Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Hej :) Jaki spokojny ten nowy rok :) Ruchu mało :) Czy wasze dzieciaczki też codziennie wymawiają nowy wyraz? :D Jaś (tylko z ostatnich dni) - leś=lew, paka=koparka, banam=banan, amata=armata, peś=pies, uch=ucho., guma=guma... Trochę jestem zaskoczona, ale to cudowne śledzić to wszystko. Dziś np. zdzierałam naklejkę z nowego pudła na klocki, podchodzi do mnie i mówi \"guma?\" (w jego wydaniu to takie trochę \"g-ma\" ) , ja mu na to \"Nie synku, papier\" , a Jaś na to \"Papeś! \" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor....... Zimno jak nie wiem co mnie katar dalej meczy odpukac maly jest ok:):) No i postep w nowym roku bylismy dzisiaj u fryzjera maly siadl dal sobie obciac grzywke i wyszedl bardzo zadowolony:):) Wydaje mi sie ,ze ja jakos sie zestresowalam bo mysle jak obetnie do polowy i koniec to bedzie super wygladal:):):) Jakos dziecko przez te swieta rozlegurowane w spaniu chce spac w dzien jak najwiecej potem wieczorem zasypia dopiero o 22.00 chociaz ja twardo sie trzymam godzin jego spania i dupa dzisiaj spiewal przez godzine na caly glos:(:(:)(Bawiac sie tym sposobem super:(:( Nawet czapke bez jakis pretensji nosi i szalik chociaz rekawiczki nawet kolo dloni nie moga byc bo odrazu zrzucaoby tak zostalo:)::):) Wielkie zaskoczenie moje bylo jak poszlismy do znajomych ,a tam maly w ty, samym wieku krzyczacy wrzeszczacy na caly glos i rzucajacy wszystkim co popadnie i gdzie popadnie .Adas wystraszony poplakal sie pare razy i wizyta sie skonczyla.Podejscie 2 to samo wrecz jak widzi tego malego to widze jak sie zaczyna denerwowac wreszcie sie biedak wkurzyl walna popchnal tamtego i wyrwak zabawke i placz z drugiej strony ...... Narazie odwiedziny zawieszome bo co bede sie ja stresowac i Adas:):) Przyczym w innych znajomych wszystko ok bawi sie ladnie i nie chce isc do domu iwdac nie przypadli sobie do gustu.......... Teraz to mnie sie marzy jakas dieta bo jakos dla mnie te swieta jeszcze trwaja i jakos nie moge sobie niczego odmowic ,a wrecz odwrotnie juz do kuchni nie wlaze jak nie musze:(:(:(Wszystko bym zerzarla:(:(:( Scielam wlosy i teraz to sie musze bawic w jakies uladanie i suszenie ojjjjjjjj ciezko bedzie rano jak wroce do pracy:):):)Poczekam odrosna chyba ,ze se przyzwyczaje:):):) Buziaki dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gosika .... U nas przoduje chinszczyzna na calego dziubek sie nie zamyka przez caly dzien.......:):):) Mowi auto i dziekuje i czesc bajan i diadia na dziadka . Na moja siostre wola kaka bo KaROLINA I coraz czesciej cos sie wyrwie ,ale do powtarzania to raczej daleko:(:( Wiec na komunikacje w jezyku w miare zrozumialym chyba jeszcze troche czasu uplynie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siora tak klapie w klawiature ,ze literki sie zmazaly wiec w co trafie moze dziwnie wygladac:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej :) A ja dziś tylko pozdrawiam późno-wieczornie ;) 🖐️ Gosia wybudziła situż pzd północą sylwestrową (może latego, że ze 20 minut wcześniej też przebudziła się po naszych odwiedzinach w pokoju - po kołdry ;) ). Zatem została na życzenia szampana (no dla rodziców ;) ) i fajerwerki :) NIe omieszkała zauważyć śniegu i o sankach pomarzyć :) Trochę długo to trwało (fajerwerki) i się zabardzo rozbudziłą, kilka razy ją zanosiliśmy do łóżeczka. W końcu nie przyszła, ale nie zasnęła, bo po jakimś czasie dołączyliśmy do niej, a ona.. wstała :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly=>A moze Adas będzie miał rodzeństwo? :D:P Ja też żrę... :O Ale odchudzam się od