Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość wiśnieska
jestem wesołą gadułą, dużo mówię, opowiadam, staram się dodać zawsze jakiś dowcipny komentarz na początku znajomości z panem A. zawsze mnie słuchał, chwalił za dowcip i parę razy powiedział " bardzo lubię cię słuchać, uwielbiam jak coś opowiadasz" itp. po jakimś czasie, jadąc z nim samochodem, coś mówiłam - a on nagle znudzonym głosem " zamknij się, gadasz i gadasz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co...:P
on ze śmiertelna powagą -kochanie,czy kobiety też mają prostatę???? ....yyyyyy.....wymiekłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygaaaaaaaaaaaaa
podnosze przeczytalam wszystko lalam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwqdwqdwqd
facet o pierscionku zaręczynowym : ,,ale wiesz chyba ,że jakbyśmy sie rozstali to honor nakazuje go oddać?" ,, duzo wydawał to ja bede na moją żone bo nie ma sensu inwestowac w cos co jest niepewne "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwqdwqdwqd
inny facet w erotycznej rozmowie ,, a chcialabyś żebym wylizal twoja minetkę " :D jeszcze inny facet ,, jak nie pojedziesz ze mną tu i tu to pokaże twojej mamie nasze erotyczne smsmy " :D mój były o tym jak z nim zerwalam ,, pewnie w czasie naszego zwiazku już z nim spalaś . Jak mnie czymś zaraziłaś podam cie do sądu " - nie spałam ,ale zakochałam sie w innym wiec go rzuciłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olos34
" Wyglądasz jak facet " :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirkaaa
Masakra ten temat jest od 2004 roku szok! Przeczytałam do połowy, masakra :D Ale miałam podobne zdarzenia Mój były do mnie teksty typu: -mam takie sranie ze masakra -czujesz jak mi smierdza skiepy? (to było na porządku dzienym) -zapłacisz za mnie, oddam Ci (i tak nie oddawał) -ok, pojde z Tobą do tego kina, ale sama za siebie zapłacisz.... -idz cos ugotuj, zrob cos do jedzenia, jestem glodny!!!! -kiedy bylam mlodsza chcialam isc do szkoły policealnej na technika farmacji, jego odpowiedz na to: mysle ze moim rodzicomto nie wystarczy, musisz isc na studia porażka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirkaaa
Nie śpijcie tylko piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajoszi
Masakra muszę wziąść z nich przykład hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asassasapspa
"powinnas sie ubierac w dzinsy i tak zeby ci w dupke właziły mmm" - hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka boga wojny87
- Nie będziemy już się spotykać, ponieważ czasami bywa tak, że raz gra akordeon, a raz skrzypce. Teraz grają skrzypce. (pomimo pytań nie dowiedziałam się co dokładnie miał na myśli :D ) -Spotkajmy się za garażami (okres liceum, pierwsza randka). Na moje pytanie dlaczego dowiedziałam się że "boi się że koledzy nas zobaczą". -Chciałbym się z tobą spotykać, ale dowiedziałem się że taka X jest we mnie zakochana i będę żałował jeżeli nie spróbuje, wiesz jak jest. -Ex wysyła mi długą litanię z przeprosinami, wyjaśnieniami dlaczego tak się zachowywał i długą listą powodów dlaczego byliśmy fajną parą. Na moje pytanie czy chce do mnie wrócić, odpowiedział że to i tak nie wyjdzie. Więc zapytałam po co w ogóle do mnie pisał, dostałam odpowiedź "Nie sądziłem że odpiszesz". -Razem przeglądamy zdjęcia na facebooku, on mi pokazuje jakąś znajomą która na zdjęciu trzyma bukiet róż. Powiedziałam że ładny bukiet, a on na to"Podoba ci się? Nie sądziłem że jesteś TAKA!" (niestety nie dowiedziałam się JAKA to niby jestem; a kwiatów nigdy od niego nie dostałam oczywiście) Więcej póki co mi się nie przypomina ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój analizując jakiś czas metkę na koszulce w końcu spytał: Co to jest jakiś cotton ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po "namiętnej nocy" facet w sobotę się zrywa o świcie mówi że musi uciekać, bo "zapomniał PIT oddać" ..... potem okazało się że wracał do zony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przystanku dwoch kolesi czeka na dziewczyny ktore juz im z daleka machaly radosne, gdy podeszly kolesie do nich tekst: Cześć mutanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhgffddffcg
Boski temat. Moj maz kiedys gadal rzeczy, po ktorych ja plakalam nocami. Rzeczy, ktore Wy byscie ocenily, ze powinnam go rzucic. Ze np. Jakas aktorka jest najpoekniejsza na swiecie, ze powinnam schudnac. Ale poza tym jest nalrawde wyjatkkwym mezczyzna, ktory mnke nigdy nie zaeiodl, nigdy zadnej akcji nie zrobil typu samotne wyjscie na impreze. Nigdy nie dal mi poznac, zeby intetesowal sie jakakolwoek kobieta. Mamy wspolne pasje, rozumiemy sie w lot. Recepta na to jest luz. Oni naprawde mowia co mysla. Gdybysmy tez tak mowily, byloby grubo :D Niektore testy (czyalam to trzy dni!) Jeza mi wlos na glowie, ale niektore dla mnie w ogole nie byly dziwne ani glupie. Np jakas laska sie dasala, ze nad jeziorem facet powiedzial jej `twoje wlosy pachna srodkiem na komary` i co w tym dziwnego? Niektore z was tez jakies wydelikacone. Bulke przez bibulke,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie ........szkoda żeby temat przepadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgłupszy tekst od mojego faceta? hmm "Kocham Cię ale nie mozemy być razem bo zasługujesz na kogoś lepszego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Recepta na to jest luz. Oni naprawde mowia co mysla. Gdybysmy tez tak mowily, byloby grubo" x Jakbyśmy my mówiły im takie teksty to oni zaraz by się obrażali, bo przecież "uraziłyśmy ich dumę", "pozbawiamy ich męskości" itd. Także to jest hipokryzja facetów - jak oni komuś takie teksty walą to jest ok i "luz" , no ale jak ktoś im takie teksty wali to strzelają męskie fochy. Kobiety nie lubią takich bezpośrednich tekstów, no ale same też nimi nie strzelają, więc są przynajmniej sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas pocałunku: "mmmm jesteś słodka jak landrynka spod lodówki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×