Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Grube uda

Mam strasznie grube uda

Polecane posty

Gość uwaga bo gryze
hej, przy wzroscie 165, uda:55, lydki;35. duzo no nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga bo gryze
to znowu ja ;) chce dodac zdjecie moich ud, ale nie wiem jak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moja siostra ma dopiero pro
blem. dziewczyny ona nie moze sobie kupic zadnych spodni!! Jedynie szwedy czasami. Nawet nie rozumiecie jaki moze byc zal osobie ktora nie moze sie modnie ubrac...ona wogole nie ma zadnego wyboru - zaznaczam przy tym ze na niej szwedy leza jak dzwony bo opinaja ja na calej dlugosci ud. Wyglada to fatalnie no ale caly czas nie bedzie chodzic w spodnicy za kolano. Czasami chce jej cos doradzic - jak sie fajnie ubrac i wogole. Ale na niej wszystko lezy beznadziejnie. Teraz to nawet zwyklego t-shirtu nie moze kupic wszystko przez te uda tak kretynsko wyglada. Ona ma 60 cm w udach ale nie najwazniejszy jest przy tym wzrost tylko brzuch - ona ma 74 cm. A więc nie tak dużo. I oto własnie chodzi bo ona ma stanowczo za chudy brzuch jak na swoje nogi. To tylko 15 cm roznicy:O Tak mi jej czasami zal - normalnie dziewczyna nie moze sie spokojnie fajnie ubrac...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moja siostra ma dopiero pro
no i do tego ma strasznei duza pupe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede na czarno
Ja też mam 60 cm udo. I mam 173 cm. i w talii 70 takzę co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede na czarno
na mnei też wiele spodni jest dziwnych bo w nogach sie nei meiszcze a na dupie wisza i w pasie. czyli co - przegrałam zycie?? mam faceta od 4 lat którego podniecam totalnie nawet sie nie msuze rozbierac. mogłabym być szczuplejsza ale taka moja budowa , nei wstydze sie jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moja siostra ma dopiero pro
ale ty piszesz ze masz w talii 70 - ona ma w najszerszym miejscu tyle a w tali ponad 60!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulcia
ja mam 175cm, udko 60 a talia 78, chciała bym zmniejszyć uda ale nie mam silnej woli na diety a poza tym daja one tyle ze mi sie i tak mala klatka zapada coraz bardziej :/ Ps nie czuje sie az tak nie atrakcyjan a moj kochany ma fiola na punkcie mojej pupy...:) ps2 problemu z zakupem spodni nie mam ale pasek jest konieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz tyle samo co ja
to nie jest dużo akurat tyle ile potrzeba tak mi mówi mój facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiejącanatalia
ja mam 167 i 55 uda yhhh....nie nawidzę ich,ale mam zamiar rozpoczac kuracje odchudzajaca od pazdziernika bo bede na swoim, czyli zaczne sobie studiowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junoa
Jezu co za porąbance tu pisza! Ja mam 160, 59cm w udzie i czuje sie z nimi spoko, jak ide z kolezanka na dyskoteke, ktora jest mojego wzrostu a nozki ma szczuplutkie i cala w ogole chuda jest, to malo kto na nia zwraca uwage, faceci wola złapac za tylek, a nie za kosc, pomacac po nozce, a nie po kiju od szczotki. Ogarnijcie sie kurna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieproporcjonalna
No ale dla mnie nie wyglądają najlepiej uda, gdy są nieproporcjonalne. Ja np. jestem dość szczupła, waga 43-45 przy ok. 160 ale no cóż, góra za szczupła(wystające żebra praktycznie) brzuch nie taki tragiczny, ale uda, to koszmar.. mam 46 cm w udach no i wprawdzie noszę krótkie spodenki, mini, ale jakoś często mi to przeszkadza. Po prostu czasem sobie myślę, że mam dość szczuplłe nogi, ale za chwile widzę dziewczyny wyższe i z nogami jak patyki... to od razu zmieniam zdanie. Ja po prostu przy mojej budowie powinnam mieć też nogi jak patyki(wiem, że to niespecjalnie ładnie wygląda, ale przy najmniej zachowane byłyby proporcje). robię ćwiczenia, ale coś nie specjalnie widzę efekty, tym bardziej, że ostatnio mam większy apetyt :/ z czym ciężko mi walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam fajne
kiedys sie odchudzalam i malo jadlam no i duuuzo na rowerku jezdzilam ogladajac tv np . uda mi sie b ladne zrobily szczuple .mam gorszy problem bo na brzuchu mi sie odklada tluszcz i na ramionach . uda latwo zbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natashaaaaaaaaa
Mam ten sam problem, nie moge przez to spac, zameczam siebie tym. jestem bardzo szczupla, odchudzac sie juz nie chce bo strace calkiem piersi , Wzrost 173 waga 50 kg. Problem jest moja nieproporcjonalnosc mam 80cm w biodrach (serio) dosc szerokie chude ramiona i uda 47cm az! lydka jest ok 29cm. Problemem jest to ze na moje biodra kupuje najmniejsze rozmiary spodni rurek, i po prostu one mi pekaja na udach prawie. Nie da sie chodzic ani kleknac. Jak wyszczuplic uda?? Powiem ze kiedys mialam chudziutkie ale przytylam do 60 kg zrobil mi sie celulit pod kolanami i taki tluszczyk tam mam wyczuwalny dosc gruba warstwa. Gdy schudlam to dalej zostalo wszystko inne schudlo. Dlaczego tak jest?? Ale mnie wkurwia ta warstwa tluszczu mam ochote sobie ja odciac nozem. tak byum chciala nosic krotkie spodniczki i miec taka przerwe miedzy udami a nie takie poklejone. Jak mam gole nogi to sie kleja uda i obcieraja o siebie. Jestem obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam grube uda
