Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

hej hej :):):) Co porabiacie? pewnie na spacerkach my tez całymi dniami poza domkiem :) pogoda piekna ❤️ pozdrawiam Was wszystkie :) a Gosz pisała ze wysyłała zdjecia dostała któraś? Jesli tak to przeslijcie na mój adres bardzo bym chciała zobaczyć Maxia :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj takie pustki ?? Patusia Naszej Gio jest w szpitalu bidulka :( 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hanusia :) Ciesze sie ze juz jesteście w domku :):):) 👄 ❤️ o rany a co sie dzieje z Patusia ? trzymam kciuki za nia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Hanus - wiedziałam że dzisiaj już was puszczą!!!!!!Jokos tak czułam. Bardzo sie ciesze. A co z Patusia??? Matko czemu te dzieciaczki musza tak cierpiec?? Bidulki małe.Powiedz Gio że trzymamy za Patusię kciuki- Niech Szybko wracają. Wpadne pózniej muszę się ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiia była w szpitalu zrobili jej RTG i nic nie wyszło a rano kupke zrobiła i chyba poszło z kupką uffffffffff :) Gio kłębek nerwów nie mówiąc o Kasi :( Dziewczyny gdzie Wy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby zobaczyć czy nie ma zszywki w brzuszku Pati. Cały układ pokarmowy sprawdzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko - połkneła??Kupa nerwów.Pamietam jak mój brat pinezke połknął.Szok,ale miałam wtedy stres.Pamietam to było w szkole jak robił gazetke,trzymał ją w buzi ktos do niego cos powiedział .a on chyba chciał odpowiedziec i ja połknał.Kazałam mu wtedy dużo chleba jesc(pozbierałam wszystkie sniadania od dzieci) i pakowałam w niego na siłe- bo pomyslałam sobie żeby ta pinezka wbiła się w chleb.pózniej mama przyszła i zabrała go też na RTG . i pinezki ani sladu.Nastepnego dnia znalazł ją w k...ie. Uratoałam mu życie.yhihihi. Ale Patka ?? Ona taka malutka,mam nadzieję że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah a moja ma body z napisem \"córeczka Tatusia\" zrobiła furore w szpitalu :d cały czas tylko Tata i tata :D I gratuluje ań i chodzenia :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ale się z Patką porobiło :O Gio...😘 Channah=> 😘 dzięki za komlementy :D Tata też niezły ;) Ale podobny to Jasiek jest do mamusi :) Donia=> wysyłam Maksia Hanuś=> nic nie mam na gg :( Dawaj zdjęcia!! :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> nie wyślę :O Chyba nie zapisałam... :( Dziewcyny wrzućcie Doni ostatnie zdjęcia Maksia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniawd=> Dzieki za fotki Łukaszka 😘 Ale miał tort ;) :D A na zdjęciu 129 wygląda jak \"Rosemary baby\" ;):D:P Uwielbiam jego węgielki :) A ten pan to Pan Tata? :) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) Gosia Hanus Channah Szwedzia 🖐️ Hanuś poprosze koniecznie zdjecie Zuzi w tym bodziaku!!!! Channah brawo dla Bobra :) Gosia podeslij mi fotki mojego zięcia Łukaszka!! ;) :) Ciesze sie z Patusia juz ok !! :) u mnie nic szczególniego do opisywania wiec kończe :) Sylwia7 BRAKUJE TU CIEBIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!! Brzusia, Gio, Hanuś, Dermika, Gosika 👄 👄 👄 za pamięc :D Już wczoraj sobie poczytałam co u Was, ale jakoś nie miałam humoru do pisania. Gio=> super, że sprawa z Patusią dobrze się skończyła ❤️ Komputer już działa, mam nadzieję, że już nic nie wyskoczy. Chociaż wszsytko mi się rozwala. Wczoraj aparat fotografczny przestał działac. No i jak kamerę podłączylam do komputera to też coś się w komputerze spaliło :O Mam tylko nadzieję, że wejście do kamery USB nie spaliło się :O Karolinka wczoraj skończyła antybiotyk, ale z rana jeszcze odkaszluje :O Patryk