postu, bo w ponieziałek dostane fajny przepis na pączki. A potem dieta Sylwii :D:D:D:classic_cool: Ja zapuszczam trochę włosy, bo będę w czerwcu świadkową u siostry stryjecznej i muszę mieć więcej pola manewru :) Jasiek właściwie chińszczyzny dużo nie używa. Choć mówi dużo [ciekawe po kim? ;):D:D ] w swoje gadulenie wplątuje większość słow, które coś znaczą (choć wymowa, często jest mocno jasiowa :D ) U nas dziadzi to tez dziadzia :) Majorek=> to mieliście latanego sylwka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być, że dziadzia, to u Jasia diadia (z takim miękkim dź) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Laski... czy jak bierze się globulki przed zabiegiem wymrażania nadżerki, to można współżyć??:o Bo tak.... teraz mam do wybrania 16 globulek, później miesiączka więc zero seksu, później zaraz zabieg i po zabiegu z miesiąc abstynencji:o Tylko nie wiem czy mogę sobie pozwolić teraz na jakieś małe co nieco:o Bo jeżeli nie mogę, to będzie dla mnie jakaś masakra:( Gorzej niż podczas połogu:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Grzywcia, kocham cię za ta bezpośredniość :D:D😘 A nie możesz załadować sobie globulki \"po\"? Bo jeśli chodzi o to, czy np. globulka na noc, a wcześniej (np. po południu, czy wieczorem) seksik, to myślę, że nie ma przeciwskazań. Ja bym tak zrobiła :D:classic_cool: Zresztą stan psychiczny pacjentki (także ginekologicznej), jest też bardzo ważny :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka Tak... tylko moja przyjaciółka, która tez robiła ten zabieg mówiła, że globulki bierze sie w celu \"oczyszczenia\" Pochwy czy coś i ze nie powinno sie współżyć:o nie wiem na ile jest to prawda:o Chyba założę jakiś temat o tym:o Dziewczyny... niech któraś wpadnie do mnie na drineczka. Mąż w pracy siedzi cały dzień dziś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Grzywcia ja miałam wypalaną nadżerkę ale już z 11 lat temu więc nie pamiętam...pewnie nawet inaczej to wszystko wyglądało....Tak więc nie doradzę... Gosia moja Karolinka to ma takie okresy kiedy dobiera więcej słówek...a potem chwilowa przerwa...Ostatnio zaskoczyła mnie kiedy jeszcze wylegiwałam się w łóżku, przyleciała do mnie w wyciągniętą rączką i wołała ceść mama :D Ostatnio na wszystko pyta się gdzie jeś? Nawet udało jej się spyać gdzie jeś tata? A rozczuliło mnie moja mama :D A moje włosy tuż przed świętami zostały ścięte...ale to z musy nie z ceci...Gosia wie dlaczego :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jesteście??? Jak ja jestem to Was nie ma..... Przeczytałam poprzedni swój post i zastanawiam się po jakiemu ja pisałam :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś=>Karolinka...ach słodycz chodząca :D😘 Proszę zdjęcie! Prroooooszęęęę! :D😘 Grzywcia=> to już nie wiem :O A nie możesz zadzwonić do gina? Jesli chcesz to mogę zapytać w poniedziąłek, bo mam rano wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywko, tudzież gryzwo, wyrazy współczucia!!! a może inne techniki? albo nie wiem no prezerwatywa? co by nie pobrudzić? to pisała seksoholiczka :p co nigdy do końca połogu nie dotrwała :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby miśiu.... \"co by nie pobrudzić?