Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

No dziewczynki, gdzie jesteście??? U mnie dziś była koleżanka, którą poznałam na forum. Jest aż z Łodzi :D I jestem pod wrażeniem. Super dziewczyna. Brzusia, a my tak blisko i nie możmy się spotkac :O Ja teraz mam dużo czasu :D Karolinka zdrowa. Tylko aby Tobie pasowało. Podaj jakiś termin. Widzę, że prawie wszystkie dzieci już drepczą, tylko moja nie :O Od kilku dni zaczyna sama stawac bez trzymania. Ale boi się. Po chwili tańców musi się czegoś złapac. Mam nadzieję, że w końcu się puści ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> Śturmoku! Boberka ma Channah, a nie Effik! :D:D:P A z tym konkursem szkoda...ale i dobrze, bo myślałam, ze to ja jakaś tępa jestem ;):P:D Co to za książkę kupiłaś? Gio=> 😘y 🌻y i ❤️a dla Małej Księżniczki! :D i jej dzielnej Mamy, bo pamiętam, że lekko nie było :) A my obcięliśmy Jaśkowi włosy!!! :D:D:D to znaczy koleżanka fryzjerka obcięła :P:D Ale fajnie wygląda ❤️ od razu mu \\\"powagi\\\" przybyło ;):D Zrzucę zdjęcia to wrzucę na bloga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> ja pamiętam jak Kasia rodziła. Wydaje mi się, że to było z 2 miesiące temu, a nie rok. Pamiętam jak pisałaś, że Kasia do telefonu mówiła, że ją strasznie boli. I Ty czułaś się bezsilna, Twoja córka cierpiała, a Ty nie mogłaś jej pomóc. A potem....jaka radośc, Pati się urodziła :D 🌻 Sama się wtedy popłakałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na bloga :) Fotorelacja z urodzin i postrzyżyn :D Nowy look Jasia ;):D:D Padam na twarz...ciężki mialam dzień :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwus no ja jestem kochana ale zazwyczaj o tej porze :-0 A wiesz co ? Wczoraj wieczór o Tobie myslałam bo........prasowałam :p i to tak przymusowo bo u nas wieeeelka burza była no i z dwojga zlego wybrałam prasowanie .. Moja Kamilka zaś jeżdzi z T. do pracy pomaga mu i zarabia na wakacyjny wyjazd :D:D:D Gissiczka jak bym widziała Daśke na foteku fryzjerskim (że też nie zabralam wtedy aparatu 😠 ) Śliczny chłopczyk sie wydobył spod tych loków (tak jakby nie był do tej pory he he 👄 ) Bylam na blogu :D Brzusia kochana mam nadziele Ze \'zawirowanie\' juz zażegnane 👄 Agula co Ciebie tak mało?????? Tęsknimy :( dla Ciebie 👄 Acha Julka THE BEST!!!! HANUŚKA Gio Ale miło sie Ciebie czyta !!!!!! :D Effik Szwedzia Koralik 🖐️ no zmykam do spania pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, Acha=. dzieki za wpisy na bloga i komplementy 😘😘 :) Gio=> Jasiek ostatnio też, tyle, że \"dzień bez kilkukrotnego bujania, jest dniem straconym\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka=> moi chłopcy też uwielbiali się bujac, ale teraz nie mamy gdzie przymocowac huśtawki. Kiedyś coś wspominałaś, że macie ten problem jakoś inaczej rozwiązane, bez wiercenia w futrynach. Możesz zdradzic tajemnicę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Jasiek naprawdę wygląda doroślej w nowej fryzurze. Chociaż mi byłoby szkoda loczków ;) Ale Jaśkowi do twarzy nawet bez kręciołków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika=> ja za Tobą gonię, przed chwilką na Diabłach byłam a Ty mi uciekłaś i jeszcze nic nie napisałaś :P dziś ja wieczorkiem będę myślec o Tobie :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwuś :) Co do byjaczki, to kupilismy po prostu w Auchan drążek rozporowy do podciągania się (taki dla sportowcow amatorów :) ) Ma takie gumowe nasadki i rozkręca się go na szerokość futryny (są 60, 70, 80, 90cm) Utrzymuje ciężar dorosłego chłopa, więc nie oawialiśmy się o huśtawkę z Jaśkiem :D Jak chcesz, to ci prześlę zdjęcia. Koszt 27 zł. (w sportowym np. Go sport dużo