Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Migotka_1986

Schudnijmy najpierw 3 i później 3. -6 na wadze to nasz cel!

Polecane posty

Gagatka skąd Ty wzięłaś te dane kaloryczne? Bo kurcze nie wiem czy ptyś ze śmietaną ma 100 kcal, i 3 kulki lodów owocowych :O Ja to zawsze bazuję na www.grubasy.pl tu jest super rozpisane co ma ile kcal ;) Luknij ;) Szerze to wolałabym żeby te Twoje były prawdziwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam dzisiaj też sobie pojadłam ;) grahamka(150) 3 śliwki i mała gruszka(200) 2 markizy(200) 2 szklanki soku marchwiowego(200) kostka czekolady(50) serek homogenizowany(150) 2 batoniki fitness(200) serek homogenizowany(150) 3 batoniki fitness(300) 3 śliwki(100) szklanka soku (100) kawałeczek bagietki z serem (200) Razem : 2000 A co tam ;) Przynajmniej miałam potem siłę na a6w ;) 20 powtórzeń to już naprawdę mordęga :O Nie chce mi się już tańczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez dzisiaj podjem bo mam imieninki chlopaka:P nie przejmujcie sie nie jestescie same:P 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bylo baaaardzo slodko choc bez slodyczy:P bilans dnia: *bulka+jogurt *2 brzoskwinie+ 2jablka+ pomidor *fasolka *maslanka truskawkowa *cin cin + kawalek pizzy:P (ale tylko jeden wiec jak dla mnie to duuuza poprawa:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Elf_ola no to sie ślicznie spisałaś wczoraj :D Pozazdrościć bo ja na bank dzisiaj zaszaleję :O A co tam ;) Ostatnia impra do 21! Obiecuję ;) Zrobiłam już to cholerstwo a6w :D Uff... Ale to jest mordęga :O Gagatka co Ty teraz robisz na brzuszek? Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek😘 taak nawet mi niezle poszlo;) ale ja mam duzo takich spotkan i imprez a co tu duzo gadac nie wypada odmawiac :o a ile wy robicie damskich brzuszkow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię a6w i jestem na drugim dniu dwudziestu powtórzeń. Masakra :O Ale brzuch mam płaski jak nigdy w życiu. W talii mam teraz 64 a miałam z 68/9 :O Gagatka debeściara już skończyła całą serię i dlatego pytam co robi dalej, bo ja też powolutku zbliżam do końca ;) Nie wiem czy to zaczynać od nowa? Bo nie robić nic, to brzuszek powróci :O tzn brzuchol nie brzuszek :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim... Elf_ola, ja zaczynam brzuszki i robie tylko po 30 dziennie, jak zaczynałam to zrobilam w 1 dzien 100, a na drugi nie mogłam nawet kilku zrobic bo mialam takie zakwasy, robie po 30 i co tydzien dokładam po 10. Ja wczraj chyba za duzo zjadłam -bułka grahamka z serkiem topionym, -kawusia -mała miseczka gulaszu -twarog z rybka wedzona- jakies 200 gr -3 wafle ryzowe ze słonecznikiem - i ponad 1 litr pepsi...:-/ W pracy to tylko pepsi pije i nie moge sie oduczyc, ale mialam impreze na 20 osob i musiałam w sumie 3 dania rozniesc to zrobiłam kilkadziescia kursów w biegu :-) Dzisiaj cały dzien mam zamiar sprzatac....!!!!! Musze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Tequilka też muszę dzisiaj sprzątać i zaraz się za to zabieram ;) A nie możesz pić pepsi light? Smak ten sam a kalorii prawie nic. Ja jak miałam sesję to tak robiłam :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wszystkiego najlepszegoo z okazji imieninek 🌼🌼 Duuzooo zdrowia, miłosci, szczesciea :D A jawczoraj na imprezie byłam, w sumie zjesc nie zjadłam duzo, bo była sałatka z pomidorów, mozarelli!! Pychaa :) A przedtem byłam na kebabie (głupek totalny z emnei), ale dzis mi juz przeszło i nie jestem taka głodna jak wczoraj!! Ale za to wypiłam chyba z 10 drinków wiśniówki ze spritem, naprawde nei wiem jak to sie stało ale nie byłam pijana (tzn był taki moment ale opprzeszedł) dzis w sumie sie ok zcuje :) A ja w sumie nic nie robie na brzuch, pase go na nowo!! Ale zabieram sie za brzuszki juz robiłam 2 razy, bede chyba robic 8 minut abs :) Dobra dziewczynki i chłopaku :) lece pomagac mamie papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gagatka 👄 :D Ja to dzisiaj nawet nie liczę kalorii, a co tam ;) Raz w roku się obchodzi imieniny ;) Do tej pory w kuchni działałam a teraz sobie z godzinkę potańczę no bo przecież przegięcie ostateczne... A później muszę posprzątać w ogródku bo na dworze dżamprę chcę zrobić ;) Tylko nie wiem czy za zimno nie będzie :O no i psa muszę wyprać, bo znowu śmierdzi :O Co za skunks :O A zawsze pierwszy do gości się lgnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis sobie kupiłam sierpniowego shape\'a:) i musze wam powiedziec ze sa tam swietne cwiczonka na brzuszek pupe uda czyli to co najwazniejsze:) wogole to fajna jest ta gazetka polecam:) postanowilam ze tym sie bede kierowac w cwiczeniach miesni brzucha:) ehh a dzisiaj mnie babcia zaprosila na obiad:( fuck! i jak tu sie odchudac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołaczam sie do zyczen:) zeby sie wszystkie twoje marzenia spelnily