\" hahahahahaaaaaaaaaaahahhahaaahhahhaaaahahha:D Ja cos czuję ze nie wytrzymam i pobrudzę:D:D:D Może wystarczy że nie będę sie bzykać tylko przed okresem z tydzień np coooo???:D Gosikka... to mój nowy gin i przyjmuje tylko 1h w tyg i mam tylko nr do rejestracji:o Nie mam na kom:o:o:o Gosikka... moze zapytaj...jak zapomnisz to trudno:) Sylwia🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gumka to odpada...profanacja seksu i lizanie loda przez szybę;););):p A tak na powożenie, to cierpię na uczulenie na lateks:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dobry......... Grzywcia najlepsza wstrzemiezliwosc :):):P:PGlobulki przygotowuja do zabiegu ,ale jakis numerek pewnie przejdzie:):) Nie chodzi o to ,zeby potem nie miec problemow lub nawrotu bo nadrzerka nie doleczona lub jakies powiklania to lubi wracac:(:( No decyzja i tak do Ciebie nalezec bedzie,pomysl po abstynencji jaka frajda:):):) Gosika jakie rodzenstwo teraz prosze powiedzoec tfutfutfu,,kiedys tak ,ale nie tarez:):):)No nigdy nie wiadomo:):):) Sylwia jak ja siebie czytam to czasami sie zastanawiam co chcialam powiedziebb:):) Gdzie nasza Gosza i Donia:):)????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia jest w domu ... a co?? :P hi hi hi Gzywa ja tez przez to przechodziłam ... i raczej nie powinno sie... no ale.... gdybys miała iść na ten zabieg z załamaniem nerwowym :P... to chyba cel uświeca środki :P:P:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki😘 Donia... załamanie nerwowe lub poważna choroba psychiczna;) Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwia ja nie:P:PMaz za daleko:P:P:):)No i tak mam abstynencje przymusowa:):):) Donia tak pytam :):):)Hmmmm ,a co ty taka zajeta:):) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się baby rozgadały :D:D Misiu=> No, no....cicha woda brzegi rwie ;):D:P Grzywcia=> zapytałam. Powiedziała, że co najmniej 5 dni przed nie współżyć. Jej zdarzały się podobno nawet plemniki na wypalaniu :O:D:D:D:D. Opdpowiedź brzmi: jak bardzo musisz (a zakładam że bardzo ;):D:D ), to tylko 5 dni przed abstynencja :D I globulka oczywiście po stosunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia, to jest oczywiście tylko wersja mojej ginki. Zakładam, że możliwe jest, ze twój by zalecił inaczej, ale zawsze to jakaś konsultacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha woda??? ;) hmm... znacznie gorzej, jak rwie się co innego :o pękła nam prezerwatywa :o :o :o teraz cała zestresowana jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Baby dzisiaj jakies ciche bym powiedziala:):) Gruby mis cicha woda brzegi rwie:):):P:P Ja jakos boje sie jakiegos wypadku choc mam takie wrazenie ,ze mezowi mojemu byloby na reke:):)Mo mowie o gumkach:):) Boze niedlugo sama siebie nie bede rozumiec co pisze:):) O ADas juz wdrapuje sie na kolana musze pewnie konczyc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> a ile planujecie trollików? Nie ma się co martwić - dzieci wychodzą wam superowe! :)😘 Flyfly=> :)😘 Grzywy pewnie dzis nie będzie :D:classic_cool::P Donia, Sylwia, Gosza...😘 Jaaga=> Osiedliście już? Jak żyjecie? :) Majorkowa=> Szalona kobieto, gdzie ty? :P Lana=> :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu to czekamy na rozwój wydarzeń ;) Czyżby piąteczka :P ;) :D :D :D No właściwie tak jak kiedyś mi napisałaś..co za różnica czy 4 czy 5 :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa... Wy się tak nie cieszcie :( to nawet nie tak, że nie chcemy już dzieci, ale z całą pewnością już nie planujemy!!! po pierwsze i najważniejsze: z wojtusiem leżałam miesiąc... z maćkiem 3! a i tak urodził się za szybko, choć tydzień-dwa powinnam wytzrmać dłużej... no i po drugie- mój kręgosłup :o od zwsze sprawia mi kłopot, ciąża nie wpływa dobrze... w tym roku, chciałam pozbyć się balastu, który muszę dźwigać- znacznie zmniejszyć biust! a tak??? wolałabym, by ten incydent nie niósł konsekwencji :p innych niz to, że się pobrudziło :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×