Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość bidulka
Dodam jeszcze, ze przez swoja ''glupote'' dostalam sie na jedne z najbardziej obleganych kierunkow ze swietna lokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle sie kiedys poczulam na wyjezdzie i mowie to JEMU - niedobrze ci? -ukhm - to stan przy oknie (i sie cieszy ze swojego genialnego rozwiazania) a jeden kiedy zrywajac ze mna (wolal ode mnie gry), ze za 4 czy 5 lat to ja bym byla swoitna zona...to fajnie,tylko czemu mi teraz lamie srece? grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle sie kiedys poczulam na wyjezdzie i mowie to JEMU - niedobrze ci? -ukhm - to stan przy oknie (i sie cieszy ze swojego genialnego rozwiazania) a jeden kiedy zrywajac ze mna (wolal ode mnie gry), ze za 4 czy 5 lat to ja bym byla swoitna zona...to fajnie,tylko czemu mi teraz lamie srece? grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle sie kiedys poczulam na wyjezdzie i mowie to JEMU - niedobrze ci? -ukhm - to stan przy oknie (i sie cieszy ze swojego genialnego rozwiazania) a jeden kiedy zrywajac ze mna (wolal ode mnie gry), ze za 4 czy 5 lat to ja bym byla swoitna zona...to fajnie,tylko czemu mi teraz lamie srece? grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój ostatnio do matki kiedy ta zapytała sie go dlaczego tak cały czas klnie -odpowiedział : bo jestem przeklęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wi tka
U mnie podobnie facet-porazka. Jego tata byl w szpitalu. Pytam sie wiec go czy odwiedziles tate: Tak. oczywiscie, dzisiaj caly dzien u niego siedzia. Pare l minut pozniej wchodzi do niego jego mama i mowi: Kiedy odwiedzisz ojca bo jeszcze u niego nie byles. Pytam sie Dlaczego mnie oklamales? Odpowiedz: Nie zrozumialem pytania !!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wit ka
Ogladal sie za kazda dziewczyna na ulicy. Kiedy mu poiwedzialam zeby przestal Uslyszalam :Co ja poradze ze kazda jest ladniejsza od Ciebie to byla ostatnia rzecz ktora powiedzial kazalam sie mu wynosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala zero
JEstes dla mnie za inteligentna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
dogóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe są... ale raczej śmieszne niż pouczające chciałabym coś wpisać jeszcze, ale o eks już prawie zapomniałam, a obecny jest tak uważny, że do tej pory niczego nie palnął :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cba
Z życia mnie i ex słów kilka: uhm, po liku miesiącach bardzo toksycznego bycia razem postawiłam sprawę na ostrzy noża: przestajesz traktować mnie jak szmatę albo zrywamy. On: wiesz,ja właściwie nic juzdo ciebie nie czujęod dawna - to czemu ze mna nie zerwałeś?? - Bo wiedziałem że się na mnie obrazisz i nasi znajomi bedą mi mieli za złe, i grozi mi ostracyzm z ich strony. ;d;d Ten sam, na moje urodziny, na kameralnym przyjęciu w gronie znajomych nie dał mi prezentu, nie łożył życzeń, os śpiewania "sto lat" wymigał się stwierdzeniem że to prostackie, a potem dodał: "no, i jest sie czym podniecać, jakieś takie urodziny..." Ten sam, przy kilku znajomych, śmiejac się: no wiesz, ja to chyba powinienem z tobą zerwać... po czym jak gdyby nigdy nic zaciagnał mnie do łóżka. A potem miał pretensje że nie wzięłąm jego słów na poważnie! ALbo: wyjechał na kilka ygodni za granicę. Przyjechał później do Krakowa, słowem nie wspomniał że jest, po czym miał do mnie GIGANTYCZNE oretensje że nie dzwonię, nie mówię nic i slowem sie nie odzywam. A co ja, jasnowidz mam być? Gdy już zaangazowałam siew inny zwiazek, mój es, gdy sięo tym dowiedział: Ale wiesz, w sumie to jak chcesz seksu to możesz do mnie jak nic... jak ci się kiedyś znudzi to wiesz że ja zawsze jestem chętny. Bo ja jetsem w tym dobry... jak można miećtakie malutkie ego??//;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidulka
ach dziewczyny, skad oni sie biora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahha
toimy na przystanku - mówie "zimno mi strasznie" i patrze na niego ze smutną minką - on na to " ale nic nie da ze Cie przytule-wierz mi" i stroimy dalej tak jak staliśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksty kretyna....
