Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maska kobiety

Zabiore dwie dziewczyny na wakacje

Polecane posty

Gość Maska kobiety

Witajcie, Mam na imię Anna mam 45 lat. Na początku sierpnia lece na wakacje. Mąz sponsoruje mi wyjazd. A ze są to moje pierwsze samotne wakacje chciałąbym wykorzystac je tak jak zawsze chciałam. Chciałabym aby pojechały ze mna i odbrze sie bawiły jakies 2 fajne dziewczyny lubiące dobra zabawe, ciuchy, sex i wszystko czym mozna sobei urozmaicic zycie. Mysle ze jest jeszcze troszke czasu by poznac kogos kto towarzyszyl by mi w tej zabawie. CZekam tez na propozycje co do miejsca i spedzenia czasu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thajland to lubie
a potem bałagan u chinola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakes
mam naimie Paulina chetnei wybrałąbym sie z kims na wakacje wiec dlaczego nei miałabys to byc ty ? mam za soba spotkania z koneitami. obecnie jestem w zwiazku z mezem ale oprocz tego mam kochanka wiec wyprawa ze mna bedzie dla ciebei mila seksowna zabawa. Podaj meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona samotnoscia
spoko ja tez moge jechac:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakes
ZNUDZONYCH NIE ZABIERAMY.MA BYC WESOŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona samotnoscia
bedzie napewno nudno ...jezeli ty pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlatanka
no a ja chetnei na te wakacje pojade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Jezeli juz wybralas chetne to zycze wam udanego wypoczynku jezeli jeszcze szukasz to napisz. Jestem w bardzo podobnej sytuacji jak Ty rowniez szukam ciekawej osoby badz osob do spedzenia wajacji polegajacych na dobrej zabawie rozpuscie zrozumieniu I pelnych szalenstwa. Co proponuje hmmmm sama nie wiem w tym roku bylam juz kilka razy na w czasach I kazde byly inne I wyjatkowe. Jezeli zabawie to Ibiza jezeli rospusta wenezuela jezeli cos innego tajlandia cos pieknego seszele a jak chcesz byc zauwazona to Goa . Moge tak pisac bez konca. Odezwij sie a doradze. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×