Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość dziewczyny piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickaaaaaa
Jestem mezatka ponad 3 lata...pewnego dnie posprzeczalismy sie i ja sie poplakalam (on tego nie widzial)Ide po chusteczki,siakam nosem ,a on do mnie - CO NIKUS KATAREK DOSTALAS? No myslalam,ze padne! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerwanie nastąpiło dawno temu i z innego powodu niż głupie teksty. Wynik związku - dziecko, którego nie widział jakieś 7 lat. Alimentów nie płaci. Utrzymuję je sama. Pan - nieosiągalny ;) Kiedyś zadzwonił i w trakcie rozmowy rzucił (całkowicie serio :D ) : \" Chciałbym podziękować tobie i twojej matce za pomoc jaką mi dajecie w wychowaniu syna........\'\' ........wiecie?? jeszcze dziś umieram ze śmiechu, jak sobie to przypomnę :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehe
wiesz uwielbiam chodzic za toba bo wtedy moge sobie do woli patrzec na twoj tyleczek.. jak tak sie patrze na niego to robi mi sie niedob... zamotal sie biedaczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehe
ja: kocham cie on: dziekuje ci skarbie albo ja:kocham cie on: fajnie lub też: ja:kocham cie on: wiem aaaaaaah swoja droga jak on mi mowi/pisze ze kocha mnie to ja mu z reguly pisze ja ciebie tez, czy on by sie ni mogl dostosowac>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo już ex zadzwonił do mnie były parę dni temu. jest mistrzem idiotycznych rozmów M. przedstawia się i czeka nie wiem na co. cisza. no to pytam czemu dzwoni. on pyta czy jestem w Polsce. mówię, że jestem. cisza znowu....słychać jakieś sapanie (gośc ciężki ma chyba pomyślunek, a uważa się za inteligenta) parę sekund się męczy i pyta czy wyjeżdzam za granicę w wakacje. ja na to, że nie (to akurat nieprawda, ale parę dni temu nie wiedziałam, że wyjadę). a ten mądrala: aha, tyle chciałem wiedzieć. to cześć. (ale się nie rozłączył. ja odłożyłam pierwsza słuchawkę). ufo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze no bo
"czy podpaske przykleja sie z jednej strony?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny dziwię się
większość tych tekstów do was, dziewczyn, jest wcale nie głupia: jest po prostu zwyczajnie ordynarna i chamska, I w sumie jestem zszokowana, że w ogóle mężczyżni mogą tak do was mówić, że wy swoim zachowaniem to tolerujecie. Bardzo mi się spodobała odpowiedż dziewczyny, która w trakcie seksu na słowa chłopaka, cyt:"wypoierdol mnie", otworzyła drzwi auta i powiedziała wypierdalaj........ I sądzę,że tak trzeba by zrobić z każdym takim chamskim zachowaniem. Jak my się nie będziemy szanować, to oni też nie będą nas. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ex powiedział że go starzy wyrzucili z domu a jego rzeczy porozdawali sąsiadom i że musi wyjechac na miesiac do niemiec z tego powodu. i na dodatek polowa rodziny mu poumierala wciagu 3 miesiecy . az przykro takie klamstwa sie słucha :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
Posprzatalam caly dom a wieczorem znow pelno brudu na podlodze i rozmowa: ja:kurcze rano sprzatalam a teraz znow jest brudno wyknoczyc sie mozna. on: kochanie po co sprzatasz. TO NIE MA SENSU. od dzis nie sprzatamy ja::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoferka
mój fcet jak wrócił do domu po 6 tygodniach bo pracuje za granicą, to stwierdził, że schudły mi cycki i cipka, a potem chciał się kochać i nie mógł zrozumieć dlaczego tak mi trudno podniecić się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoferka
następnym razem jak wróci to postaram się mieć cycki i cipke wymasowaną pzrez innych - to będzie na pewno nabrzmiała od używania - ale palant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga moje drogie
