Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość E..mii

Odszkodowanie powypadkowe

Polecane posty

Gość gość
ja też mam z votum dosć dobre doswiadczenia - dzięki nim udalo mi sie uzyskac należna kase. wiele osob wspomina o dosć wysokiej prowizji jaką pobieraja - nie zauważyłam zeby jakos zdarli ze mnie. a tak naprawde i tak ostatecznie wychodzi sie sporo na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić EuCO. Są naprawdę dobrzy w te klocki. Odzyskują spore odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloffa
no i bardzo dobrze ze takie firmy istnieją! nie trzeba się martwić się, wszystkim oni sie zajmują a ja mam spokój ducha o sprawę i finanse. a wiadomo że czasem z ubezpieczycielami jest bardzo ciężko coś załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiia
już wcześniej czytałam opinie o EUCO ...faktycznie to świetna firma , pomagają poszkodowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz problem z otrzymanie naleznego odszkodowania to polecam Wam firme http://ecpp.pl/ - bardzo pomocni i wspierający są. Kompletuja wszelkie mozliwe dokumenty, pomagaja takbardzo jak to mozliwe. Naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że istnieją firmy, które wspierają w wywalczeniu odszkodowania. Jeśli zależy Wam na dobrym kontakcie ze swoim prawnikiem oraz gwarancji jego doświadczenia i skuteczności, to ja polecam Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych. Pomogli mi w wywalczeniu odpowiedniej rekompensaty, mimo że sprawa była dość nietypowa, a ubezpieczyciel odmówił wypłaty. Wszystko zostało załatwione szybko i sprawnie, a ja byłem informowany o wszystkich krokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie firmę odszkodowawczą EuCO. U nas się sprawdzili. Odszkodowanie odzyskane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka777
A jakiej miejscowości mają swoje biuro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×