57 cm , 166cm..... tak bardzo chcialabym sie ich pozbyc ,ale juz nie wiem co robic, iwzylam pol roku na rwoerku i podoi=bnych maszynach na uda i NIC ,kompletnie,efekt zerowy i teraz juz nie mam sily...... tez miala zajebisty problem z kupieniem spodni ,az noramlnie prawie plakal mw sklepah za kazdym razem jak pzrmyeirzalam pare ktora mi nie pasowala.... ma bardzo okjragly tylek ( 95 cm) do tego grube uda (57cm) i w mkaire waska talie ( 67cm)i po porstu szlag mnie trafial,bo przmyeirzylam 65 par spodni (tak, liczylam ;-) i ZADNA nie pasowala, az w koncu znalazal sklep dla siebie -ESPIRIT !!!!! po orpostu super, idelanie na mnie pasuja, ale wlasnie wycofali ten fason ktory jest dla mnie.... ;-( szczerze nie wiem co robic, jak widze te dziewczyny ze szxczuplymi nogami to naprwde plakac sie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasha bez obrazy ale chyba jestes nienormalna jak mozesz miec ponad 170 i twierdzic ze masz grube uda 47 cm?????????!!!!!!!!!!!!!! anoreksje masz czy co?? w biodrach 80 cm??! modelki maja po 88-90 a sa chude ja jestem duzo nizsza, waze wiecej a nosze rozmiar 34 i mowia ze jetem bardzo szczupla nie przesadzaj dziewczyno bo bedziesz wygladac jak z oswiecimia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipola
wzrosy tu nie ma nic praktycznie do rzeczy, bo ktoś może miec 150 i mieć długie nogi które w udach mają 50 cm a tułów miec krótki ;p a inna osoba 170 długi tułów a w udach 40 cm ale ma krótkie nogi. Zmierzcie sobie nogi ;) Ja mam śrdnie nogi, ale grube :( uda ponad 60 cm a łydki ze 40 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh....nogi, nogi ja wieku 6 lat miałam kompleksy na punkcie nóg, że 'za grube', choc były normalne. w liceum z kolei zaczęłam traktowac nogi jak mój atut, bo były zgrabne, lekko umięśnione [może raczej wyćwiczone], a teraz...to już nie to i nie mam motywacji, żeby wziąść się za siebie i popracować nad nogami. od pół roku wybieram sie na siłownię, która jest rzut beretem od mojego domu i nie moge się zebrać w sobie :( a chciałabym mieć nózki takie jak miałam 2 lata temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieproporcjonalna
Podobno mierzy się nogi od wewnetrznej strony do krocza.. więc mi wyszło 79 cm przy wzroscie 161(choć jak się ostatnio mierzyłam to wyszło mi 160 a nie 161:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dośc długie masz
kurde znam ten ból, ja też sie zbieram by sie wziąśc w garść ale ciężko ... tylko że moim kłopotem sa mięśnie, gdyż ćwiczyłam i troszkę się rozrosły, a znacie jakies ćwiczenia na spalanie na nogi ? Niestety siłownia odpada z braku czasu, póki co ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowa
yyy xD Mam 156cm wzrostu 53 w udzie, 35 w łydce, 22 w kostce, 90 w biodrach, waże 48kg i co mam sie załamać xDD? Wszyscy mi mówią, że jestem chuda. Piszecie same bzdury. Napewno nie ma problemu z waszą figurą tylko z wami powinnyście iść do psychologa;/ A ktoś kto napisał że ma 47,5 w udzie i to dużo to naprawde sie nawet do psychologa nie nadaje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomuszcie mi
Słuchajcie mam 170wzrostu i 55cm w udach a w łydkach 33 pomóżcie mi a w tali mam 75 i jak idę na basen albo gdzieś to wszyscy sie ze mnie naśmiewają moji koledzy itp a wszystkie moje rówieśniczki są zgrabne i chude pomocy prosze !!!!! moze jakis sport albo cos dieta rower czy coś napiszcie szybko albo też mozecie pisac na gg 9836386 prosze pomocy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ulia
hej dziewczyny ja tez mam ten problem , krotkie spodenki ,spodniczki czy rurki to moja zmora , nie mam w tym momencie metra zeby sie zmierzyc ale niestety nie mam szczuplych nog , kiedys byly zgrabne ale niestety... o tyle dobrze ze mam 176cm wzrostu Moze wszystkie sie zmobilizujemy ,zrobimy tabelke , poszukamy zestawow cwiczen i do dziela ? bedzie nam razem latwiej ,bedziemy sie wspierac co wy na to? czekam na chetne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NnIcCcOlAaA
ja jestem za będziemy codzieńnie pisac co zjednilśmy co jeśc co robic co nam pomoze postanowiłam na te wakacje wyglądac sietnie to do roboty zaczynamy piszcie co robimy od jutra zamem szukamy czwiczen itp: J_ulia damy rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ulia
nicola bardzo sie ciesze ze jestes chetna :) nie mam teraz duzo czasu ale jutro zaloze jakis temat :) i zaczniemy dzialac bo wiosna tuz tuz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NnIcCcOlAaA
to będe czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×