on: jak wy to robicie? strasznie uniwersalna ta wasza dziurka...i siusiu i sex i okres!wszystko jednym otworem! masakra:):):):):):):):):) a koles 24lata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laski piszcie błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech wam będzie skoro prosicie zeby pisac ;) a wiec i moja, zenująca sytuacja : kilka lat temu, mój ex u mnie w domu,GRUDZIEŃ !!!, lezymy sobie na lozku...i nagle nabralam ochoty na bara-bara a prznajmniej zeby on mi :D wiec mowie mu -kotku zejdz nizej,taka mam ochote... a on: -nie ! ja: -dlaczego nie? (zdziwilo mnie to poniewaz on moglby sie kochac 5 razy na dzien) on: -dletego ze ty mi w KWIETNIU tez nie chcialaś zrobić dobrze !!! :O myslalam ze sie pochlastam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albbo wola mnie z góry wiec schodzę na dól, pytam sie o co chodzi, a on: -podaj mi pilot ! :O (pilot 2 metry od niego) :O czuje sie zazenowana , nie wiem czy powinnam tu jeszcze cos pisac, ale jak sobie przypomne to moze sie skusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superpiszcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) noo faktycznie niezłe teksty niektóre... Ja dostałam w niedziele na dobranoc od mojego mężczyzny takiego smsa: "Kochanie , jaki mecz !15 zółtych kartek i 36 czerwone!!Koszą niemożliwie! A sędzia tez słaby! Kocham Cie, spij spokojnie\" miałm atak śmiechu przez kilka dni :D Oto jaki romantyczny sms potrafi napisac facet w czasie Mundialu :) ( Dodam tylko ze moj Skarb jest kibicem jakich mało, oglada kazdy mecz i strasznie sie nimi emocjonuje , to był taki na maxa spontaniczny i kochany sms :) oczywiscie zapisałam na stałe w telefonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana jowita
siedzę sobie z chłopakiem nad jeziorem na ogódku piwnym, dookoła piękne łódki pływają, ptaszki ćwierkają on na mie zerka co chwile po czym mówi " ale tyś łakoma na to piwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 546e5e5
757567ygjhjmjhkmhjkjhkhkhk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedziemy sobie samochodem nagle moj chlopak: -boshe!zaraz sie na Ciebie pozygam :):):):):) a chodzilo mu o to , ze od rana nic nie jadl, wyjechal na czczo odebrac mnie z podrozy i az mu niedobrze bylo z glodu... no fakt hehehe ale dopiero jak sie wytlumaczyl bo tekst byl ni stad ni zowad:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banania
LASKI PISZCIE BO ZNIKAMY-podciągam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podciagam podciagam
nic smiesznego wasi faceci nie mowia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pindole
buahahahahah Sweet, z tym bara bara bylo dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie
na Walentynki kupil paczke orzeszkow na stacji benzynowej ,wsiadl do auta i powiedzial -masz to na Walentynki zrobilo mi sie bardzo przykro dodam nie jestesmy juz razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna82
A u mnie to bylo tak... Narzeczony zrobil sobie zdjecie do dokumentow u fotografa. Ja je ogladam i mowie mu, ze bardzo fajnie wyszedl na zdjeciu i takie tam. On na to odrzekl, że możemy pojechac do fotografa i mi zrobić zdjęcie, bo tam od razu retusz robią.Normalnie mnie zatkało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurela
Moj były miał problem z matematyką i ja mu podsunęłam pomysł ze moze chodzic na korepetycje do mojej kolezanki. on strasznie sie przed tym bronił. wkoncu ja zapytałam go o co mu chodzi. on powiedział że nie chce chodzic do bogatych ludzi, bo oni maja tak czysto w domu. ja: ale ja tez mam czysto. on: a mam ci zprawdzic kurz na meblach? :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie Ladnie tak jezdzicie po facetach i musze przyznac ze to fakt wiekszosc z nich to straszne buraki i debile. Ale tak licytujac sie w tych textach tak sie zapedzilyscie ze nie widzicie ze same dajecie nie najlepszy przyklad o sobie. Kto jest wiekszym kretynem, kretyn czy ten kto z nim jest ? (byl) Gdzie mialyscie oczy jak z nimi bylyscie? na co polecialyscie? Zastanowcie sie same. Wiekszosci z was brakuje klasy. Mnie nigdy nie zdarzylo sie narzekac na moje eks ani opowiadac sie z ich wad szerszemu gronu. W zlym guscie jest takze opowiadanie o eks swoim obecnym. No ale to juz kwestia wychowania i kultury. Tak naprawde te wszystkie texty swiadcza o was jeszcze gorzej niz o tych facetach. Zastanowcie sie troszke czasem nad soba. Pozdrawiam (a teraz mnie mozecie pozrec zywcem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lor uwazam tak jak ty
jednak potrafie wyluzowac, to jest przeciez anonimowe form, ostatecznie za jakis czas nikt niebedzie pamietal, kto co tu napisal, nie mowiac o znajomosci tozsamosci tych osob, W koncu potrafmy sie smiac z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×