to teksty pewnego 'D.'- ex'faceta mojej przyjaciółki na imprezie przy całym towarzystwie: ona: misiu, muszę iść juz do domu. on:....chyba publicznego! (wszyscy: ) ona: okres mi się spóźnia on: usuniesz??? (1. nie było pewnośći czy jest w ciąży; 2. JEST ZAGORZAŁĄ PRZECIWNICZKĄ ABORCJII I ON O TYM WIEDZIAŁ....) .ona: ???!!! on: bo wiesz , ja ci dam kasę.... i tak 'ona' obracając się na pięcie odeszła i nie wróciła....:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moj tekst (po znalezieniu u niego prezerwatywy i wyrzuceniu jej do smieci - my nie uzywalismy bo od lat biore pigulki) ze nie chce byc z facetem ktory nosi przy sobie NA WSZELKI WYPADEK prezerwatywe bedac w stalym zwiazku odparl: A! To wyjasnia jej tajemnicze znikniecie... no comment no moze jeden... gdy sie rozstawalismy spytalam: Czy o braku prezerwatywy dowiedziales sie gdy jej potrzebowales czy calkiem przypadkiem? Obrazonym tonem: Calkiem przypadkowo. AAAAA... po znalezieniu tej 1 cos mnie tknelo i (w dniu rozstania) zajrzalam do tej samej kieszonki gdzie znalazlam nastepna ktorej juz jednak nie wyrzucilam a w widoczny (ledwo sie powstrzymalam zeby zrobic to dyskretnie) sposob podziurawilam czubkiem nozyczek... o!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moj tekst (po znalezieniu u niego prezerwatywy i wyrzuceniu jej do smieci - my nie uzywalismy bo od lat biore pigulki) ze nie chce byc z facetem ktory nosi przy sobie NA WSZELKI WYPADEK prezerwatywe bedac w stalym zwiazku odparl: A! To wyjasnia jej tajemnicze znikniecie... no comment no moze jeden... gdy sie rozstawalismy spytalam: Czy o braku prezerwatywy dowiedziales sie gdy jej potrzebowales czy calkiem przypadkiem? Obrazonym tonem: Calkiem przypadkowo. AAAAA... po znalezieniu tej 1 cos mnie tknelo i (w dniu rozstania) zajrzalam do tej samej kieszonki gdzie znalazlam nastepna ktorej juz jednak nie wyrzucilam a w widoczny (ledwo sie powstrzymalam zeby zrobic to dyskretnie) sposob podziurawilam czubkiem nozyczek... o!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrrrrrrrrrrrrrrrrr
ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikasa
"jesteś taka ekskluzywna" beznadzieja co nie?? szok,co to miało znaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehen
pewnie nieźle go kosztujesz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś
ex powiedział - ładnie wyglądasz jak płaczesz inny ex - kiedy rujnował mi życie nie mogąc się zdecydować między mną-wtedy żoną- a kochanką, wiesz, ona mi zabrała dokumenty i nie mogłem wyjść (był komandosem) , ale całą noc siedziałem tylko pod jej drzwiami... w trakcie separacji - do końca życia będę w celibacie...(mieszkając już z kochanką), po sprawie rozwodowej był zaś najlepszy tekst - wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć...(tymczasem musiałam zmienić numer, żeby jego pani przestała do mnie wydzwaniać w środku nocy z jego telefonu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwirek
To była nasza pierwsza randka,mój ex: "To co,jak mogę się do Ciebie dobrać?" A po chwili dodał: " o przepraszam,chciałem tylko,żebyś dała mi swój numer tel" szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baghera
Z kolei moje najdroższe słoneczko po 2 miesiącach bycia razem stwierdziło,że on jeszcze nie jest gotowy by być z kimś, że jest malutki i zagubiony, a przede wszystkim, że on nie wiedział, że jesteśmy razem:)Wszystko by było ok, gdyby nie to, że ma 30 lat!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×