Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Najgłupszy tekst: \"Musimy nad Tobą popracować\" (stwierdził pan prawnik na 4 randce..) \"Powinnaś zrzucić 5 kilo, wysubtelniałyby Ci rysy\" (ważyłam 58 przy 174) po czym kupił mi \"najlepszy fat burner z USA\" oraz HMB, byłam zdziwiona, do momentu gdy w jego domu natknęłam się na herbatki przeczyszczające, wędlinę light oraz podobne preparaty którymi chciał mnie szprycować.. yah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaa
hoplaaaaaaa hop, do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppp
:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiii
do gory z ty mtopkiem piszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podciągam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam z facetem na basenie- jestesmy razem 3.5roku! Dodam, ze jestem baaaardzo chuda- przy wzroscie 169 waze 46kg. Widze, zee on gapi sie na wszystkie laski i zwracam mu uwage: \"S. dlaczego tak sie przygladasz tym dziewczynom?\" Robie smutna minke i udaje obrazona. Moj mezczyzna na to \" kotku, przeciez ja patrze tylko na ciebie, na zadna inna nie patrzylem... \" Mija 10 minut.... on- \"wiesz kochanie- tak PATRZE NA te LASKI i dochodze do wniosku ze moglabys troche przytyc. One wszystkie sa takie okraglutkie a ty jestes taka szczuplutka.... no przeciez on nie patrzyl na inne- tylko na mnie.... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem babki o co wam biega w tym wszystkim? Przecież to są najzwyczajniejsze codzienności naszego życia, pomijając niektórych debili z ich zagrywkami. Wśród was zdarzają się nie lepsze. Czytając kilkadziesiąt wypowiedzi zauważam, że w wielu jesteście same sobie winne i chyba nie macie zbyt zajętych główek i prawdziwych problemów skoro cytujecie takie głupoty. Nie każdy facet jest z zawodu psychologiem nie mylić z psycholami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia monia
podczas oglądania komedii ,,podryw,, (jeśłi ktos oglądał ten film to bedzie wiedział o co w nim chodzi i co ma do tego ten tekst) mój mąz (od 3 miesięcy jest nim) walnąl taki tekst bym była jego zdaniem zazdrosna ja- mógbys tak robic jak tak laska??? on-nie. ale gdyby mi jakas obca robiła loda to to było by normalne bym isę podniecił!!!! po tym nie byłam o tyle zazdrosna o ile mi sie zrobiło przykro.cały wieczór przepłakałm i do dzis a mineło dopiero pare dni jestem wkurzona o to i nadal boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwww
do góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztrzęsiony
Roztrzęsiony jestem:( Pół wieku z wiertarką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaza
Pewnego wieczoru zrobiłam miskę galaretki. Wiedząc, że mój tata lubi łasuchować w nocy postawiłam przy misce kartkę z napisem: NIE DOTYKAĆ BO WYBUCHNIE! Rano znalazłam połowę galaretki i dopisek: NIE WYBUCHŁO :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On:\"nie wiem czy dzis sie spotkamy bo jade z Adasiem na swoja dzielke i bedziemy jesc czeresnie\" ja: \"aha a ja juz nie moglam jechac tak ??\" On: \"A chcesz???!!!!!!!\" ja:\"czy ja chce czy nie to nieistotne juz teraz, jedz z nim na ta dzielke jak chcesz ale u siebie tez chce cie widziec!!\" On:\"no ale powiedz chcesz jechac tez??!!!bo nie wiem!!\" I w koncu pojechal na ta dzialke ale u mnie tez byl innym razem czekalam na niego caly dzien tzn na spotkanie z nim byly to poczatki naszej znajomosci siedzialam przed kompem kiedy wszedl do pokoju i kawalek naszej rozmowy wygladal nastepujaco: ja:\"czesc kochanie juz koncze gadac z kolezanka i bede for you\" on:\"dobra kochanie spoko ja i tak zaraz ide\" nie dotarlo do mnie co powiedzial gdyz szykowanie sie pol dnie na randke z nim przycmilo lekko moj mozg......po jakiejs minucie przytulilam sie do niego bo sie za nim stesknilam i po chwili: ja: \"co ty powiedziales??? ze idziesz???!! napewno nie!\" on:\"no ide naprawde nie bylo mnie caly dzien w domu, matka mnie zbije ze sie do egzaminow nie ucze nic\" ja:\"to co ty robiles ze cie caly dzien w domu nie bylo??!!\" on:\"chodzilem z adamem po miescie i bylismy na piwie w ogrodku....\" ----------------NO COMMENTS------------- nasz randka trwala 45 minut......doslownie jak godzina lekcyjna...........:o ostatni dzien przed jego wyjazdem na cale wakacje: mialam u niego spac , lecz rano dostalam smsa ze z naszej nocy chyba nici bo dzis adam do niego zadzwonil i koniecznie musza sie spotkac bo adam mu nie daruje (to jego najlepszy kumpel) wiec wyszlo na to ze przyjde do niego ale nie bede spala bo pozniej sie spotka z adamem: ja:\"no to kochanie nie mogles sie najpierw spotkac z adamem a potem ze mna , wtedy popoludnie bys spedzil z nim a ze mna cala noc ...\" on:\"ale adam u mnie spi...\" buhnelam mu smiechem w twarz..... kolejna historia z koncem: -----------------------NO COMENTS----------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilliak
