Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła teściowa

z kim nie pozwolilibyście zwiazać sie swojej córce?

Polecane posty

dobre pytanie: pewnie że bym pozwoliła, ale nie liczyłabym i nie łudziłą się na trwały i długi związek, co do teo to bardzo sceptycznie bym podchodziłą tak jak i podchodze do kolejneo zwiazku mojego przyjaciela na wózku. W temacie jest o córce takz enie mieszajmy teraz, bo zaraz zaczniemy zadawać pytania typu: Jestem Świadkiem Jehowy, czy pozwole swojemu synowi żenic sie z katoliczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 565665
Mesafe dobrze mowi w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32432
jestes niekonskwentna powinnas mu powiedziec wtedy: synu jesteś kaleką i nie masz szans na związek wybij to sobie z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aajaja
z ksiedzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsover
generalnie mozna pokochac kazdego,zyda,muzulmanina,czy kaleke,milosc jest tylko piekna chwila,a co dalej?byc niewolnikiem jako zona zyda ?zyc wg jego przekonan religijnych?czuc niedosyt,i zmeczenie jako zona kaleki?tego chcecie dla swoich corek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32222
ja bym nie pozwolil zeby moja cora zwiazala sie z biedakiem zydem kaleką, czarniuchem, jechowym, żółtkiem, niemcem, anglikiem, rosjaninem, ukraincem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsover
a zwiazek corki z lesbijka?masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruttonetto
Ja tez miałbym obiekcje co do cygana i muslima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego piszecie katolik - nietolerancyjny. Przecież oprócz MW LPR i zwolenników o. Rydzyka są jeszcze normalni katolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
religia chrzescijanka, a wiec wszyscy, przenigdy muzulmanin 1. 11 wrzesnia 2. fanatyzm 3.okropna religia, kara smierci za odejscie 4.obrzezanie, predzej bym arabowi jaja urwal niz on by mi dziecko okaleczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
z niemcem, nie dla mnie przyjaźń polsko niemiecka ja niemców nienawidze od dziecka - jak spiewał Maleńczuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja sie zastanawiam
Nigdy Zyd i Muzulmanin. I z gory zaznaczam, ze nie chodzi mi o brak tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pozwoliłabym sie związac z rozwodnikiem dzieciatym,cyganem,muzułmaninem. Rozwazam czysto teoretycznie bo nie mam corki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej bałabym się dla córki osoby z zaburzeniami psychicznymi: depresją, schizofrenią i każdą inną. Choćby miała najlepszą opiekę lekarską, pogoniłabym jakoś:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemorzliwe
1. Chorego psychicznie, inwalidy 2. Ukraińca, 3. Kryminalisty, kombinatora, mitomana 4. Bezrobotnego, bezdomnego 5. Prymitywa 6. Brudasa 7. Inwalidy 8. ... 9. ... NIE MAM WIĘC CÓRKI zostałaby przecież starą panną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła teściowo, od takich wyliczanek niedobrze mi się robi... Same stereotypy. Czemu nie pójdziesz na całość? Wojujący ateista? Sadysta-satanista? Scjentolog? Nie patrz na religię, dobro, uczciowść, prawda są niezależne od wyznawców religii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto da więcej
Do tych wszystkich którzy mają coś przeciw innym religiom: ich wyznawcy też przecież są ludźmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 po uświadomieniu jej, z jakimi konsekwencjami musi się liczyć, np. wiążąc się ze świadkiem Jehowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
ze swoim kochankiem. ewentualnie mężem. jeśli jest wrażliwa to ojca i tak nie wybierze. żebyś zazdrosna nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
z Arabem:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z biseksualista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×