Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga xD

Co mam kupić przyjaciółce na urodzinki?

Polecane posty

Gość Kinga xD

siemka xD Kompletnie niewiem co mam kupić przyjaciółce (Uli) na urodziny xP Niewiem po prostu niewiem. Błagam, doradźcie mi ;] . Może jakiś kubek? Błyszczyk? niewiem... piszcie[!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co lubi, co ja interesuje. Ja swojej przyjaciółce kupuje zwykle jakieś oryginalne kolczyki, bo wiem że ma fioła na tym punkcie. Kiedyś jej też kupiłam pióro, broszkę, a nawet peeling do ciała, bo był w bardzo ciekawym opakowaniu (starodawny słój)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ten peeling to zapewne z farmony miódcośtam ;) ja kupiłam kubek "magiczny" czarny z naszym zdjeciem +pare słów od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze wisiorek
na lancuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może coś z mojej stronki? ja obdarowuję moje przyjaciółki:) Pozdro! www.tekstura.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia D
Moja przyjaciółka ma tez niedługo urodziny i kupie jakąś śliczna ramkę i tam włoze nasze zdjęcie i jeszcze cos do tego dokupie... tylko nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deco
Zobacz na www.decofabryka.pl Oni przyjmują też indywidualne zamówienia, czyli mogłabyś zamówić coś co będzie zrobione tylko dla Twojej przyjaciółki. Ale może wybierzesz coś z tego co już jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina20
ja np. ucieszyłabym sie z czegos drobnego.. np jakiejs doczepki do telefonu :) male to i miłe:) w sumie wszystko zalezyod tego czym dana osoba sie interesuje .. bądz jaka jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×