Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość E..mii

Odszkodowanie powypadkowe

Polecane posty

Gość ejo hejo
czy ta firma jest na prawdę taka dobra? Może to jakaś podpucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto nie spróbuje ten się nie przekona. A kto się przekonał niech da tego przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
ja tak lubie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arejsc4
S alepsze firmy biroą zdecydowanie mniej a są tak samo skuteczne w tym biznesie żadna sznująca się firma nie może sobie pozwlic na brak profesjonalizmu bo jak mało wywalczy to będzie miała małą prowizję . Wpiszcie sobie w google "odszkodowania pomoc" http://www.google.pl/search?hl=pl&q=odszkodowania+pomoc&btnG=Szukaj+w+Google&lr= a znajdziecie firmy ktore to samo co VOtum robią za 15% a czasem nawet za 10 % po co przepłacać trzeba omijać pośredników ;-) tak na marginesie wysoka prowizja >30% od odszkodowania jest w głęboko pojętym intersie agenta proponującego wam usługę firma taka jak Votum dzieli się z swoim człowikeim który przynisie im sprawe czasem nawet 30-40%% swojego zarobku z danej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyryre
A ja polecam forum www.odzyskaj.info tam wam na pewno ktoś pomoże ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.deptula.pl
Witam, to nieprawda, że Votum bierze 30% - to jest MAKSYMALNA prowizja - wszystko zależy od indywidualnej umowy z Poszkodowanym, a najważniejsze jest to, że nie jeśli nie uda się uzyskać odszkodowania (co się rzadko zdarza) to nie bierzemy nic! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwy
Nie wierzcie VOTUM. Biora ogromne prozwizje za sprawę. Maja setki spraw i wypełniaja formularze wytnij wklej. zalezy im na ilosci. Proponuję sprawdzić stawki w innych kancelaraich. A tak na marginesie firma ta działa jak struktura AMWAYa. Mysla tylko o prozwizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.odszkodowanianet.pl.tl/ zapraszam na moje gg 9841224 każda sprawa jest warta oceny aby tego dokanać zadzwoń lub opisz swoją sprawę na mój e-mail po weryfikacji bezplatnie uzyskasz ocenę , która pomoże Państwu w decyzji, nawet sprawy sprzed 10 lat mogą być przyjęte do oceny, a Państwu pomogą w trudnych decyzjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odszkodowaniapruszkow
Witam, Pomogę odzyskać odszkodowanie. Szybko, sprawnie i skutecznie. Mam duże doświadczenie i małą firmę która traktuje poszkodowanych godnie. W każdej chwili możesz zrezygnować z moich usług! Sprawdź. Napisz odszkodowaniapruszkow@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebo
każda firma odzyskująca odszkodowania która wpycha sie i nachodzi Cie w domu po wypadku jest nic nie warta poprostu dzialaja na zasadzie "hien" Firmy które maja wyrobiona marke nie pozyskuja w taki sposób klientów.. Klient sam ich znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka3m
Właśnie jestem w trakcie odzyskiwania odszkodowania. Właśnie Votum dla mnie negocjuje i pierwsze słysze o takich prowizjach. Z resztą ja wolę zapłacić te kilka procent niż nie dostać odszkodowania wcale, no ale wybór nalezy do Was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wybór jest jasny, lepiej dostać odszkodowanie i zapłacić prawnikom wynagrodzenie za pracę niż nie dostać nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie właśnie w takim wypadku trzeba "myśleć przyszłościowo". czyli wiadomo, że jak będę sama starać się o odszkodowanie, to nie zapłacę żadnej firmie prowizji za działania, ale wiadomo też, że wywalczę dużo mniejsze odszkodowanie (jeśli w ogóle) niż w przypadku, gdy zlecę to firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka miała niedawno wypadek i problem z odszkodowaniem. Mówiła że to dobra firma http://lexfortis.pl/ i nie zdarli z niej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałem np o Votum. Firma ma doświadczenie w walce o odszkodowania powypadkowe zwłaszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minna
no tak, też o niej trochę słyszałam więc myślę ze całkiem dobra to firma musi być... chyba warto do niej się zgłosić skoro tak pomagają innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się właśnie zastanawiam jaką by tu firmę wybrac , taką ubezpieczeniowa w razie czego , gdybym miał wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hole Love
Co d firm ubezpieczeniowych , jesli chodzi o wypłacalnośc odszkodowań wypadkowych , to zdecydowanie polecam Votum . Zero jakichs komplikacji , krętactwa z ich strony , Sprawy załatwiane są szybko , a pieniądze czyli odszkodowanie , dość w szybkim czasie dochodzi , najpierw dostajecie na piśmie a potem albo na konto albo pocztą , jak sobie zażyczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Szulim
Jak ktos ma problem z odszkododawniem tzn z odzyskaniem odszkodowania to polecam Votum . Dla mnie wywalczyli takie jak należy i jakos nie zdarli nic ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Goniwiecha
bzdura , że votum zabiera duze prowizje za odszkodowania . Dla mnie votum po wypadku wywalczyło bardzo duże odszkodowanie powypadkowe. Jechałam z ówczesnym chłopakiem , nie wiedziałam ,ze coś wcześniej spożywał alkoholowego , Więc nie gadaj . Dlateog ja akurat Votum polecam , bo potrafi na prawdę negocjować bardzo dobre warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Africa Bambata
Zgadzam się . Votum potrafi wywlaczyc dobre odszkodowanie i to nawet o 80 tysięcy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj się skontaktować z firmą Votum - dzięki nim udało mi się uzyskać należną mi kasę. Swoją drogą to bardzo dziwne i zarazem straszne, że człowiek musi walczyć o swoje - przecież po to się płąci by w razie wypadku mieć za co się leczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkładka
Ja powiem tak . Kiedys spotkałam się z czymś takim że agent danej firmy sam się wepchał właśnie i przyszedl. do domu , kobieta byla po jakims wypadku . i tak to wyglądało ,ze miala dostac odszkododwanie ale nie dostała . Ja polecam Votum , bo jest rzetelną firmą , przynajmniej wobec mnie byla i odzyskała dla mnie odszkodowanie takie jak winno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alone i break
Mnie raczej Votum nie mialo gdzieś , jak do nich sie zglosilam i wypelnilam formularz odpowiedni i mowiac ,ze mma problem zodzyskaniem odszkodowania . oczywiście bylam po wypadku .Auto mnie potrącilo , a sprwca chcial uciec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemoniada785
ja tam do votum nic nie mam . oceniam pozytywnie bo m pomogli a nie zostawili w potrzebie i nie nachełpili sie kasą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrka
też słyszałam o nich całkiem dobrze. to firma z Wrocławia nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slepka
tak tak, są dość skuteczni i dobrze się z nimi współpracuje, także myślę ze warto zgłosić sie do nich o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylak085
Witam Jestem Agentem ds odzyskiwania odszkodowań firmy Europejskie Centrum Odszkodowań, oferuję pomoc w uzyskaniu odszkodowania zapraszam do kontaktu, udzielę wszelkich informacji pod nr telefonu 511464172 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia757
EuCO jest świetne. Naprawdę. Pomogli mi odzyskać pieniądze. Profesjonaliści w każdy calu. Gdyby znowu przydarzyła mi się jakaś "komunikacyjna" historia, to na pewno się do nich zgłoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×