Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość 13
1.od byłego stukrotne dzieki Boże Wsiadam do pociagu, on mnie odprowadza mówię mu, to zadzwonię do Ciebie dzisiaj, a on (powaznie) a po co. 2.Rozmawiamy-ja mówię jakie wydatki ponosi chłopak będąc z dziewczyną. On po chwili-wiesz co nie będę przyjeżdżał dobrze, że mi to uświadomiłaś (po dwóch miesiącach słowa dotrzymał). 3.Mówię mu podrap mnie po plecach, a on na to- to takie niechigieniczne Od innego 4.Mówiłem Ci, że Cię kocham jak byłem trzeźwy to Ci powiem kocham Cię. Od obecnego 6Jeżeli myślisz, że ja myślę, że chcę, żebyś wyjechała to się mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywulek
A ja dzisiaj do swoejgo- wiesz-ciesze sie ze tez masz krzywe zeby. Chodzilo mi o to ze oboje bedziemy chodizc w aparatach,ale jakos wyszlo inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samiutkim początku naszej znajomości na Walentynki wręczył mi bombonierkę i powiedział:\" wiesz, że bardzo Cię LUBIĘ\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrywlam ze swoim facetem, bo juz od jakiegos czasu bardzo wyraznie robil mnie w balona. Gdy siedzialam u niego to zadzwonila jakas dziewczyna i zaczal sie umawiac z nia na tapetowanie jej mieszkania, podczas gdy ze mna nie widzial sie juz przeszlo 2 tygodnie... Malo tego... ona chyba go rozliczala ze jest jakis \"inny\" (jaki mial byc, przeciez ja siedzialam obok niego...), bo uslyszalam \"nieeee... sam siedze.... sam siedzeeee...... -a pozniej przyjedzie kierowca.... (siedzial w pracy) Ale nic to ... zaczelam sie zastanawiac CO JA TU ROBIE ??? Wstalam wiec i wyszlam. Pozniej bylo milion sms od niego, prosby o rozmowe, jego telefony az gdy mu uswiadomilam ZE MU JUZ NIE WIERZE, on puscil mi sms: \"no i po co mi zawracasz glowe... \" niezle, co?? Palant! Ze takich Matka Ziemia nosi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrywlam ze swoim facetem, bo juz od jakiegos czasu bardzo wyraznie robil mnie w balona. Gdy siedzialam u niego to zadzwonila jakas dziewczyna i zaczal sie umawiac z nia na tapetowanie jej mieszkania, podczas gdy ze mna nie widzial sie juz przeszlo 2 tygodnie... Malo tego... ona chyba go rozliczala ze jest jakis \"inny\" (jaki mial byc, przeciez ja siedzialam obok niego...), bo uslyszalam \"nieeee... sam siedze.... sam siedzeeee...... -a pozniej przyjedzie kierowca.... (siedzial w pracy) Ale nic to ... zaczelam sie zastanawiac CO JA TU ROBIE ??? Wstalam wiec i wyszlam. Pozniej bylo milion sms od niego, prosby o rozmowe, jego telefony az gdy mu uswiadomilam ZE MU JUZ NIE WIERZE, on puscil mi sms: \"no i po co mi zawracasz glowe... \" niezle, co?? Palant! Ze takich Matka Ziemia nosi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PITBULL
Panie w tym względzie wcale nie są gorsze od facetów. Dawno temu to już było... Spotykałem się przez 3 miesiące z dziewczyną (miała 17 lat) i podczas ostatniej naszej rozmowy, na pytanie dlaczego ze mną zrywa. Usłyszałem : BO JUŻ MNIE NOGI BOLĄ OD CHODZENIA Z TOBĄ ! Normalnie wszystko mi opadło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PITBULL
Panie w tym względzie wcale nie są gorsze od facetów. Dawno temu to już było... Spotykałem się przez 3 miesiące z dziewczyną (miała 17 lat) i podczas ostatniej naszej rozmowy, na pytanie dlaczego ze mną zrywa. Usłyszałem : BO JUŻ MNIE NOGI BOLĄ OD CHODZENIA Z TOBĄ ! Normalnie wszystko mi opadło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska
mój tekst jest przjęzyczeniem, ale uroczym....Przypełzam w łóżku do Niego się ogrzać i słyszę : ale masz zimne kopytka, mój ZMARLUSZKU :) miał być zmarzluszek, ale nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejj
On gdy wyjeżdżał, a ja bardzo płakałam(bałam się, że się rozejdziemy, że sobie kogoś znajdzie itp) "za niewiarę karą będzie lęk" - cóż było tak jak podejrzewałam, a tak bardzo zapewniał. Po skończonym seksie ze mną: Jestem taki zmęczony, że nie mam na nic siły, no może na X (jego była, z którą nie udało mu się obcować w ten sposób, jako, że była dziewicą) I wiele innych testów o urodzie tejże X lub innych kobiet, które mijaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszem
noszempod:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
od góryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapetowa
