Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vega71.detox.11.06.07

30 dniowa glodowka - na wodzie - detox - zapis

Polecane posty

Gość vega71.detox.11.06.07

Zaczynam dzisiaj 30 dniowa glodowke w celu zrobienia detoksu. I bede zapisywala swoje objawy, jesli ktos ma doswiadczenia w robieniu detoxow to z przyjemnoscia poslucham z jakimi problemami sie borykalyscie i jakie byly efekty. http://www.glodowka.pl/podstrona.php?dzial=przygotowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumbka
chyba na łeb dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega71.detox.11.06.07
No dobrze :) Zapomnialam dodac :D Jestem Dorosla Podjelam Dorosla Decyzje Wiem Co Robie i Nie Obchodzi Mnie co Ktos Mysli o Mojej Decyzji. Oczywiscie na zadne niekonstruktywne, chamskie , agresywne badz absurdalne teksty odpawiadala nie bede. Howgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliiiin
przyłaczyłabym sie... ale waze 53kg na 165cm :o juz wyglądam jak szkielet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega71.day2
Dzien pierwszy mam za soba. Ogolne samopoczucie dobre, wieczorem krecilo mi sie w glowie przez moment ale to bylo zwiazane z normalizacja sie poziomu cukru we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla...
Vega - podziwiam Cie i trzymam kciuki. Bede tu zagladac, zeby zobaczyc, jak Ci idzie. Ja sie jeszcze niestety nie pisze. Zainteresowalam sie tematem niedawno i musze dojrzec do decyzji. Narazie oczyscilam jelita i 3 razy watrobke. Reszta w swoim czasie, he he. Pisz jak samopoczucie. Jak sie odzywialas? Jestes mocno zanieczyszczona? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla...
Acha, moze najpierw zrobilabym sobie detoks sokami. Jak myslisz, ile powinien trwac za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się przyłączyć od tak, z dnia na dzień, ale chyba choć parę dni pojem zdrowiej a nie tak po miesiącach jedzenia syfu nagle głodówka. nie jem mięsa 3 lata, od kilku miesięcy mocno ograniczony nabiał, trzy miesiące temu rzuciłam słodycze, a wcześniej byłam od nich uzależniona, czekolada + 2 batony na dzień ;) Na głodówkę wybrałam sobie nei za fajny czas, w styczniu zrobiłam siedmiodniową. Jakiś czas temu 2 tyg jadłam tylko surowe i gotowane, nic z opakowań. Czy jeśli teraz przez tydzień będę jadła tylko surowe to mogę zrobić te 30 dni? i czy lewatywy są konieczne czy można jakiś przeczyszczający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj89
ja do głodówki się nie przyłączam bo niestety ale to nie dla mnie wolę mniej chudnąć ale jeść zdrowo;) dołączyłam również suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i efekty naprawdę mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×