Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Dajcie spokój Grzywce, 5 dni pzred zabiegiem bedzie wchodzić częściej ;):D:D:D:P Donia=> co do trollików - ja byłam pierwsza. I mam na to mocne argumenty :D:D:P Tonia jest super! :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tak z ciekawosci pytamy:):) Sprawdzamy co tam u niej:P:P:P No ja lece na nasza klase podobno ma chodzic jak burza po zmianach:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia śpi :D:D:D Obiad się paruje, ja zapijam kawkę i popychać cisteczkami z czekoladą:D:D buziaczki, bo pewnie długo tu nie zabawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Mamy ferie zimowe :D :D :D Jaki luzik będziemy mieć :D Chłopcy mają wplanach jechać do babci na wieś...ciekawe tylko jakie plany ma babcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> Jozin jest super :D Ale ty pewnie \"szkło kontaktowe oglądasz\", co? :P:D Wiecie co to \"pasa mas\" lub \"pasia mas\" to chyba sms :D:D:D Tak mi dziś wyszło, bo Jaś powtórzył to po kimś w telewizji :D A inne fajne - rozwali wieżę z klocków i \"Mama/tata! Budu-budu.\" :D:D:D Budu-budu to \"Budować\". \"Rozwalać, przewracać\" to \"bach\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Jeśli już to popycham :) A Małgoś pięknie spała półtorej godziny, dokładnie nie wiem, bo nie wiem, o której w końcu zasnęła ;) Może jeszcze trochę leżąłaby tam, ale niechcący nacisnęłam nogą \"piszczka\" (te gumowe piszczące) i się dziecię ruszyło i podniosło ;) ;) Za to zasnęła po 21.. ale do domu wróciliśmy koło wpół do ósmej, a o tej porze to zazwyczaj jest po kolacji, kąpie się itd :) hehe ktoś tu chyba sam zazdrości (mówię o cytruskach :) ) Flyfly aaa to ja już kapuję, co z tymi Waszymi powrotami :) No i dobrze mu tak.. niech zobaczy :) mam nadzieję, że po tej wizycie nie zostawi Ci chałupy do sprzątania.. Tekst siostry odjechany.. ;) heh Gosikka ale opisywać chyba mogę te małe mądralińskie wywody? :D bo z Gosi to taka Pysia Mądrysia :D ona uzywa zdań złożonych :) może to i normalne, ale mnie i tak lekko zadziwia, jak mi mówi, że coś tam BO coś tam albo ALE coś tam :D Misiu taa jak jest okazja i np. przy przewijaniu te \"tópki\" są gołe to i ja całuję ;) a często jestem \"zmuszana\" :D bo mi dziecię je podpycha pod usta ;) ;) Oj pisz pisz, bo tak fajnie się to czyta :)) No ciekawe, co by Tonia zrobiła, gdybyś naprawdę zaczeła się pakować.. hahah Piosnka o Jozinie niezła, chociaż puszczałam bez dźwięku :D Sylwia :D haha dobre z ta babcią :) Grzywa ylko się nie przesydzcie :) a może.. to i lepiej.. ;) :P Dermika z przerażeniem to chyba nie na Twój widok ? :P :D A jak noga? Ale ja ją kładę wcześniej :) o ósmej ma spać :) A wczoraj nawet położyłam ją jeszcze wcześniej i przed ósmą już słodki aniołek spał :) Ona potrzebuje snu w dzień, bo się bez niego zwłaszcza im bliżej wieczora zachowuje nie bardzo.. niby jest ok, ale nie można się z nią dogadać.. bardziej marudna.. itp. (a budzi się po siódmej). pasia mać i kulela .. niezłe ;) :D Małgosia też dziękuje, czasami do przesady. Nauczyłam ją też mówić \"nie, dziękuję\", chyba przy okazji jedzenia, kiedy już ma dość (ale teraz już inaczej tego używa) - i czasem jak rzuci to \"nie, dziękuję\" to można paść:) albo.. \"jestem zajęta\" :) Za to ostatnio już parę razy powiedziała do taty...\"wynoś się\".. :o Ja w nerwach (a ostatnio było tego sporo) czasem powiem wynocha.. ale aż tak chyba nie powiedziałam.. :P Na razie zwalam to na tv.. A jak chce coś i nie pozwalamy itp.. to idzie czy tylko odwraca się i mówi \"obrażam się\" czy coś w tym stylu.. :) A czasami sobie gdzieś usiądzie .. i mówi: \"smutek\" (jak z sezamków :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e... na szkło mam wysypkę :p papierowe nożyczki (zetknęłyście się?) wrzuciła link, a dalej lawinowo... trolęta juz śpiewają :) no nie w tej chwili, bo śpią... ale jozin z bazin... hit, zaraz po słoniu janerki - goń słonia, goń go!!! chanach, no jakto tak??? :( gdzie indziej Cię widzę, a tu nie??? namówiłam męza i jesteśmy zdecydowani na wazektomię! niezależnie od tego, co jest, co będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wracając do mowy dzieci, najdłużej nie wiedzielismy, co to NUNY! dalej nie wiemy... tonia tez już nie :( i pupapuca! ale to się wydało i na zawsze w słowniku domowym zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ......... Co to sobotni strajk dzisiaj:):):) Kukla do dzisiaj w naszym domu sie przewija to slowo znajomych synusia na coca-cole..:):):)Maz jak chce to wola kukle poplosze:):) No i tak sie powoli do wyjazdu przygotowywuje:(:(Praca czeka i duze zmiany:(:):):)Nie wiem jak to bedzie ,ale jak niepadne to dam rade jak sie mowi:):) Babcia dzisiaj zabrala Adasia i poszli a wycieczke ,a ze obiecala przejazdzke tramwajem wiec nastawiona na