Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plose i pseplasam

Jak mam mowic w towarzystwie na ladne i fajne dziewczyny ?

Polecane posty

Gość plose i pseplasam

by dziewczyny sie nie burzyly?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonisem jestem.
niunie, sunie, laski, suczki , a jak tylko jestes z facetami to moze byc jeszcze szmaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonisem jestem.
pffff na lapsa wyjdziesz jakbys tak mowil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po imieniu?:P:) teksty pokroju "ładnych ciź i myszuniek" są naprawde wkur*iające:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z korzyscią dla Ciebie
nie odzywaj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Urocze Panie, Piękne Damy - a jak nie damy to trudno:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien student
te brzydkie sie burza bo o nich nikt tak nie mowi :) te ladne sie nie przyznaja ale im milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adonisem jestem. -----------> lapsem to ty jestes oblechu:P dlatego dzis ci tylko jazda na recznym zostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhheeeee
wieprzki, pierniczki, sucze, kociaki, misiaki, tłuściochy:P buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonisem. jestem.
co tak zabolało ? :) tak mówie i na ręcznym nie musze jechać ::) a tak na marginesie, dlaczego obrazasz ludzi ktorzy akurta z roznych przyczyn seksu nie uprawiaja ? to wyznacznik czegos teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to nie do ludzi, tylko do ciebie......a chamstwo przez ciebie praktykowane to czego wyznacznik?/?/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonisem. jestem.
a jak myslisz czy samotny facet co tez seksu nie uprawia nie poczul by sie dotkniety tym wpisem ? chyba tak bo chcialas mi dogrysc tym niby brakiem seksu.... chamstwo powiadasz??? dziwne bo kobiety lubia moje zachowanie... i zeby cie zgorszyc sa to studentki dzienne na panstwowej uczelni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście....studia dzienne to wyczyn :O ja bym cie opluc nie chciała, jakbyś tak powiedział..... powodzenia a ten, kto nie uprawia seksu nie jest gorszy.... facet, który kulturalnie wypowiada sie o kobiecie to dla ciebie laps....no pomyśl...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonisem. jestem.
a ty pomysl czy kobiety chca takich grzecznyh kulturalnych ? smiem twierdzic ze nie... Setki tematow juz tu bylo dlaczego romantycy, spokojni, kulturalni sa sami a "chamy nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w towarzystwie nazywanie kobiety suczką jest debilizmem i atawizmem.....według mnie.... ale tobie zycze powodzenia... Chciałbys mieć zonę, która godziła się, by jakiś facet w przeszłości nazywał ja szmatą, suczką...... mało wiesz o zyciu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zauwaz Panie Macho....ze kobiety wypowiadające się w tym temacie nie lubią takich tekstów, więc jak myślisz, kto wie lepiej, co się kobietą podoba??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonisem. jestem.
Sa kobiety co nawet lubia gdy je sie od dziwek i szmat wyzywa ( w lozku :P ) ....poprostu te okreslenia sa troche bardziej samcze , ale oddaja pelnie uznania dla urody i sexapilu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łóżku???? a o co pytał do jasnej cholery autor?????????????? widzisz różnice????????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonisem. jestem.
maja wziecie moim zdaniem, jak kobieta zna swoja wartosc to takie slowa wcale jej nie wadza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonisem. jestem.
te okreslenia sa potoczne , duzo ludzi ich uzywa, a wiec widocznie nie odstraszaja na tyle kobiet by nie zadawaly sie z ludzmi ich uzywajacymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty lecisz na kobiety, które nazywają cię kutasem i fiutem???????? jak sie cenisz, to powinienes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonisem. jestem.
nie kazdy musi miec podobne poglady jak wy...ot cala Polskosc, jak nie po naszej mysli, to cham , prostak i debil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonisem. jestem.
czy ja gdzies uzylem slow bliskoznacznych na kobiece narzadu plciowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna kobieta nie przyznała ci tu racji, wiec sie zastanow, na ile masz pojecie o temacie :O nie odpowiedziales, czy chcialbys, by twoja przyszla zona leciala na faceta, ktory ja od suczek wyzywal...albo szmat....zycze ci takiej, na inna cie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×