wymyslilam, ze odcaigne prosiaka od gry w planowanie i pokaze mu to forum. wczoraj wieczorem: -ewa! to forum jest fantastyczne!! to jest 100 razy ciekawsze od tego planowania! -no. mowilam ci. prosiak, nie przeszkadzaj mi, gram w planowanie. do 1 w nocy lezelismy przed swoimi kompami. Prosio dopisywalo posty, a ja cielam w planowanko.... powinni zakazac prawem dwoch rzeczy. tego forum i gier internetowych!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilliak to sie zaczyna robic u was niebezpieczne....zapominacie o sobie na rzecz kompa.....ale jest plus tej waszej zabawy.....Twoj facet szybko sie znudzi w pisanie na kazdy topik i albo rzuci to albo zminimalizuje albo powroci do planowania ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilliak
Mangusta, mysle, ze to u nas czasowe. ostatnio jest u nas fatalna pogoda. normalnie to chodzimy do kina ze 3 razy w tygodniu, w ogole gdzies wychodzimy. a teraz leje, leje... od dwoch tygodni z przerwa na weekend pada. ja juz omamiona jestem od tego kompa. taka otumaniona. Prosiak raz rano powiedzial: nie wstaje, mam grype komputerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
upppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość div
heh, szczerze powiedziawszy bardzo sie usmialem z tego wszystkiego:) - naprawde dziwne sytuacje. Ale jest i spory plus - pokazuje, na co czasem trzeba zwracac uwage. Dziei mnie tylko to, jak wiele kobiet jest z facetami, ktorzy po prostu sa skonczonymi idiotami... niemniej, spostrzezenia tak wielu pan pokazuja co jest wazne... A co do tekstow, dorzuce dwa od swojej ex: - cialo to tylko cialo, prawdziwa milosc to to co sie czuje, a zawsze sie moze zdarzyc sytuacja, ze ktores z nas bedzie mialo jakas przygode....ale i tak zawsze bede kochala Ciebie... - mowic o tym, co czuje? powinienes sie domyslic, w koncu widac,z e jestem smutna i niezadowolona! grrrrrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbb
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaa
Leżę sobie na kanapie, on siedzi, ogląda moją lewą stopę i ogląda. Ja: Co tak patrzysz? On: A nic...myślałem, że masz grzybicę. Ja: (w szoku) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssss
do góryyyyyyyyyyyyyyyyy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vila
po tym jak nie moglismy sie widziec przez ok. 6 tygodni i w koncu moglismy sie spotkac (bylismy wtedy razem przez jakies 7miesiecy): "przepraszam kochanie, ale nie mozemy sie spotkac w ta sobote bo obiecalem koledze ze mu pomoge przestawic meble. w niedziele tez nie bardzo - sa wybory na prezydenta miasta, koniecznie musze tam byc. no ale tak cie kocham! nie moge sie doczekac naszego spotkania" inny byly chlopak, na drugi dzien po tym jak zastalam go w lozku z inna panienka: "kotku, nie moge znalezc twojego portfela, a potrzebuje pieniedzy na piwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimeczka
A ja nie usłyszałam nic, a chyba jednak wolałabym ,zeby sie odezwał i nawet powiedział coś głupiego a nie całkowicie mnie olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasassasasa
podciągam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa
Ja: "Kochasz mnie?" On: "Własnie nie wiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest ochroniarzem w pewnej firmie, siedzi co druga noc; tam jest teraz z 6 malutkich kotków; ostatnio mi dzwoni: - wiesz co ?? dwa te małe kotki wpadły do gulika! jakis debil zostawil otwarty ja:-i co ?? wyciągnąłeś je ???!!!! on:-(spokojnie) pewnie ze tak -i zaraz - a wiesz jak sie ujebałem ???!!!!!!!!!!! phi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest ochroniarzem w pewnej firmie, siedzi co druga noc; tam jest teraz z 6 malutkich kotków; ostatnio mi dzwoni: - wiesz co ?? dwa te małe kotki wpadły do gulika! jakis debil zostawil otwarty ja:-i co ?? wyciągnąłeś je ???!!!! on:-(spokojnie) pewnie ze tak -i zaraz - a wiesz jak sie ujebałem ???!!!!!!!!!!! phi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiokioki
do góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załozycielka
taki świetny temat a stoi w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×