zejdź ze mnie natychmiast!!!!! no i eszłam i juz nigdy nie weszłam:P haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imieniny życzenia
On: I życzę Ci wielu facetów.... Ja: Dlaczego wielu? On: Bo jak znajdziesz tego jedynego, to mnie już nie będziesz chciała znać. Jak to se, bestia, sprytnie wykombinował, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> na imieniny życzenia - rzeczywiście sprytnie ;) mój Miś mi dzisiaj powiedział, że nie przyjedzie do mnie, bo to miała być niespodzianka, a skoro niespodzianka zepsuta to nie przyjedzie w ogóle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj
pomalowalam sobie wlosy na blond i pytam jak wyglądam,a on calkiem powaznie: no cóż,Shakirą to ty nie jestes:O rozlal herbate i krzyczy do mnie: kurwa!!!to przez ciebie,zle sie na mnie spojrzalas!:O w rozmowie: i wziełem poszłem...buhaha nie ma co-polonista.:P mówie do niego: -pocałuj mnie !! -nie moge,zle sie czuje,palec mnie boli jadlam u niego obiad i nie dalam rady dokonczyc,bo duzo mi nalozyl: -masz to wszystko zjesc z talerza u mnie nie ma psa,zeby po tobie wyjadał co za burak!prostak,az plakac sie chce... zabranial mi oglądac telewizje u siebie,albo na zlosc przełączał na jakies mecze:O, wyszlam z kumpelą na piwo: TY ALKOHOLICZKO!!! 1 rok temu zniknal z mojego zycia,narcyz pieprzony...potrafil godzinami przeglądac sie w lusterku i mowic ze wszystkie malolaty na niego lecą...buhahahahhhahahzhahahahahabbbbuuuuuuuuuuuhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj
i co wy na to drogie panie??? jak sobie cos przypomne,a to nieuniknione bo takie sytuacje mialam przez 3 lata na co dzien,to napisze pozdrawiam wszystkie kobiety a w szczegolnosci te ktore doswiadczyly tego samego co ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kolega powiedzial dzis do mnie:\"w tej bluzce twoj biust wydaje sie wiekszy\"hahaha :D sama sie usmialam....wiem ze nie tak to mialo zabrzmiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti
a moj facet w sklepie z ciuchami: nie kupuj tego sweterka dzirganego bo ci boczki(lekki tluszczyk na brzuchu)przeswituje-hiih no i nie kupilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusesita
moja koleżanka z liceum zaprosiła znajomego na studniówkę.Gdy on do niej przyszedł ustalić szczegóły ta w drzwiach chuchnęła mu w twarz i oznajmiła "czujesz ? szczypior jadłam" buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antenka
Mój ex facet po dwóch latach związku i poświeceniach z mojej strony godnych swietości..po tym jak zdradził mnie z naszą wspólna przyjaciółką, z która zyję obecniel. powiedział mi na koniec.. ,, Pamiętasz jak poznaliśmy sie? Byłaś ubrano na biało a ona na czarno..ponieważ byłem po pigule wydawało mi sie ,ze jesteś aniołem. Wiesz jak byłbym czysty wszystko mogłoby sie potoczyś innaczej? Mógłbym wybrac ją. To,że akurat byliśmy razem było czystym przypadkiem...Przypadkiem to on był w moim zyciu na szczęście.. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nareszcie szczęśliwa...
Przypadek mojej kolezanki... była z panem 7 lat( tyle straconego czasu!!) Zaprosiłam ich na grila ,były same pary. Pani Kowlaska przyszła sama, pytam ja delikatnie gdzie jej chłopiec ukochany? Chłopiec stwierdził, ze nas dobrze nie zna i źle sie bedzie bawił(!)poza tym chce zobaczyć mecz w TV. Ok 22 delikwent pisze esa w stanie lekkiego upojenia alkoholowego ,, Pani Kowalska idz do domu i zadzwon do mnie na komórke, bo jestem u Krzyska na imprezie i strasznie mi sie nudzi" no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
Mój były powiedział mi po rozstaniu: - To mój wykładowca mi kazał to zrobić (zdradzić pewnie też:P).Tak musiało być! Poza tym jesteś zła. (jasne do szpiku kości:) ) buahahahaaaa! Następnie parę lat później gdy spotkaliśmy się na jakiejś imprezie to wywalił do mnie z textem: -Chciałbym, abyś umarła... Zamurowało mnie i zapytałam się dlaczego mi tak źle życzy. On na to: -Bo ja bym wtedy popełnił samobójstwo i spotkalibyśmy się w przyszłym życiu i wtedy bylibyśmy razem. Co gorsze tą wypowiedz usłyszała też jego ówczesna dziewczyna i nie była tym zachwycona. Od tamtej pory unikam tego gościa jak ognia, bo nie wiem co mu siedzi w tym chorym łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysio
Powiedział do mnie" Krzysiu, myślę że powinniśmy pomyśleć o adopcji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×