Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nooo taaaaak

WINDYKACJA

Polecane posty

Gość straszek
bo tymi jełopami nie wolno się przejmować odkładałem telefon i tyle :) Wiesz co nękali mnie dopóki telefonu nie zmieniłem. Juz dali sobie spokój jakiś rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijcie placic swoje dlugi
oszusci i zlodzieje :P Narobic dlugow to latwo ale splacic to juz nie :O gardze takimi jak wy :P jestescie zlodziejami i tchorzami (to szczegolnie do tego "rezolutnego" frajera, ktory w koncu zmienil nr telefonu zeby uciec od placenia swoich dlugow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahaha tylko wam sie zdaje
ze jestescie tacy przebiegli i jakas firma daruje wam pieniadze :P Wasza naiwnosc jest powalajaca :D Robcie tak dalej a piekne odsetki wam narosna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszek
właśnie tak robię :) i tak narosły ze mnnie mogą bodnąć :D nie jedna windykacja ze swoimi tępymi pracownikami już mnie straszyła i nic..... bo tam pracują takie tępaki ja Ty :) nic nie potrafiący tylko dużo gadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszek
to dobrze :) a ja mam ubaw z takich tępoli jak Ty co żal dupę ściska że muszą płacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszek
a może spękałeś jak pan windykator w podstawowym wykszstałceniem cie postraszył i szybciutko wpłaciłeś pieniążki co ?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh do windykacji
heheheh do windykacji by go nie przyjęli straszku bo to pacan bez szkoły z podejściem nieświadomego nieroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GuMis40
Właśnie dzwonili do mnie z PACTOR firmy Chamstwo jakich mało, nie dosyć że wmawiają mi jakieś kwoty następnie wyznaczają termin, to twierdzą że ja sobie ustaliłem. W ogóle chamstwo i tragedia - zapłacę bo należy płacić swoje zobowiązania ale podziękuję TPSA za usługi w związku z tą rozmową. Szczyt bezczelności dzwonią o 07 rano jakby nie mogli po 09 dzwonić i to jeszcze rozmawiają jak debile. Zamiast się normalnie przedstawić i rozmawiać to pretensjonalnie. Chyba mieli jakieś szkolenia u idiotów jak szybko zdenerwować klienta. Zadzwonić jak śpi i nawtykać mu że jest dłużnikiem heh. Żenada Pactor to żenada nie wiem kto im dał ISO na te usługi. Komuś się popier...... priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawowa sprawa jest to ze platnosci za uslugi telekomunikacyjne przedawniaja sie nie po 3 latach, tylko po roku (przy zalozeniu ze nie bylo nic co przerywa bieg przedawnienia , czyli wniosku do sadu, wyroku, wezwania przez komornika itd ) Po 3 latach przedawniaja sie inne naleznosci. Przedawnienie nie oznacza ze dlugu nie ma (o ile istnial) tylko ze nie mozna go sciagnac na drodze sadowej!!!!!! A wiec gdy po okresie przedawnienia - jesli skierujha sprawe do sadu to trzeba (najlepiej osobiscie, i wziac potwierdzenie z data ) wniesc sprzeciw wskazujac na przedawnienie - wtedy sad MUSI odrzucic ten wniosek - jesli sie nie sprzeciwisz (przed wyrokiem lub w terminie chyba 14 - albo 30 dni po wyroku) - wyrok zapada i JEST ON ZOBOWIAZUJACY - i wtedy MUSISZ zaplacic (albo komornik albo inne rzeczy - w kazdym razie wtedy maja prawo sciagnac z ciebie dlug np sadownie), nawet jesli dlug byl przedawniony. Dlatego trzeba uwaznie pilnowac listow z sadu. Glupota jest to ze polskie prawo uznaje ze list wyslany zostal dostarczony - to jest jeden z najwiekszych paradoksow prawa na swiecie - ale nie zmienia tego , bo to oznaczaloby paraliz sadow (tzn spraw ktore prowadza sady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Windykacja
Ja korzystalam z pro-lege i bardzo szybko załatwili sprawę. Wiadomo, że nie ściągną długu w 2 dni, ale ja wiem, że w ogóle bym go nie odzyskała gdyby nie oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest dobra porównywarka pożyczek zarówno bankowych jak i pozostałych: www.cykl.leadkredyt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej z problemem windykacyjnym zglosic sie do radcy prawnego albo do adwokata np www.kancelaria-plock.pl bo wtedy jest latwiej troche niz samemu, w pojedynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zgłosiłam się do Lexperto, jak dla mnie skuteczna i rzetelna windykacja. Prowizja od sprawy zakończonej sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Prolege. Bardzo rzetelna firma, która pomoże odzyskać pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Windykację bez zaliczek i prowizji prowadzi dla mnie enakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałem że na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Windykacja należności to jedna ze specjalizacji kancelarii http://kancelariawojciechowski.pl z którą współpracowałem przy ściąganiu długów z poprzednich wspólników. Nie spodziewałem się tak dobrej skuteczności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dunno
Wiele osób nie wie czy firma windykacyjna może naliczać odsetki, ale jest to ustawowo regulowane i zgodnie z tym co przezytałam na stronie Ultimo, obecnie jest to ustawione na 7% więc warto o tym pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki http://inkasso.opole.pl/ udało mi się w pełni odzyskać wszystkie winne mi pieniądze!!! Gotowalem sie na sama mysl o tej sytuacji, na szczescie oni w mgnieniu oka rozwiazali ten klopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się jednak zdecydowałam na skierowanie sprawy do komornika, a nie na firmę windykacyjną.. jakoś tak bardziej wydawało mi sie to efektywne. Korzystałam z pomocy http://www.tarnow-komornik.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×