Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Migotka_1986

Schudnijmy najpierw 3 i później 3. -6 na wadze to nasz cel!

Polecane posty

A co do dnia dzisiejszego to już 1000 jest na koncie. Dojdzie sobie jeszcze 500 ;) Zaraz się biorę za ogarnianie pokoiku, bo niedawno z kościoła wróciłam. Muszę jeszcze a6w i potańczyć przynajmniej tą godzinkę. Lepiej byłoby 2. Ale nie wiem czy się wyrobię bo o 18:30 idę do kina na \"Harrego\" ;) z kumpelą. Całe szczęście, bo mój chłopak miał na dzisiaj jakieś zlecenie i nie mogliśmy się spotkać. Jak bym tak miała się cały dzień w domu kisić to nie wiem jak by się to skończyło... Z nudów to mi się jeść chce ;) To ruszam papapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) obiadek już zjedzony :D A takna marginesie to dzis już 3 razy myłam naczynia i tak mi zleciało 1,5 godziny!! A to zawsze jakies kcal mniej!! Zaraz ide sobie myc włosy :) potem do koscioła ide, potem sobie bede ogladac tv!! Oczywiscie dzis cwicze!! A jak :) Dzis znowu spedziam sama dzionek bo mój misko w pracy!! Ale trzymam sie dzielnie!! Nie wiem czy pisalam, ale od jutra mam urlop heheh całe 3 dni!! Zreszta do pracy chodze do 11 wrzesnia, a potem to nie wiadomo??!!! Miłego leniuchowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Nie wytrzymałam dzis i się zwazyłam :D waga pokazała 56,2 :) oby tak dalej!! Dzis chyba z tej radości bede dalej podążać tym krokiem czyli mało jesc!! :) Właśnie jem sniadanko !! Dziś w planach mam prasowanie, pranie, spacer :) i z grzechów to jak juz to lody!! I oczywiscie 8 minut abs!! jak dalej tak bedzie z szukaniem sali na wesele to ja nie wiem czy wyjde za maz!! Juz prawie nigdzie nie ma miejsc!! Maskara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zjadlam jakies 1500kcal ale bylam u babci wiec nie ma sie co dziwic;] ogladalam tez z chlopakiem Harrego ale nie 5 tylko 1:P bo on nie ogladal wczesniej zadnej czesci i postanowilismy ze najpierw musi nadrobic zaleglosci:) milego dzionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wazylam sie to nadal mam 52:( tyle ze teraz mam okres i nie wiem czy to ma jakis wplyw na wage??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Elf_Ola tez bym chciała ważyc te 52!! a tak waze 56,2!!! A ja nie wiem czy kiedys przekonam sie do Harrego Pottera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam tylko 162cm wzrostu;] a dzisiaj zapowiada sie szalona noc bo spie u przyjaciolki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szukałąm naszego topiku i szukałam!! Ja zjem sniadanko wypije kawke i zabieram sie za sprztanie, potem mam impreze zapoznawcza naszych rodzin!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) No no Gagatka poważna imprezka :) Trzymaj się :) Ja się odchudzam od poniedziałku! W tydzień chciałabym schudnąć kilogram i na tym sie na razie zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przez troche mialam male zalamanie bo zastanawialam sie czy jest sens sie odchudzac:o ale dzis znowu zobaczylam te zajebiscie chude modelki wiec chyba nadal pozostane przy niejedzeniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie dom mi sie nie zamyka od gosci!! Jedni wchodza, drudzy wychodza, trzeci nocuja!! AQ ja nawet nie mam sie jak wykapc!!! A tu za godzine musze byc juz w autobusie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jak widzicie w stopce źle się stało! Ważę 59! I na tym muszę poprzestać bo stanę się w końcu wielorybem :O Od dziś zdecydowanie biorę się za siebie! Dosyć tego dobrego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibywsamrazale...
