Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Misiu no wiem, że Tobie do śmiechu nie jest...mi też by nie było :P Dlatego życzę Ci aby wszystko szło po Twojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> To życzę ci braku konsekwencji....poza praniem (jednorazowym) :)😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu... :D Pięknie:D Gosikka... dzięki Ci dobra kobieto za tę fantastyczną wiadomość😘 Ja juz oczywiście w robocie siedzę, a w piątrek idę na babską imprezę i meza w domu z dzieckiem zostawiam:p Haaaa!!!:) A tak w ogóle, to mam dzis interesującu dzień, bo idę na szkolenie z udzielania pierwszej pomocy defibrylatorem:p Nieźle:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry....... Dla tych pracujacych szczegolnie:):):) Ja jeszcze w blogim lenistwie obijajm sie i jest mim z tym cakiem dobrze:):) Milego dnia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Misiu nie pękaj, będzie dobrze ;) Ja jak zwykle zapracowana, jutro znowu jadę na szkolenie do Warszawy i mam stres, bo tym razem zdecydowałam sie jechac samochodem. Majorek :) za zdjęcia. Grzywa napisz jak tam zajecia z defibrylatorem. Ja tez bym sie pobawiła, rozruszałabym męża jak leży na kanapie z pilotem ;) Flyfly odpoczywaj, bo juz niedługo. Kiedy waracasz do pracy? Gosikka, Sylwia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i idę czytać zaaaległości :) (o ile mi Anioł nie przeszkodzi)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek=> I ci przeszkodził, co? :P:D:D Grzywcia=> nie ma za co :) Masz w pracy defibrylator, czy tak dla jaj wam się każą szkolić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszkodziła mi, ale Gosia.. obudziła się. Po dłuuugiej walce padła przed 16... Jej też się po tej długiej przerwie świątecznej poprzestawiało.. :o Mimo, że była śpiąca.. nie chciała zasnąć.. nawet z 5-10 minut poleżeć w spokoju 😡 Wrobiłam tatusia w karmienie jej obiadkiem, a on zaraz znalazł mecz siatkówki w tv... buhehe Gruby miś czy te kapelusze w cieście, to są moczone w cieście naleśnikowym piwnym i smażone na patelni? :) Poza tym, że maślaki są beee to mniam mniam :D 01-01-2008 00:00 wyskoczyłaś z toastem - czatowałaś, żeby się wstrzelić? :D Gosikka Gosia nadal lubi rozwalać, co się jej zbuduje ;) Sama lubi i umie wieże budować :) a co do mówienia.. nawija jak najęta, prawie codziennie słysze nowe stwierdzenie. A tak w ogóle to większość jej pbogatgo zasobu słów i zdań to to.. co słyszy naokoło.. czyli od nas, tv itp ;) A na mnie ostatnio ulubiła mówić.. mama Majka :) Hanuś 👄 wpadaj tutaj częściej :D Grzywa również i rodzinka mojego męża uważałaby, że to nie jest normalne (włącznie z mężem), oni też tacy mięsożerni :o zwłaszcza, że teść masarzem był.. A oni nie poszczą w piątki. Brzusia 👄 Ty również zaglądaj tu częściej :D żeby chociaż jedno marzenie spełniło się :) Dermika 🌼 Sylwia 🌼 Jaaga 🌼 Flyfly 🌼 nam też kiedyś pękła guma, ale na szczęście w porę się Anioł zorientował.. ;) I tak mnie to trochę.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka... mamy, mamy! To taka mała gadająca skrzynka z elektrodami:) A tak na poważnie, to szkolenie było bardzo interesujące. Ja już kiedyś miałam takie zwykłe szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, ale to było wiele lat temu i okazuje sie ze dożo sie w tej kwestii zmianiło. Przeszliśmy dzis przez wszystko. Masaż serca, zakrztuszenia i oczywiście defibrylacja. Z 5 razy dziś uratowałam życie manekinowi:D Majorek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmianiło, tylko zmieniło i nie dożo, tylko dużo:o Sorrki:) Idę spać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek w takim razie wpadam częściej :D :P i przesyłam uściski 😘 Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzwcia=> Tak, w pierwszej pomocy to, co kiedyś było standardem, dziś może być zabronione, a co najmniej szkodliwe :) Ale same szkolenia w tej kwestii to świetna