Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tulla

Strój kąpielowy... miseczka D?

Polecane posty

Witam! Jak co sezon mam ten sam problem... szukam kostiumu kąpielowego ale z powodu dość sporej miseczki jest to wyzwanie. Mieszkam w Trójmieście, jeżeli orientujecie się gdzie (lub jakiej firmy) warto szukać napiszcie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj bikini marki Feba Mają miseczki nawet do E i bardzo ładne wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feba... nie słyszałam, poszukam czy maja swoje sklepy w Trójmieście. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu... sporo informacji na podanym przez Ciebie forum. Super! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bywalec 1 : mało u nas wyznaczonych miejsc na plażach dla zwolenników/ zwolenniczek stroju bez stroju ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulla----> Jeśli masz na myśli plaże naturystów to jest ich rzeczywiście niewiele (ale są!!!) Natomiast topless można się opalać na prawie każdej plaży i nie budzi to dziś na ogół sensacji. Zchęcam i pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalec, a ty znowu nakłaniasz dziewczyny do opalania sie toples?;p że ci sie nie nudzi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyzik---> Bo ja jestem takim kafeteryjnym Don Kichotem ;) Zupełnie nie rozumiem, że w innych krajach europejskich na plażach króluje topless a u nas go jak na lekarstwo! Dlatego chciałbym się czuć prawdziwym europejczykiem i opalać się nad naszym morzem wśród pań śmiało eksponujących swoje walory. A propos: czy Twoje stringi już gotowe na sezon? :D Pozdrówka dla wszystkich miłych Pań, którym wystarczają kąpielówki 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bywalec 1... w zeszłym roku 3 razy postanowiłam wystąpić topless... i... no cóż najpierw jakaś pani zwróciła mi uwagę, że są dzieci, że nie wypada itp. Następna nagana od jednej z kobiet, która nie wytrzymała tego, że jej mężowi wzrok ucieka w moją stronę. Hitem największym i tak byli panowie robiący fotki zza wydmy... Miała być przyjemność i równa opalenizna, nie udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulla---> No cóż... bywa i tak. Myślę, że gdyby na naszych plażach pań w stroju topless byłoby więcej takie reakcje nia miałyby miejsca. A tak - zaścianek :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIEM......
a ja mam miseczke C a majtki nosze S lub M i tez mam problemy... stroje z miseczka C maja zazwyczaj majtki L i spadaja ze mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia 34
wlasnie-jak sobie dobrac kostuum przy duizych piersiach-bo majtki sa za duze-kupowac dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co Wy z tą miseczką
Miseczka sama w sobie nic nie znaczy. Przeciez osoba nosząca 75C ma większe piersi niż nosząca 70D a największe z nich wszystkich będzie miała ta z 90A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIEM......
ja mam 75C i wlasnie ciezko mi dostac stroj dwuczesciowy z majtkami S/M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej linka poprawnie
MadziaMi, a to chyba nie jest sklep internetowy? gdzie mozna kupic te stroje? no i jaki odpowiednik to bedzie 75C? XL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnvnvnvn
też mam przerąbane 70D i majtki XS/S. W FEBIE nei było na mnei stroju bo do majtek S był najwiekszy romziar miseczki C a to za mało. W H&M jak mi się spodobał strój to nie było odpowiednich majtek(zaczynały sięod 36 i były duże na mnie) a w New Yorker nic mi się nei podobało. w innych sklepach gdzie są oddzielnie majtki i staniki nei było mojego rozmiaru albo majtek albo stanika... podpowiecie które sklepy tak jeszcze sprzedają? Może coś przegapiłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja 22
W Triumhie maja ale na poczatku sezonu zazwyczaj-na dodatek drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze raz o miseczkach
Babka z 90A optycznie będzie miala wieksze piersi niż ta z 70D. Weż sobie kiedys w jakimś sklepie samoobsługowym taki stanik do reki. Zobaczysz jaka ma wieeeelka miske. To dlatego jak dziewczyną rosna piersi, one często zamiast zwiekszac miseczke zwiekszaja obwód. Bo miseczka o jakijś literce, np A wyliczona z wiekszego obwodu bedzie wieksza. Kazda z nas moze wejsc w A, nawet Ewa Sonnet, jak sobie tylko wystarczajaco duzy obwód kupi. A weż spójrz na ulicy gdzie dziewcyny maja zapięcia od staników, czy tam gdzie być powinny czy gdzieś na łopatkach. Sa oczywiscie chlubne wyjątki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Szukałam, szukałam i ... znalazłam storje firmy Feba. Szkoda tylko, że nie wyglądają tak jak na zdjęciach. Jakość ok (zobaczymy po sezonie) ale wzory takie sobie. Oczywiście co firma to inna rozmiarówka czyli trzeba się najpierw pogimnastykować w przymierzalni aby znaleźć coś odpowiedniego. Podsumowując znowu kupiłam coś co mi się nie podoba ale pasuje... ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×