Witam wszystkich serdecznie, dziś ja wstałam i mam zamiar zrzucic parę kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstresuj się dzięx ;) Nibywsamrazale witaj i przyłącz się do nas :) Ja sobie na śniadanko zjadłam serek wiejski(150) i gruszkę (100) a na drugie śniadanko zjadłam drugą gruszkę (100) :D Teraz biorę się za sprzątanie pokoju ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta towarzystwa? Odezwijcie sie ;) Ja już po obiadku : 2 grahamki (300) + 1/2 pomidora (25) + mała śliwka (25) = 350 kcal :) Pędzę sprzątać dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu wieje pustkami :( Mam nadzieję, że wrócicie :( Wczoraj zrobiłam jeszcze a6w, 20 min rowerka i 50 min tańca :) A dziś zjadłam na śniadanko grahamkę (150) i gruszkę (100). 250 kcal już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) ale tyle w moim zyciu sie dzieje :P Latania i dzwonoienie za orkiestra jest starsznie meczoce, zwłaszcza ze chyba do 10 juz dzwoniłam, wstepnie zarezerwowałam 3 :D w sobote jade słuchac jednej (i nawet taniej choc zobaczymy jak graja) Nie wiem iel waze i nie chce wiedziec, pewnie przytyłam, ale kiedyś to zrzucę :P Pozdrawiam p.s wczoraj się zaręczyłam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Gagatka :D Jak dobrze, że jesteś :D To kiedy zostaniesz mężatką? :D Ja już po drugim śniadanku - gruszka (100). Teraz pędzę do lekarza i nie wiem ile mi zejdzie w przychodni :O Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna.........
Witam Chciałabym sie przylączyć do odchudzania ale nie wiem czy mogę?? Ja waże ok 56 przy wzroście 164 chciałabym chociaż ze 4 kg schudnać bo tłuszczyk mi się odlożyl tu i ówdzie... troche już sie zmotywowałam czytająć jak wam idzie i mam nadzieje że zapał mi nie minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe osóbki :) Heheh jak nam idzie, np. mi idzie pod górke :P Ale ślub jaka to jest motywacja :P:D neli bedzie 2 sierpnia 2008 roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna... jasne, że możesz się przyłączyć :) Siemanko :D Ruszaj z nami do boju! :) Gagatka masz jeszcze rok czasu! Zdążysz i z orkiestrą i z kilogramkami :D Tylko spokojnie i rozsądnie z tym drugim ;) Pamiętaj, że szczuplutka jesteś! A ja sobie zjadłam jeszcze 2 grahamki na obiad ( jedna z pasta rybną) - 350 kcal i gruszkę na podwieczorek - 100 kcal. Ale wkurza mnie mój chłopak strasznie :O Kłóci się, że nie moge tak mało jeść i zabrania mi się odchudzać :O A jak do niego idę to mnie dokarmiają obiadem, lodami, czekoladą :O Masakra :O Dzisiaj zapowiedziałam mu żeby sie nie wtrącał do mojego jedzenia, bo z tego są tylko kłótnie. Ja wiem swoje, on swoje i już. Jak moi rodzice normalnie :O Co za ludzie Ale i tak ich kocham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę :) ja na razie 2 kromeczki z szynka i papryka. Teraz pije kawke potem ide do sadu z jakimis papierami. Spac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh :D Bo w tym tygodniu jem w kółko to samo prawie ;) Zobaczymy jak będzie dalej ;) Na drugie była gruszka ;) (100). Wypadałoby się dzisiaj trochę poruszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku na obiad zjadłam 2 grahamki ( jedna z pasta rybną) - 350 kcal a na podwieczorek oprócz gruszki - 100; zjadłam jeszcze 3 śliwki (100) :O I to będzie o 100 za dużo jak na dziś :O Bo w planie mam jeszcze serek wiejski (150) i wtedy wyjdę na 1050 a chciałam tak nie przekraczać 1000 kcal :O No trudno, może jutro wyjdę na mniej niż 1000 ;) I tak szczęście, że się pohamowałam bo miałam taki moment, że wsunęłabym bułkę słodką która leżała pod ręką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×