sprawa. Miałam w październiku chyba i bylam zachwycona, nawet z lekkim niedosytem :D Fantom dziękował? :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Znów czekam, ąz Gosia zaśnie.. i chyba się nie doczekam. Dzisiaj to akurat trochę moja wina, bo po rannym cycusiu nadal nie chciało mi się wstać (dziwne, bo nie poszłam tak późno spać). I pospałyśmy jeszcze do 9, nawet śniło mi się coś.. ;) Owszem położyłam ją później.. ale nadal nie widze efektów.. łehh. :) W takim razie postaram się położyć ją wcześniej spać wieczorem, to może uda mi się w końcu wyrównać sen (tylko mnie też sięmusi chcieć wstać... aa.. ;) ). Grzywa - defibrylator.. nieźle ;) Hanuś fajnie :) :D Gosikka 🖐️ Dam Wam próbkę zdolności mowy mojej córci :) Wczoraj około kąpania, oczywiście tatuśtv ogląda ;) I jest reklama serialu (po raz n-ty .. :o ) \"Nie jesteś już potrzebna.. Zwalniam cię\" - a moje dziecko od razu: \"nie jesteś już potrzebny... Tato\" :D:D buhaha najlepsze są odmiany wyrazów i czasowniki :) zabawków, założasz=zakładasz, pany=panowie (to naprawdę nieźle brzmi w zdaniu :) ), udało się mi się! :D , powiedziła.., kapetusie na tupusie :) :D , kapetki=skarpetki, tupki,tupusie=stópki itd :) czasowników nigy nie pamiętam, a super próbuje odpowiednio go odmienić do sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas odwrotnie Adas w Polsce po spacerze domaga sie spania ,ale w domu walczy na sile ,zeby nie spac.Chyba ,ze gorszy dzien ma to sie drzemnie ,ale strasznie z wieczornym spaniem zobaczymy jak wrocimy do domu:):)Ciraz pozniej kawaler zasypia:(:( Gosika co Cie tak malo ????????? Reszta tez sie gdzies szweda:):):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly=> 😘 Mało...może trochę. Troche się dzieje u mnie od poniedziałku...Jutro też nie mam jak, chyba że późno wieczorem. Ale miło, że tęsknisz ;):D:D😘 Majorek= ty jesteś o kilka kroków przed nami, bo nasze maluchy mają po 1,5 roku, a Maciuś Misia jeszcze mniej :) Ja już się tej dziecięcej nowomowy nie moge doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujjjjj
Grzywa to chyba jakaś niedopieszczona jest skoro tyle o sexie pisze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu :) ale chlewik jest równolatkiem gosi majorkowj :) i też ma "kapetki" i "topy" a bjudne topy są do "tałowania" :p a najbardziej lubię, gdy podtyka mi jakąś umorusną część ciała mówiąc: tałuj, boi... chlewik jest tak cudownie rozkoszny, że całymi godzinami mogłabym o nim :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem :) Majorku i Misiu kiedy poczytałam jak gadulują Wasze dzieciaczki odrazu przypomnieli mi się chłopcy jak byli w tym wieku....Właśnie to śmieszne odmienianie..przekręcanie...\"pany\" zamiast panów też byli :D Już nie mogę się doczekać kiedy Karolinka będzie tak nadawała :D Hanuś 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A moje dziecko mnie powala codziennie na łopaty:D Ja po prostu mogłabym książkę pisać!! Ostatnio nauczyła sie mówić \"okuje\" (czyt. dziękuję) :) i po każdej zmianie pieluchy, podarowaniu jakiegoś smakołyka, założeniu kapci mówi \"okuje\":D Codziennie wymyśla cos nowego:D Ostatnio klocki robią tez furorę. Zuzia buduje \"dom\" i \"kuminy\" (czyt. kominy). A co do sexu, to fakt...tego nigdy nie odmawiam:p I jeszcze z takim mężczyzna jak mój....mniaammm:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek jak coś daje (a nie chce, czy dostaje) mówi \"dziaaa\" = dziękuję :D A ostatnio coś tam po swjemu zagadał,a le zabrzmiało jak psiamać i się zaczęliśmy śmiać, więc teraz ma fazy i gada, np. przy zabawie \"pasia-maś\" :D:D Też fajnie przekręca, ale ak zmiękczając np. leś=lew Chyba zacznę to spisywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale "psia mać' to takieee... płockie :) moja babcia jeszcze mówiła "psia klew" - nie mówiła "r" chlewik mówi "kulela" - to też brzydko! gdzie się tego nauczył? ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulela dobre :):):) No Adas chyba chinszczyzne ma opanowana do perfekcji:):) No w sumie co sie dziwic 2 domy dalej mieszkaja chinczycy:):) Dzisiaj powiedzial gdzie ,ale pewnie przez przypadek i nie uslysze nic konkretnego dlugo>>>>>>>>>>> Cytrus cos sie tak martwisz o Grzywe?????????Jakos nie wyglada na niedopieszczona:P:P Glodemu chleb na mysli:):):) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"popieldolony" ... :) usłyszałam kiedyś od 3-4-latka w parku na spacerze.. Zadeptywał ść intensywnie robaka i jego mama zapytała o to.. czy jakoś tak.. No matka również była w szoku :) Przez tamten park wracają uczniowie ze szkoły.. wystarczy, że mały kiedyś ich usłyszał .. :o To na tyle, bo wlazłam na chwilę, resztę potem odpiszę, napiszę :) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry........ No moja siostra jak byla mala nie pamietam ile miala chodzila do przedszkola jeszcze smiesznie mowila zatkala nas przy obiedzie. Tata kulwa masz dwie rozne skarpetki oczy w slup i smiech.... Okazalo sie ,ze w grupie byl chlopczk ktory starsznie przeklinal wiec wszystkie dzieci na raz zaczely zadziwiac swoich rodzicow w domu:):) Oczywiscie taki jezyk byl w tamtym domu na codzien wiec dziecko uzywalo go jak dobra polszczyzne:(:( Dzwoni moj maz szczesliwy jak nie wiem co ,telefon od znajomych i ma na weekend gosci .Przyjezdzaja z 3 latkiem i 3 tygodniowym dzieciatkiem.Maz zalatany bedzie musial gotowac ,kolacyjka i sniadanko takie tam nie mowie o sprzataniu:):):P:P Ja mu dalam cala liste co ma zrobic bo w przyszlym tygodniu wracamy wiec ten plany na sprzatanie pranie , a tu gosci bedzie bawil:):) Teraz zrozumie jak to byc gospodynia domowa bo wygodnie powiedziec to sie ugotuje wiecej nie ma problemu jak to ktos robi ,a nie wlasne rece:):)Zawsze byl otwarty na odwiedziny zobaczymy co powie teraz:):P:P:P Czasami jak narzekalam ,ze pracuje i teraz Adas i jeszcze cale mnostwo rzeczy naraz to sie dziwil ,ze sie nie ciesze z takich gosci na 3 dni :):) No to sobie ponarzekalam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> Ja tego zwrotu wogóle nie używam, po prostu to, co Jaś wtedy powiedzial najbardziej do tego pasowało :) Fakt, ze własnych regionalizmów się nie wychwytuje, ale nie znam nikogo, kto by nad/uzywał tego zwrotu :) Kolela też fajne :) Sylwuś=> \"Pasa maś\" lub \"pasia maś\" :D Majorek=> troche łaciny na pewno z podwórka przyniosą, nawet jak się w domu nie używa :) Flyfly=> dobrze, że nie było zakrztuszenia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a moja mówi \".. ekuje.. \"i kiwa przy tym główka :) \".. aj mi to... \" \"NIEEEEEEEEEE\" \"...ta...\" dzis podczs bajko powoedziała wyrażnie ELMO :) na popcorn mowi \"..poppo.. \" i takie różnie ale w tym momencie nie moge sobie przypomniec :P a wogóle rewelacyjnie i do perfrkcjii opanowala akcentowanie słowa MAMA w zalezności od sytuacji jest wymawiane np. ze zdziwieniem, albo radoscia albo przerażeniem albo zakłopotaniem albo pytajaco albo wręcz rozkazujaco :D:D:D:D:D skręciłam noge wczoraj...\\a dzis se głupia mała poszła na aerobik :-0 :P :D MAjorku a moze Gosia juz nie potrzebuje dziennej drzemki? Ja bym np. wolaławczesniejsze zaśniecie wieczorem niz boje przy usypiani w dzien .. Mowi to matka ktora przezyla to samo przy pierwszym dziecku :D:D:D A wogóle to si wybieramy na bal karnawałowy do K. do szkoły :) i jedna bedzie CZAROWNICA a druga PSCÓŁKĄ :D:D:D:D Fly Fly a Ty nadal w Polsce urzędujesz??? :) Gruby Misiu jestem fanka Twoich dzieci :) Gosia :) spisuj Jaśka :) Grzywa dajesz rade? :P :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu powiedziala gdzie masz isc:):)Moj maly ostatnio zapychal mnie do lazienki i zamknal drzwi taki dystans mu odpowiada jak mnie ma dosc:):):) Donia jeszcze sie wczasuje ,a co mi tam:):)Do 16 i wracam do meza:):) No grzywa gdzies znikla :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×