Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amanda sam

tuniki-wsam raz na mój tłusy brzuch

Polecane posty

Gość amanda sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istotne
taka tunika pasuje kobiecie w ciazy a poza tym jest wiesniacka,nieładna,moze jakby była innego koloru i nie miała takiej ozdoby to byłaby ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna, tylko ja zawsze mam pecha do białcy ciuchów,wystarczy ze raz ubiorę i od razu się upapram czymś, od dawna choruje na tunikę ale nie mam kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina nie herrera
to Wy chyba ladniej tuniki nie widzialyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kobieto
poza tym kto nosi czarna bielizne pod biala bluzke=??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demolak1
tyzik,masz fajny fryz,taki chce,ale wyglada fajnie tylko z profilu pewnie trzeba duzo czasu poswiecic na ukladanie co?i prostowac...moze sie skusze,na upaly w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) nie no, normalnie z przodu też fajnie wygląda, tylko te zdjęcia... no cóż;)) włoski nie widziały chyba wtedy grzebienia:) ale nie wymaga praktycznie wcale układania. czasem tylko przód prostuje(zelezy jak sie wlosy ukladaja danego dnia) do tego troche wosku i o wszystko) tu masz inne zdjęcia z przodu jakbyś chciała zobaczyć jak wygląda: http://s59.photobucket.com/albums/g282/Aniulka83/?action=view¤t=ccc.jpg http://s59.photobucket.com/albums/g282/Aniulka83/?action=view¤t=11b.jpg A i ma tą zaletę, że fajnie się ukłąda nawet jak włoski trochę odrosną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła laska z ortopedycznego
fajnneee tez sie chcialam podobnie obciąć, tzn w wersji dluzszej ale fryzjerka jak zwykle spieprzyla;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się tuniki kojarzą z ciuchami ciążowymi i nic na to nie poradzę. Kupiłam jedną, i może z raz ją założyłam, bo czułam się jak w ciąży. Mam płaski, wyćwiczony brzuch o który długo walczyłam i nie zamierzam go ukrywać pod czymś, co akurat jest modne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 24
wlasnie-mialam zajecia z mlody pania magister i myslalam ze jest w ciyzy bo zalozyla tunike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka dziewczyna
nie zgodze się że tuniki są na tłusty brzuch... ja mam brzuch płaski i tłuszczu na nim nie ma a mimo to lubie tuniki .... bo : jestem wysoka i mając długie nogi mam automatycznie dłuższy tulw np. od dziewczyny co mierzy 165 ... i w tunice mam pewność że jak siąde plecy mi nie wyjdą z pod bluzki... ja mam kilka tunik ... i dobrze w nich wyglądam i w żadnej z nich nie wyglądam jak bym była w ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska69
ja uwazam ze tez ladnie eksponuja biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokamar_pl
Tuniki nie są tylko i wyłącznie dla kobiet ciężarnych. W końcu wszystko zależy od kroju, materiału. Szczupłe kobiety wyglądają w nich równie dobrze, jak te z fałdkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×