więcej) Donia = > a ty co? :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byjaczka he he he :P Koszt drążka 27zł, a nie przesłania zdjęć ofkors :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, Gio 👄 nie wiem jak to wygląda, ale chyba fajne. Muszę coś takiego poszukac w sportowym, bo bujawka leży w piwnicy :) Gosia jak będziesz miała chwilkę to podaj mi link do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> jak ja lubię kiedy jesteś :D Od razu chce się pisac ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a gdzie sie kupuje takie BYJACZKI? :P:P:P :D:D:D:D Sylwuś no to sie w chowanego pobawimy?? ;) 1..2..3.. SZUKAJ :D:D:D Gio 🖐️ (możesz częściej wpadać nie podniewamy sie :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się obijea na całego i opycham słodkościami :D :D :D Ciekawe jak za kilka dni będę wyglądac. Co się dzieje z Hanusią, nie widac jej i jej opis na gg :O :( Dermika=> :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia=> kochana, nie bardzo mam jak do Was przyjechać- Grzesiek mnie nie podwiezie, bo pracuje od 9. do 20. :O A moi rodzice jutro wyjeżdżaja na wieś, a sama za bardzo sie boję prowadzić samochód. (mam prawko kilka lat i w ogole nie jeżdżę :( ) Ale mam inny pomysł... PRZYJEDŹ DO MNIEEEE!!!!!!!!!!! Jestem w Gdańsku do piątku (13.07), ale ten weekend odpada, bo musiły pozałatwiać kilka spraw, a w niedzielę jedziemy do moich dziadków z Gd. Gosikka=> ja nie dostałam zdjęć! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia=> PRZYJEDŹ, PRZYJEDŹ, PRZYYYYYYYYYYYYYJEDŹ do mnie!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> bardzo bym chciała ale chyba nie dam rady. J. chodzi do pracy na 15 do 23. A przed pracą ma kroplówki, które trwają ponad 3 godziny. Coś chyba nie dane nam się spotkac, przynajmniej narazie :( A co u Hubcia? Nic nie piszesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> bo nie wysyłałam zdjęc :D Są wrzucone na bloga, masz adres? jak nie wysyłam na gg :) No właśnie, Hanuś, gdzie jesteś? :O:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś=> zrobiłam zdjęcie naszemu drążkowi, ale tu masz... http://www.athleticshop.com.pl/product_info.php?products_id=654 Nasz nie ma tych wgłebień na ręce do podciągania, ale te przyssawki na futrynę ma takie same. I jest srebrny, a cena fajniejsza, bo jeśli dobrze pamiętam 27zł. Popatrzcie z J. w hipermarketach na dziale sportowym. My kupiliśmy w auchan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia=> 😭 no jakos nie wychodzi. Jestem uziemiona po prostu :( No muszę się pochwalic- Hubek dzis wypił 2x po 200ml mleka z butli!!!! Jestem z tego powodu przeszczęsliwa! :D Tylko nadal nie gryzie :( dzis bylismy na szczepieniu i zarówno pielęgniarka jak i lekarka stwierdziły, że Hubcio to niezwykle charakterny chlopiec :O Lekarka kazała nam go trzymać krótko, bo jej zdaniem mogą byc z nim problemy wychowawcze :O No coż..jest bardzo żywym dzieckiem... on juz nie chodzi, ale biega!..wszedzie! :O No i jak mu sie czegos zabroni, to zapamiętuje i robi to specjalnie :O Gosikka=> zajrzyj na bloga :classic_cool: mam pytanie... jak to mozliwe, że jas usiedział spokojnie na fotelu fryzjerskim???!!!! Hubcio nawet chwili na kolanach nie usiedzi, a co dopiero w nieznanym miejscu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9500kg/81.................6 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........13m........3.495/56.... ........ .9660/81...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55..... ..........10700/77...................8 aniawd........