Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Grube uda

Mam strasznie grube uda

Polecane posty

Gość wekaja
u mnie tragedia z innej strony: 159cm, 57kg, biust- 86, talia -65, BIODRA - 98 i udo -54!!!!!!!!ciezko z takimi biodrami podnie dobrac bo wiekszosc odstalie przy talii a biodrowki jeszcze bardziej poszerzaja:/a wiek 28:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so what .
ej dziewczyny pomóżcie !! mam 169 cm wzrostu waze 58 kg w udach mam 57 cm a w lydkach 37 cm . co mam robic zeby szybko zrzucic pare kilo i wyszczuplic nogi . za miesiąc mam wesele siostry i chciałabym ladnie wyglądac . pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parowa ! ;(
a ja wam kobitki powiem że podobno pomarańcze mandarynki i wogóle cytrusy zatrzymują tłuszcz w udach więc warto je jeść . Próbuje bo mam ochydne i grube uda 54-55 przy wzroście ok. 165 jak przechodzę po ulicy i widzę te chude nogi to aż mi się płakać chce ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana15nastolatka
ja mam 54 uda a łydke 24 ;( MASAKRAAAAAAAAAAAAAAAA ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no to w takiej sytuacji trzeba po prostu zdrowo się odżywiać i wykonywać odpowiednie ćwiczenia, które może dobrać trener osobisty. ALe nie zawsze to pomaga - wtedy zadziałać może plastyka ud -> http://www.iqmedica.pl/plastyka-ud,52,3.html -> ale nie wiem ile z Was by się na to zdecydowało? Chociaż z drugiej strony: jeśli miałoby to poprawić naszą samoocenę czy dodać pewności siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem martaa
Ja jednak poszłam zdecydowanie mysle jeszcze łatwiejsza droga -www.estmedica.pl/blizny.html#text Mysle ze takie usunięcie jest najbardziej popularne i wbrew pozorom wcale nie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1991
Ja Was nie rozumię! Ja mam w udach w najszerszym miejscu 52/53 cm i nie uważam, żeby moje uda były grube, wrecz zawsze chciałam w nich przytyc (bo jak mialam ok47. to była tragedia). Dziś są ok, kobiece. Pozostałe wymiary: wzrost- 163cm (chyba;p) waga: 53,5 (przeważnie 52,5) biust: 89/90 pod: 70 (mam problem z doborem stanika: 75c za małe, 75d dla mniejszej piesi lekko za duże;p) nogi: 77cm (oj chcialabym dluzsze, moim zdaniem są krótkie, chociaż znajomi uwazaja ze proporcjonalne, a co Wy uważacie?) nad kolanem: 35 kolano:33 łydka: 31/32 talina: 60 (na wdechu), do 64 na wydechu. Liczę na Wasze komentarze, ludzie znajomi nigdy nie są krytyczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataRr.
jezu, dzieki bogu ze ktos ma ten sam problem co ja! Od 16 czerwca zaczęłam ćwiczenia i dietę i zabiegi z ultradźwiękami. Generalnie tak, diete ustaliła mi pani z Mój dietetyk, ale troche ją wzbogacilam, bo nie lubie jesc suchej salaty, co 2 - 4dni biegam i robie zabiegi sculptor i vela w Laime i po ponad miesiącu z obwodu 55 zeszłam do 50 cm, jeszcze 2 cm i będę mega szczęśliwa :) trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaJ
Jeśli zależy Ci na zmniejszeniu to polecam Med Contour, ja robiłam zabieg w DS Instytut w Warszawie i właśnie fajnie mi sie zmniejszył obwód ud, a do tego pozbyłam się też cellulitu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie_grube_uda
a ja lubie grube uda u dziewczyn, serio! Wyglądają kobieco, a jak taka jeszcze założy mini i szpilki to już w ogole super. Najgorsze są chude uda, ktore nie różnią sie gruboscia od łydek. Dla mnie grubsze uda wyglądają kobieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA MAM 36 ŁYDKA, UDO 56. WAŻĘ 58-59 KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaWit
hej, ja zeby lepiej wygladac zaczelam chodzic na basen i stosowac suplement diety go-slim. Basen jest przyjemny i czuję że niektóre części ciala staja się jedrniejsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falllka_ii
Jak sie boisz to mysle ze warto tez wczesniej przeczytać taki artykuł http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,84929,15701992,Najskuteczniejsze_metody_wyszczuplania_i_modelowania.html Ja jestem na tak i za tydzień chyba sama pojde na konsultacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest straszne co piszecie !!!!! ja mam 65 w udzie i co mam zrobić ???? wzrost 172 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 cm to grube uda. A co chcesz wyglądać jak anorektyczka? Ja mam uda 58 i łydki 32 i wcale nie czuję się gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zawsze miałam ten problem. Jak chudłam to od góry a grube nogi zostawały.. zdecydowałam się na odsysanie tłuszczu u dra Knakiewicza. I to była jedna z lepszych decyzji w moim zyciu, bo od tamtej pory czuje się cudownie w swoim ciele, kompleksy odeszly w niepamięć. Ale trzeba dojrzec do takiej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigerka87
no to i ja się łączę w bólu udowym bo też mam z tym problem - trochę już schudlam ale skóra wisi :( zastanawiam się nad stosowaniem http://www.elancyl.pl/slim-design bo podobno ma fajne efekty już po tygodniu. - czy ktoś z was stosuje może ten elancyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzedze
o tym elancylu słyszałam dość dobre opinie, popatrz sobie zresztą na ich fp https://www.facebook.com/ElancylParis/app/361551023863569/ mają teraz konkurs gdzie można wygrać ten krem :) spróbuj a nuż ci się uda i będziesz mogła sama sprawdzić jakie są efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siłowni się takie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wzrostu 169,waze 78kg,moje uda to 70cm,biust i pas po 100cm, rozmiar miseczek D, czuję się w pełni kobietą :) Ale jedynie co bym zmieniła to obwód ud, bo mają rozstępy a co najgorsze obcieraja się jak nie noszę rajstop albo spodni.Któraś może ma taki sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cwicze od jakiegos roku i cellulit prawie zniknal, no ale prawie.... a chcialabym sie go pozbyc calkowicie. Mysle ze jesli nie jakis zabieg to chociaz krem moze cos by zadzialal, co polecacie w tym roku? Wiem ze Eveline ma niektore dobre produkty, jak wlasnie na biust a na cellulit ktoras go stosowala?

No i zastanawiam się nad body wrappingiem

https://zabrze.com.pl/is,body-wrapping---kosmetyki-do-zabiegu,270925,919000.html

Ale włąsnie nad wykonaniem zabiegu w domu. Może któras z Was wykonywała zabieg w domu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy większych udach fajnie wygladają ...enki pokertowe z pokreśleniem talii ale zwiewne do połowy uda albo nad kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×