Majorku hi i niezła jestes :) no to zmykam pośpwieac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety musiałam przerwać, bo mnie dziecko wezwało z drugiego pokoju, a teraz mi wątek uciekł... No to do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Wysłałam Wam maila, jeśli któraś nie dostała, to przepraszam i proszę wołać :) Jaaga taa te beznadziejne kaftaniki, zawiązywane tylko u góry, albo z boku, ale tak, że mogły dziecku przeszkadzać, upijać, ja miałam takie nawet nowe.. (nie ja kupowałam :P ) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak z kina wrocilam super film.... Gosika czemu Donie najlatwiej znalesc :):)chyba wiem w czym tkwi problem nie mam polski literek:(:(: Ok lece do meza bo buczy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> dlaczego ciebie najłatwiej? Bo masz najorginalniejsze imię. W naszym pokoleniu nie tak często spotykane :P Pewnie juz szalejesz na zakupach :D Jesli ten nod naszej klasy taki już bogaty, to niech zaiwestuje w serwery, bo rzeczzywiście żółwie tempo się robi. Swoją droga to w ostatnich dniach taki szał na ta stronę się zrobił :) K. zaserwował mi jakiegoś drineczka z passoa i jakimś jeszcze alkoholem (słodziutki, ale nie zimny, powiedziałam, że ma być bez lodu :P bo coś mi chłodno :D ) . Był pyszny! (jak zwykle) A on...do meczu to piwo :P:D Jaaga=> jak Donia jedzie na zakupy, to najwięcej mają kupione dziewczynki, potem jej mąż, a ona sobie po namowach Kamilki i t. kupi jedną rzecz :D Wiem to do ej męża. Ona jest \"ciężka\" do kupowania dla siebie :D Może coś zamuruję, tylko muszę spytać majstrów jutro jak pojadę kiedy będą zalewać :)] Flyfly=> mąż buczy?! :D:D:P Niezły sposób wabienia żony do łóżka :D:D:D:P Chociaż o 1.33 w nocy, to może faktycznie nic innego nie działa :P:D Channah=> 😘???????:O😘 Gosza=> Jak Maksio? :) Mam nadzieję, ze to trzydniówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry...... My sie gosciujemy z Adasiem sami w domu. Maz pojechal z niania na zwiedzanie Londynu:):),a zimno ,ze nosa z domu nie chce sie wychylic yhyh jemy ciasto:):) Znalazlam Dermike ,ale strona nie dziala ciagle serwer przeciazony:(:(Usiade wieczorem:):) h vvvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Donia jak po zakupach, udały się ???? Bo mi wcale :( Nic nie kupiłam :( Szukałam kombinezonu i bucików. Buciki to jeszcze \"jakieś\" bym dostała, ale kombinezonów nie ma :( Tzn.były zielone i niebieskie. Niebieski odpada wogóle, a zielony nam nie pasuje do reszty....:P W H&M już nie było rozmiarów....pozostaje mi zamówić chyba przez internet.... Co myślicie o tym kombinezonie? http://www.kacperek.net.pl/product_info.php?cPath=49_34_73_76&products_id=759 I jeszcze te buciki mi się podobają ale nie wiem czy są warte tej ceny http://www.neckermann.com.pl/index.php?top_gr_id=1003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Donia jak po zakupach, udały się ???? Bo mi wcale :( Nic nie kupiłam :( Szukałam kombinezonu i bucików. Buciki to jeszcze \"jakieś\" bym dostała, ale kombinezonów nie ma :( Tzn.były zielone i niebieskie. Niebieski odpada wogóle, a zielony nam nie pasuje do reszty....:P W H&M już nie było rozmiarów....pozostaje mi zamówić chyba przez internet.... Co myślicie o tym kombinezonie? http://www.kacperek.net.pl/product_info.php?cPath=49_34_73_76&products_id=759 I jeszcze te buciki mi się podobają ale nie wiem czy są warte tej ceny http://www.neckermann.com.pl/index.php?top_gr_id=1003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Donia jak po zakupach, udały się ???? Bo mi wcale :( Nic nie kupiłam :( Szukałam kombinezonu i bucików. Buciki to jeszcze \"jakieś\" bym dostała, ale kombinezonów nie ma :( Tzn.były zielone i niebieskie. Niebieski odpada wogóle, a zielony nam nie pasuje do reszty....:P W H&M już nie było rozmiarów....pozostaje mi zamówić chyba przez internet.... Co myślicie o tym kombinezonie? http://www.kacperek.net.pl/product_info.php?cPath=49_34_73_76&products_id=759 I jeszcze te buciki mi się podobają ale nie wiem czy są warte tej ceny http://www.neckermann.com.pl/index.php?top_gr_id=1003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Donia jak po zakupach, udały się ???? Bo mi wcale :( Nic nie kupiłam :( Szukałam kombinezonu i bucików. Buciki to jeszcze \"jakieś\" bym dostała, ale kombinezonów nie ma :( Tzn.były zielone i niebieskie. Niebieski odpada wogóle, a zielony nam nie pasuje do reszty....:P W H&M już nie było rozmiarów....pozostaje mi zamówić chyba przez internet.... Co myślicie o tym kombinezonie? http://www.kacperek.net.pl/product_info.php?cPath=49_34_73_76&products_id=759 I jeszcze te buciki mi się podobają ale nie wiem czy są warte tej ceny http://www.neckermann.com.pl/index.php?top_gr_id=1003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze jak to się stało to nie wiem :O Do tej pory odpowiedź mi wisiała, a jak się wysłała to aż tyle razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, uff dopiero usnęła po wielkich cyrkach. Jej ostatnio na etapie mamy, nikt inny nie istnieje, aż się boję co to będzie w przyszłym tygodniu jak pojadę do Warszawy. Sylwia kombinezon ładny, ale dla mnie taki troszkę niemowlęcy. Może dlatego, że ja nie wyobrażam sobie mojej Kornelii w takim kombinezonie jednoczęściowym. Mam taki po Maćku, to był taki wrzask jak jej założyłam, że jeszcze prędzej zdejmowałam. Mam kombinezon, ale spodnie ogrodniczki plus kurtka i jeszcze ani razu w nim nie była. Zakładamy na razie tylko kurtki i cieplejsze spodnie. Dermika i jak, kupiłas coś sobie. Ty masz tak samo jak ja, wszystkim w koło kupuje a sobie nie, bo nigdy mi sie nic nie podoba, ale jak coś mi się bardzo spodoba, wtedy nie ważne ile kosztuje. A i jeszcze jedno, jak masz na imię, że takie niespotykane? Majorku moja Kornelia dziś obśliniła cały monitor jak zobaczyła Gosię. Strasznie jej si e spodobała. Głaskała ją i dawała buzi, i mówiła Osia. Na razie tyle, spróbuję wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno: Donia z daleka od allegro do jutra rano, bo licytuję sukienkę :) Flyfly jak to mąż z niania na wycieczce! I ty tak spokojnie o tym piszesz? Ile niania ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×