Łukaszek.......11........3610/56.......... .........11700/75.............5 Dermika.......Daria........ROCZEK....3.920/54.......... ..........9.500/?..............8 _acha_.....Julia.............ROCZEK....3200/56cm.......9 500/75 cm......10 perełek Gosikka.......Jaś..........11,75mca....4000/58cm........ ........10,5/83cm(?).......11 Gio.............Pati..........11mc........3410/54....... ...8300/74cm......4 ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> no ja też jestem uziemniona :O Brawo dla Hubcia!!!! I nie słuchaj lekarki, bo głupoty gada. Na jakiej podstawie u tak małego dziecka można stwierdzic, że będą z nim problemy wychowawcze. Jeszcze 100 razy wszystko się zmieni. Gosia=> 👄 będę musiała popatrzec za drążkiem. Teraz już przynajmniej wiem jak to wygląda. Chyba zaczyna mi doskwierac samotnośc :O Cały dzień siedzę w domu, z powodu deszczu, J w pracy :( Ale chyba jeszcze bym nie chciała aby chlopcy wrócili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> Jaś usiedzial bez problemu z 2 powodów - koleżanka była baaardzo szybka - przynajmniej moim zdaniem :D - dostawał fascynujące przedmioty do zabawy: pędzel (na zdjęciu), grzebień (czysty! :D ), piankę Poza tym wzieliśmy go wyspanego i najedzonego :D:D Ale rzeczywiście on mimo, ze jest ruchliwy, jest też (zdaniem naszego pediatry) odważnym dzieckiem. Na tym etapie rozwoju powinien bardziej bać sie obcych. A on ma chwilową \"wycofkę\" ;) na początku, ale potem jest coraz odważniejszy :) A ja chcialam go wziąc na kolana, ale koleżanka powiedziala, zeby najpierw spróbować posadzić go samego,jak nie wyjdzie, to go wezmę. No i siedział zadowolony jak basza :D , ale koleżanka od razu zastrzegla, żeby pilnować, aby miał odkryte rączki (nie pod peleryną), bo się będzie denerwował. Nie ma to jak fachowcy! :) Dziękujemy za wpis do księgi gości 😘 :) A co do kłopotów wychowawczych z Hubciem :D to bzdura :D Oczywiście nie ma co ustępować bez sensu i na każdym kroku (Jaśkowi też się charrrrakterek zawiązuje), ale prognozowanie \"kłopotów wychowawczych\" na tym etapie to delikatnie mowiąc spore nadużycie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9500kg/81.................6 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........13m........3.495/56.... ........ .9660/81...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55..... ..........10700/77...................8 aniawd........Łukaszek.......11........3610/56.......... .........11700/75.............5 Dermika.......Daria........ROCZEK....3.920/54.......... ..........9.500/?..............8 _acha_.....Julia.............ROCZEK....3200/56cm.......9 500/75 cm......10 perełek Gosikka.......Jaś...........ROCZEK....4000/58cm........ ........10,5/83cm(?).......11 Gio.............Pati..........11mc........3410/54....... ...8300/74cm......4 ząbki papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9500kg/81.................6 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........13m........3.495/56.... ........ .9660/81...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55..... ..........10700/77...................8 aniawd........Łukaszek.......11........3610/56.......... .........11700/75.............5 Dermika.......Daria........13mc....3.920/54.......... ..........9.500/?..............9 _acha_.....Julia.............ROCZEK....3200/56cm.......9 500/75 cm......10 perełek Gosikka.......Jaś...........ROCZEK....4000/58cm........ ........10,5/83cm(?).......11 Gio.............Pati..........11mc........3410/54....... ...8300/74cm......4 ząbki Kochane macham 🖐️ do Was i uciekam T.szalał po alegro a teraz oczy mi sie same zamykaja pa pa 👄 DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA GŁOSY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×