Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nooo taaaaak

WINDYKACJA

Polecane posty

Gość gość
Ja też miałam problem z windykacją. Zgłosiłam się do kancelarii prawnej www.omegakancelariaprawnaopole.pl w Opolu, która zajmuje się antywindykacją. Pomogli mi w obronie przed firmą windykacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyabak
Jak już to miałam problem z dłużnikiem który nie płacił . I nie to ,ze nie miał pieniędzy . Tylko mial własnie pieniądze na spłate długu. Miał dobrze prosperującą firme ale chciał ukryc dochody i mnie oszukać. Na szczescie dzięki firmir Solventoir udalo mi się odzyskać należne pieniądze za faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak dawno pomagali mi prawnicy z Lexa w związku z windykacją długu. Powiem szczerze, że wcześniej korzystałem z dwóch innych firm i dopiero oni realnie coś wynegocjowali, a już byłem przekonany że nawet złotówki na oczy nie zobaczę...także polecam, są skuteczni, jeśli się podejmują to prowadzą do końca sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian443
W zakresie windykacji należności wiele możecie przeczytać na portalu www.arkana-lex.eu/oferta/obszary-praktyki/windykacja-naleznosci.html Świetne informacje dają, opisali krok po kroku jak wygląda proces windykacji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś szuka skutecznej firmy windykacyjnej, która poradzi sobie w każdych warunkach i sprawach to polecam BON z Warszawy. Są kapitalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×