dlugi spacer:):)Po tym jak tramwaj ruszyl to dojechali do nastepnego przystanku i sie skonczylo:(:(Adas atwierdzil ,ze lepiej ogladac ,ale jechac to nie koniecznie i po wycieczce:):)Polazili bo pogoda sprzyjala i tyle:):) Jutro wybieraja sie na wycieczke pociagiem ciekawa jestem jak daleko dojada:):):P:P Dziecko tylko autem jezdzi babcia ambitnie urozmaica jego wakacje:):) Milej niedzieli zycze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tsą mnei Misiu wypatrzyła ;) estem, estem tylko \"zarobiona\" i nieco \"rozdarta\" wewnętrznie ... zarobiona bo 1.02 zaczynam pracę a rozdarta ... hmm... to dłuzsza historia ,a le sieuporamy :p tymczasem a, nei , zapomniałabym .. dobra, jak to mawiają \"ręce stalo sie zadość\" :p wracam do meritum Misiu, Twoje dzieciaczki meni rozwalają po prostu Bobrzęcie też zaczyan sobie nieźle \"pogadywac\" czyli \"edyn bwa tdu\" [jeden,dwa trzy] odeń ateta [ciasteczka :D ] adada alaj emem wywala mnei dosłownie, minami na zawołanie, usmiechami, proszeniem przez danie buzi :D CHOCHANY JEST ! :D DZiewczyny, kombinuję jak koń pod górę, bo bardzo chciałabym byćz Wami jak najczęściej, tylko jest małe coś, co mnie troche odpycha .. ale zobaczymy coś może da sie z tym zrobić w ramach samoukarania ... przejadłam sie zbyt pikantnąi zbyt czosnkową pizzą - zalaz meni spali to chili ... jesli to za mała kara .. jutro tez zrobie pizzę :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i obiecuję ... kupię sobie słownik albo "przesiądę " sie na inna przegladarkę , taka, co mi będzie bzdury w moich wypocinach podkreślać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie! serio? a po co?? może się pouzdrawiajmy lepiej? wystawiam chore od tygodnia ponad gardło na licytację, dodaję gratis ciągnący się katar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> ja nie biorę, ale mogę poklepac pocieszająco po pleckach :) ...i wytulić :) I też pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, aj też dziękuję, nie wezmę ... wytulić bym mogła, ale sie boję .. ze an mnei Twoje przeziębienie \"przeskoczy\" :p ale mogę .... pozdrowić :p :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, dzięki wielka sylwio, za twą uzdrawiającą :p od razu mi lepiej :D zapisuję się na prawo jazdy, obiecuję! gosiu, obmyśliłam nasze wiosenne spotkanie :) spotkamy się w połowie drogi, w sochaczewie! odbędziemy wspólna podróż kolejka wąskotorową, w planie też jest ognisko i spacer po puszczy... co Wy na to? myslę że małym fanom kolejnictwa -dyntowi i chlewikowi będzie się podobać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> Super pomysł :D Jasiek zdejmie majtki przez głowę, jak zobaczy Pa-pacha i wsiądzie do niego :D:D:P Dla wszystkich laseczek, w ten słoneczny dzień 😘🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jakaś rozładowana jestem :O Chłopcy mieli bć na feriach u babci. Pojechaliśmy tam...ale wczoraj musieliśmy wracać z Patrykiem bo dostał wysokiej temperatury :O Trochę kaszle, ale dalej gorączkuje.... A tak mi go szkoda...bo tyle czasu czekał na ten wyjazd :( Cały czas mam nadzieję, że może jeszcze zdąży...ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię ankietę: 1.\"Poród, macieżyństwo, wychowanie dzieci\" czy 2.\"Ogólny\" ? Bo nie wiem, gdzie zapisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś=> :O A może zorganizować im super-ferie w domu i mieście? :) Tylko, że z chorym ciężko się gdzieś wybrać... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym stawia jednak na ogólny :) Gosiu uki został u babici...no a Patryk przymusowe siedzenie...chociaż staramy się mu to jakoś wynagrodzić....usługujemy mu...podtykamy smakołyki..ogląda bajki i twierdzi, że czuje się jak w niebie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) I uzdrawiająco pozdrawiam :D Heh pamiętam, że jak już czułam, że nadchodzi koniec tych słodkich gosinych wyrazów, to stwierdzałam, że będzie mi ich brak :) mesie - na smska, siuna na sukienkę ;) isia na łyżkę ;) - jeszcze wcześniej był bardziej gosine :D A jeszcze teraz czasem coś powie i nie wiem, o co jej chodzi, do żadnego normalnego wyrazu mi nie pasuje :) Czasami też mówi zbyt mało wyraźnie, żeby załapać, ale jakoś da się do tego dojść :) Gruby miś ja nie chcę, dziękuję.. sama se ciągnij ten katar :P wazektomia.. to brzmi jak amputacja.. a nie ... :o (a jak tam @ masz? :):P ) Flyfly a Niunia moja tylko czeka na okazję, żeby pojechać tramwajem :D A jak wycieczka pociągiem? Channah 🖐️ tdu na trzy - to niezłe :D inne też ;) Ja jestem mała, ale mam nadzieję, że to nie ja Cię odpycham :) A może my pomożemy? :) :P Gosikka zdejmie majtki przez głowę - dobra jesteś :D Ja nie jestem przeciw :) A nr.. to może jednak 1. mniejszy tłok? ;) Sylwia a to pech.. - zdrówka życzę :) Dermika 🖐️ 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×