Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca*

fryzura do krótkich włosków

Polecane posty

Gość poszukująca*

szukam rozwiązania do krótkich włosków. Mam zupełnie krótkie włosy na chłopaka, za 3 miesiące ślub. zdecydowaliśmy się nagle i nie mam zamiaru zapuszczać włosów do ślubu, postanowiliśmy ise pobrać i nie czekac na nic więcej. Ale teraz mam problem co zrobić z włosami, nie dam rady ich zapuścić więc muszą zostać na chłopaka, welon raczej odpada - jakoś tego nie widzę, chyba że macie jakieś fotki jak to wygląda bo ja raczej sobie tego nie wyobrażam. Będę wdzięczna za wszyskie propozycje, ja zastanawiam się czy tylko jakaś wpinka z kwiatków wystarczy, pomóżcie proszę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca*
dzięki wielkie i proszę o więcej, sama nie wiem co wy sądzicie o krótkich włosach w połączeniu z welonem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca*
myślałam tez właśnie tylko o jakimś skromnym diademiku lub wpiętych kwiatkach w formie diademu co wy na to? szukam czegoś w tym stylu, jakie jest wasze zdanie? proszę doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca*
widzę, ze większość propozycji bez welona, i chyba tak zrobię, jakoś nie pasuje mi welon do krótkich włosów. Dzięki za wszystkie porady, jełśi ktoś ma jeszcze propozycje to czekam i dzięi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×