dorobiła się zapalenia oskrzeli. Uciekam nie smuce już nic więcej :( Brzusia=> gdzie jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja mam 4 wejścia USB (usg hehe ) może Ty też masz. Ja mam dwa z boku koło włącznika i 2 z tyłu. Te z boku już dawno sie spaliły a te 2 z tyłu działają. Zdrówka dla dzieciaczków 😘 Ja własnie wstałam :D zjedliśmy śniadanie i wszyscy do spania spowrotem :D jejku jak ja kocham swój dom :D Babcie od wczoraj mam w szpitalu. Jest w złym stanie ale znając babcie będzie dobrze :) Gosikka już wysyłam foty bo wczoraj strasznie mi net mulił :O A dzisiaj porobie trochę zdjęć :) Ciekawe jak tam Patusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, ja tylko na chwilę, to już ostatni tydzień takiego zapierdzielu, w sobotę muszę zawieźć gotową pracę, wtedy będę luźniejsza... Dermika, do Ciebie też wysyłałam zdjęcia, ale wróciły. Spróbuję jeszcze raz, może teraz się uda. Hanuś, super że z Zuzią już OK, ja nie mam takich doświadczeń szpitalnych, na oddziale gdzie regularnie bywamy pielęgniarki i lekarze są super. Mam nadzieję że Patusia już w domu i że jest OK. Zdróweczka dla wszystkich dzieciaczków. Z ostatnich wiadomości o Maksiu - moje dziecko ostatnio wspieło się na płot... włazi wszędzie, wczoraj dobrał się do szafki kuchennej (zabezpieczonej), powylewał sobie ocet i olej, dobrze że się nie napił. Wniosek - jestem na właściwym forum, moje dziecko ma coś diabelskiego w sobie, choć z wyglądu aniołeczek... Pozdrawiam Was bardzo, bardzo gorąco 😘 Jeszcze kilka dni muszę bez Was wytrzymać.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, melduje się w przelocie. Sylwia, Hanus=> 😘 za pamięć :) Hanuś=> własnie odebrałam twego smska. A mój wczorajszy długi do ciebie nie dotarł? :( Przedwczoraj nie miałam dostepu do ntu, wczoraj musiałam iść na zebranie do pracy i datego milczałam. No własnie, wczoraj miałam przedsmak tego, co czeka mnie we wrzesniu :O Rano ledwo sie zdążyłam ogarnąc, nakarmic hubcia (raczej wmusic jesdzenie) i biegiem z Hubciem na zebranie do szkoły. Tam była moja mama, (tez pracuje w szkole), odebrała hubcia ode mnie, poszła z nim na spacer, a ja na zebranie. Po zebraniu biegiem do domu, wymiana z mamą, która musiała wrócic do pracy, a ja zajęłam się Hubciem. Mówię Wam, na wariackich papierach doslownie :O nie wiem, jak to bedzie we wrzesniu, mamy z mamą miec tak plan ułozony, że bedziemy sobie własnie tak przekazywać dziecko. Ciekawe, jak to wyjdzie w praniu :O Wysłałam Wam jeszcze troche fotek, buxka dla wszystkich 😘 Postaram sie jeszcze wpaśc i skrobnąć juz nie o sobie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> fajnie, że jesteś :D A ja jestem dziś wkurzona na Łukasza i J. Chodzi o ocenę na koniec roku z historii. Ma wystawioną 3. Na pierwszy semestr miał 5 i byliśmy pewni, że przynajmniej będzie 4 Fakt trochę sobie pofolgował, ale uważam, że nauczyciel potraktował go niesprawiedliwie. Bo oceny miał takie 3,3/5, 5, 1 za brak pracy domowej. Te dwie trójki to za pracę klasową, z tym że ta jedna jest poprawiona na 5, a druga 5 za kartkówkę. I wtedy kiedy Łukasz poprawiał nauczyciel mówił, że postawi mu 4 na koniec. tylko ma przypomnie o wpisaniu tej poprawionej 5. Lukasz za nim chodził i przypominał, ale oczywiście pan nie wpisał mu tej oceny. W zeszły czwartek pan przeczytał, że Łukasz ma 3 na koniec roku. Oczywiście Łukasz poleciał i pytał dlaczego,że przecież miał wpisac tą piątkę i na koniec roku miał miec 4, pan się uśmiechnął i tyle..... I jestem zła na łukasza, że mi od razu o tym nie powiedział, dopiero przedwczoraj. Wczoraj J poszedł do szkoły sprawdzic oceny, ale pana nie było. Miał dzisiaj rano z nim