Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Pozdrawiam:):):) Dermika[ reka ] Gruby misiu takiego prezentu nikt nie chce daj komus za darmo co nie lubisz:P:P:PNo mam nadzieje ,ze nie dostane:):):) Gosiak ogolny:):):) Ja jutro do domku wracam urlop sie skonczyl praca czeka .Maz steskniony podobo tez:P:Pczeka:):) Pakowanie jak ja tego nie cierpie:(:( Do domku troche mi sie juz teskni ,ale troche tylko jakis tydzien jeszcze by sie przydal:):) Majorek nie pojechali nie chciala BABA stresowac dziecka:):) W domu lubi jezdzic tramwajem:):)zobaczymy czy mu sie nie odmienilo:):) Ok lece na cosik slodkiego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, zapomniałam napisać, że czeka nas zalew ciekawskich osób z okazji nowego topika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Wita Was wyposzczona Gryzwa:p może na erotycznym byście jakiś topik założyły??:D Bo wiecie...ja trochę niewyżyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa, ale najgorsze co można zrobić głodnemu to opowiadać mu o jedzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Ja nawet tu posta nie mogłam wysłać, bo wyskoczyło, ze \"błąd\" i \"temat podanym id nie istnieje\", mimo, ze mogłam wejść. Zobaczymy co będzie dalej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas antybiotyk, dla wojtusia :( strasznie biedniutki, w takich chwilach baaaaaaardzo widać, że on też jest jeszcze bardzo maleńki :( :( a z dobrych info: dostalam punktualnie @! otwierają 9 lutego super fitness w budynku, wktórym mamy mieszkanie :D sześć lat na to czekałam :p i sauna też będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, widzę, ze ty też pytałaś moderów :O Tyle, ze mi nikt nie odpowiedział 😡:P Ciekawe co wymodzili? Najwyżej założymy jeszcze raz. A co? :D:D:D Ale trochę to wkurzające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, całuski dla Wojtusia :O😘 I gratuluję fitnessu :D (i @ :D:D:D ).Jaki jest plan strategiczny co do klubu? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu pisałaś coś do mnie na Skypie? Misiu gratuluję @ :P Dużo zdrówka dla Wojtusia. U nas jest początek zapalenia płuc :O Na szczęście moja lekarka wróciła i sie do niej dodzwoniłam. Teraz już jestem spokojniejsza, bo wiem, że jesteśmy pod najlepszą opieką :D Karolince zmieniła antybiotyk, bo stwierdziła, że tamten sobie nie poradzi. Właśnie J. jechał po niego...im szybciej tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Sylwuś, nie piasałam. Kurde, co się u was dzieje? :( Bidulki małe chorują, i to jak :O Chyba nam skasowali temat 😡 Ciśnie mi się kilka określeń na klawiaturkę , ale nie będę, bo może jeszcze to naprawią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjjjj... fajna była ta podłoga:( Ja dostałam dzisiaj @ i miałam straszne bóle:o Juz myślałam ze rodzę rodzeństwo dla Zuzki:o Buziaczki dla dzieciaczków chorujących. ZDRÓWKA, ZDRÓWKA, ZDRÓWKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie ładne panele mieliśmy... i te dywaniki tak sie ładnie komponowały w całośc... i nawet te frendzelki Gośki mi nie przeszkadzały :P... i wogóle to był nasz kawałek podłogi.... ktos sie nie bał i zajebal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się bardzo podobało, chociaz dobrze sie nie rozgościłam. Pisałyscie jak szalone, może na jakims dopingu byłyście ;) i dlatego nas skasowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko sprawdzic czy ja też umiem i za szybko wysłałam . Czy wy też odczuwacie, że dzisiaj jest "najbardziej dołujacy dzień w roku"? Bo ja chyba tak, deszcz leje i mam bajoro wokół domu, a ma padac do soboty :( Obawiam się jutro juz nie wyjadę samochodem. Misiu, Sylwia a jak wasze dzieciaczki, lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam ze to wyższa szkoła jazdy:D ♪♪♪ ♪♪♪ ♪♪♪:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się Panie rozśpiewały :D z małym dalej kiepsko, nie je, nie śpi, tuli się i jęczy... znów z wagi spadnie :( już prawie nie czuję różnicy czy noszę wojtka, czy maćka :( na szczęście leki łyka, więc czekam efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) O jakich nutkach mówicie..ja nic nie wiedzę :O Dziś chyba dzieciaczki lepiej bo już nie gorączkują :) Cała trójeczka śpi...chyba nabierają siły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski dla chorowitków i dużo zdrowia :)😘 Słuchajcie co do podłogi - zakładać nowy, czy jeszcze czekamy (np. 2 dni)? Dajcie znać, co robimy. Swoją drogę pierdolnik mają niezły 😡 A doczekać się odpowiedzi... :O😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×