Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artianka

CZY KTOŚ SPEDZI TE WAKACJE NAD BALTYKIEM???

Polecane posty

Jeśli tak to gdzie? Ja się wybieram, 2 razy byłam w Ustce, teraz zamierzam pojechać albo do Gdyni albo do Stegny. Kto był w Stegnie nie sie wypowie jak tam jest, jak wrażenia, bo tam nie ma otwartego morza.... Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkokosanka
ja mam zamiar pojechac do Mielna,bylam tam juz dwa razy i jade ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 mg
A ja na Hel. No i co w związku z tym ? Wszędzie nad Bałtykiem jest ładnie, w Stegnie też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nikt nie byl w Stegnie? Warto tam jechac? 20 mg ale niektore plaze sa zanieczyszczone, brzydkie, brudne... Bardziej wolałabym jechać nad otwrte morze, ale pytam bo może toś był i chce się podzielić swoimi wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 mg
Mi się w Stegnie podobało. Jak Tobie sie nie spodoba, to możesz sie chyba przenieść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Łebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie gdzie polecacie pojechać nad morze, żeby nie tylko leżeć na plaży ale przy okazji coś pozwiedzać? w tamtym roku byłam w Łebie..ruchome piaski było cudnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadę nad Bałtyk - w tym roku Ustka Polecam też szeroko pojęte okolice Kołobrzegu i Hel :) Stegnę pamiętam sprzed 15 lat Byłam wtedy w Gdańsku i Stegna miała jedyną w Trójmieście plażę, na której można się było w ogóle wykąpać :O Ale w zeszłym roku plaża w samej Gdyni (ta przy Skwerze Kościuszki) była ludna i ludziska się kąpali więc może stan wody się polepszył :) Artianka jedziesz tam przymusowo czy faktycznie na wakacje? Ja bym z miasta do miasta nie jechała, no chyba że na parę dni pozwiedzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hel jest o tyle fajny że oprócz samych miejscowości, pięknej ścieżki rowerowej, możliwości kąpania się i w morzu i w zatoce (dla chętnych zatoka to świetne na pływanie na deskach) można wskoczyć w pociąg lub samochód i udać się do trójmiasta na zwiedzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jadę do wsi Sasino 15 km od Łeby, ponoć jest tam mało turystów i piękna plaża, którą można przejść do Łeby :-) Mam juz nagrany pokój w nowym pensjonacie za 30 zeta (z łazienką), więc jak na polskie morze cena nie jest wygórowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade na wakacje! Zastanawiam sie jak to \"rozegrac\". Jesli pojade tylko z chlopakiem do do Gdyni, a jesli pojedziemy z moja rodzina to do Stegny, ale ona jakos mnie nie przekonuje. Moze zdziwiam! Ustka super! Bardzo mi sie tam podoba, ale oprocz morza, plazy i latarnii morskiej nie ma tam nic ciekawego. Ale i tak bym tam wrocila :-) Milo mi sie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artianka to wszystko zależy co się lubi :) Ja z mężem jesteśmy fanami turystyki rowerowej i nie nudzimy się - w zeszłym roku bazę mieliśmy we Władysławowie a przejechaliśmy najdalej: - na zachód - Dębki - na wschód - Hel - na południe - Puck kochamy piękne widoki, inni lubią kawiarnie, plaże, muzea każdy spędza wakacje jak lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja juz tez bylam 2 razy w ustce:P:) ale w tym roku i tak jade do Ustki na dwa tygodnie:) zajrze pewnie tez do miedzyzdroi i miedzywodzia:) oraz swinoujscia:) wypasione miejsca:) nie ma to jak nasz bałtyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie! Ja raczej jak juz jade to leniuchuje na plazy, ale jak jest cos atrakcyjnego do zwiedzania to czemu nie? Podziwiam ze Wam sie chcialo przemierzyc taka trase na rowerach. Gratuluje dzieciatka Muehehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy co nazywasz atrakcjami;) Plaża moze być tyle ze latem strasznie zaludniona i zdarzają się sinice w wodzie:PJednak woda i plaza nad pełnym morzem lepsze ,zatoka to nie to samo, ale wieczory mozna spedzić bardzo przyjemnie, knajpek dużo i to przy plazy,zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) w tym roku już tak nie pojeździmy w związku z tym ale co tam - warto ;) za to spacery zostają i wycieczki - czeka Łeba, Darłowo, Jarosławiec będzie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Darlówku kiedys byłam i maja tam taka mala dyskoteke na plazy, super! Wiecie co ale Stegna jest w zatoce? to jest chyba jednak otwarte morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artianka - zatoka to nie jest otwarte morze :) jak jest ładna pogoda to Hel widać na horyzoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie natomiast
wybieram do Ustronia Morskiego piekne miasteczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolony Gdynianin
Ja też spędze wakacje nad Bałtykiem:) Bo tu mieszkam:) Szczeże mówiac odradzam Ci wakacje tutaj.. tzn. w Gdyni :O Sam nieprzepadam za tym miastem ale cóż domu sie nie wybiera:) Plaża jest malutka i ludzie leżą jeden na drugim:D Czasami jest to nawet fajne ale na dłuższa metę wkurzajace:O Pozatym to kolejne brudne szare miasto:O Same bloki i sklepy jak wszędzie.. a nawet zwiedzać nie ma za bardzo czego:/ Brak zabytków, muzeów.. Może poprostu mi sie przejadło bo kocham góry:D Jak najbardziej wybrał bym na wakacje Stegne:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustronie jest świetne - polecam wyskoczyć pozwiedzać Kołobrzeg i spacer po starym lotnisku wojskowym na Bagiczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Niezadowolony, rozumiem przejadlo Ci sie ale gdybys mieszkal w gorach to tak samo by bylo! I tak zle i tak niedobrze! Moim zdaniem ludzie mieszkajacy w nadmorskich miastach powinni sie cieszyc! Zawsze mozna pojsc na plaze, na romantyczny spacerek, nawet jak nie ma co robic! Pomyslcie jak ktos mieszka w malej wiosce gdzie kompletnie nie ma nic! Co taki ktos ma powiedziec? Ja Wam zazdroszcze bo w tym momencie bym siedziala i smazyla dupe na sloncu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×