i zebys byla zawsze szczesliwa:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja mojego tez musze wyprac :) Ale mi sie spać chce, poszłysmy koło 5 spac, a wstałam koło 8! Wiec 3 godziny snu!! Dla mnie to stanowczo za mało!! A ja musze wyprac ciuchy, siebie, pokoj ogarnac, ogolnie dom!! Zjadłam juz obiad 3 ziemniaki bez niczego tzn bez polewy zadnej i 2 kotleciki z mortadeli :) zaraz bede pic kawusie (pierwsza) I nawet spacer mam za soba, bo czytałam ze spacer dobry na kaca, wiec szłam pol godziny na przystanek od kolezanki. I nawet poszłam na ten najdlaszy tzn poczatkowy, ale to ttylko dla tego ze miałam duzo czasu :) Spać mi sie chce 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf_ola dzięks 👄 Tańczyłam teraz godzinkę i zmęczyłam się :O Nie ma mowy o drugiej. Zasiądę sobie chwilkę i idę ogarniać to podwórko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć dziewczyny............
Mam pytanko. nie znacie może fajnej stronki na ktorej można pobrać za darmo jakieś fajne ćwiczenia -aerobik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj są także chłopaki :P a przynjamniej jeden :) Zwierzu :) nie znam żadnych stron mozesz poszukac jak masz program DC++ tam jest duzo takich ćwiczen!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo!! Zrobiłam 8 minut abs, ale nie przykładałam sie za bardzo bo na kacu nie da sie takich forsownych ćwiczen robic!! Ale nie sa takie łatwe jak myslałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sie wyprac :D:P hehe do zobaczenia tzn do poczytania rano :) zaraz przyjezdza mój boyfrend :D papap Aniu udanej imprezey imieninowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 te cwiczonka sa w specjalnej malej ksiazeczce:) wiec mozna ja wziasc ze soba wszedzie:)bardzo praktyczne a ja wlasnie wrocilam od babci;] oczywiscie kotlecik mielony musial byc;] i jeden ziemniaczek i fasolka ide teraz na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc schudłem już 6 kilogramów razem z Wami :) Nawet nie wiecia jak ciężko się odchudzać na wakacjach nad morzem. Wszędzie lody, gofry, megazapiekanki, kebabe, fryty itd., na dodatek browarek musi być :P Teraz żywię się rybką np. dorszem smażonym na patelni, kanapkami itp. Powiem Wam, że woda bardzo dużo kcal wyciąga, i dlatego wychodzę z kcal odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj przegięłam i z jedzeniem i z alkoholem :O Od dzisiaj ostre odchudzanie do 21.08! To są 3 tygodnie i 4 dni. Nie wytrzymałam i się zważyłam, żeby wiedzieć z ilu na ile. Więc ważę 57,7! Przytyłam prawie kilogram :O Ma być 55. 3 kilogramy w 3 tygodnie. Muszę tyle schudnąć. I naprawdę się już do 21 nie ważę. Skoro Zwierzu schudnął w miesiąc 6kg to ja w 3 tygodnie zrzucę te 3! Na wczasach się też odchudzam! A na alkohol nie mam najmniejszej ochoty po wczorajszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wstalam i teraz pije kawke:) to jak tam neli jakas nowa strategia??:) a ja dzisiaj o 21 wyjezdzam do poznania na wesele z chlopakiem i mama:) wiec raczej nie bede mogla z wami pisac :( chyba ze bym gdzies dorwala kompa:P a poza tym.... TAM BEDZIE MNOSTWO JEDZENIA!!ehhh masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz idę spać dalej bo jakoś mi tak podejrzanie niedobrze jest... :O Jeszcze z 3/4 godzinki pośpię! Fajnie, że jesteście i jest sie z kim odchudzać :D Teraz to już jestem taka wkórzona na siebie, że ogłoszę wszystkim bliskim, że się odchudzam i wcale a wcale nie będę się z tym kryć! Ma być 55! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zwierzu schudł a ja !! Moja waga tez około 56,9 cos takiego! Masakra Właśnie jem placki bo imieninowe z wczoraj, bo mnie nie było i mi zostawili. I nie mogłma odmówic. Wczoraj robiłam 8 minut abs i dzis czuje po brzuchu ze boli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przynajmniej nie przytyłaś Gagatka! A ja jak bym miała jeszcze trochę takich imprez i takiej motywacji ze strony znajomych i rodzinki jak teraz to chyba bym niedługo 60 ważyła :O Mój tata to mi mówi, że przynajmniej 5 powinnam przytyć :O Ale ja się nie dam! Do 21 ostro się odchudzam i już. Może 6 nie schudnę :O Ale 3 muszę koniecznie. Strategia to 1000 kcal i godzinka ruchu dziennie, bez zmian. Tylko wystarczy tego przestrzegać a nie... Tak jak ja :O Idę się ogarnąć a potem wypadałoby posprzątać ;) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam bedziesz sprztac, na brudno tez mozna zyc, przynajmniej do czasu :) wczoraj jak sie pierdyknełam do łóżka o 21-30 to spałam mocno do momentu kiedy budzik mi niie dzwonił!! I nawet nie słyszałam jak sie rodzinka w łazience tucze (pokoj mam kolo lazienki). I nawet biednego psa mi na polu zostawili i spac poszli z otwartymi drzwiami, jak ja juz nie dopilnuje to koniec!!! :) Teraz pokornie czekam do 15:30 a potem wsio :) i weekend hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×