rozmawiac. Ale o 12 przyjechał z kroplówki i mi mówi, że nie rozmawiał, bo się spieszył na kroplówkę, a Łukasz sam miał porozmawic z panem. No i Łukasz porozmawiał, pan stwierdził, że zapomniał wipsac tej 5 (a w sumie ona była za sprawdzian z całego semestru). No ale co po wpisaniu tej oceny jak na koniec dalej 3!!!! I jestem wściekła na J. że nawet nie poszedł pogadac z nauczycielem na ten temat. Jak zadzwoniłam do szkoły to faceta już nie było. I chyba rozniosę ich wszystkich!!!!! A Karolinka ma dalej katar i już mam dośc!!!! Tyle dni brała antybiotyk, kaszle tylko z rana ale dlaczego ten katar???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno łukasz nie wie skąd ta jedynka :O Nic takiego nie pamięta, przeglądałam cwiczenia i jest tam 5 i 4, których nie ma w dzienniku :O No ale już nawet pomijając to to i tak uważam, że powinien miec 4, a przynajmniej facet nie powinien mu mówic, że taką ocenę mu wystawi :( No to się wygadałam, ale czy mi lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia=> kurcze, nie mam czasu teraz, bo musze wyjśc i nie zdążę sie rozpisać, ale słuchaj- KONIECZNIE skontaktuj się z wychowawcą i powiedz o tym wszystkim. Tylko że to juz bardzo późno :( u nas na przykład juz ocenianie dawno pozamykane, dokumentacja zdana, nie wiem, czy zdążysz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> już nie zdąże nic zrobic, bo nie mam jak skontaktowac sie z wychowawcą :( Gdyby dzis J. rano nie nawalił, to napewno sama bym poszła. A tak głupa czekałam do godziny 12, bo byłam pewna, że J z nim rozmawiał :O Chyba jednego i drugiego dziś uduszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> odezwij sięi napisz jak Patusia, nie mam żadnego kontaktu z Tobą :O Wracaj z urlopu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja dostałam smsa od Patusi że jest ok rano zrobiła kupkę :) A Gio mi napisała ze zupke musi mieć zmiksowaną ale zszywacza połknie całego :D :P :O Sylwia co za dziadoski nauczyciel :O Teraz to już chyba za późno na rozmowe :( Wyobrażam sobie jaka musisz być wściekła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Hanuś=> to można spalić usb :O [w szoku], a jak np.? Ja mam na laptopie 4 wejścia usb, ale na co mam uważać, zeby nie rozwalić? Sylwuś=> Może się jeszcze uda... :O Ale swoją drogą co to za nauczyciel. Z takim postępowaniem, to tak zniechęci ci Łukasza, że nie będzie mu się chciało w przyszłym roku pracować na lepszą ocenę, o i tak pan zrobi, co chce 😠 :O Jeśli miał na semestr 5, to nie powinno się lekką ręką stawiać 3 na koniec. Ale ja się za bardzo nie znam, bo nie wystawiam ocen. Powiedz mu, że to o nim, jako pedagogu nie świadczy dobrze, że potencjalnie piątkowego ucznia (bo za coś tą piątkę miał ) tak szybko skreśla. Nie jestem zwolenniczką \"wyciągania za uszy\" nieuków, często bez ich żadnego zaangażwania, ale to zupełnie inna sytuacja. Dobrze, że Pati \'oddala\" spinacz ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka=> prawda jest taka, że Łukasz pofolgował sobie w tym semestrze. Dużo mieli wolnego, a sama wiem po sobie jak to wpływa na naukę. Oczywiście wiem, że to go nie tłumaczy. Najważniejsze, że nadrobił materiał z którego dostał 3. A skoro nauczyciele dają taką możliwośc, że można poprawiac oceny to niech tak faktycznie jest, a nie, że uczeń za nim chodzi i jest przekonany, że ma poprawioną ocenę a pan to lekceważy :O Mam na kartce ocenę próbną i wyraźnie jest wpisana 4. Dzwoniłam do poprzedniej wychowawczyni Łukasza i ona jest w szoku. Ale twierdzi, że nie da się z tym nic zrobic. Zresztą tego pana już jutro nie będzie. http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×