Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

COmamZtymZROBIC

Czy jest taka możliwośc chodzic do szkoły i pracować?Mówie o Liceum

Polecane posty

Gość ja na szczescie nie
mozliwosc jest zawsze tylko czy dasz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że jest taka możliwość. Mój znajomy pracował tak w Realu na kasie. Kokosów tam może nie zbijał, ale to, ile wypłaty dostaniesz, zależy od tego, ile pracujesz. Oni tam nie robią problemów osobom uczącym się - ustawiają tak grafik, żeby Tobie pasowało. Tylko tak jak powiedziałam, pieniądze nie są duże, jeśli jesteś zatrudniany/a przez np. Worker. Dla ucznia ta stawka jest trochę większa niż dla osoby nie uczącej się, ale zwykle jest to około 450zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara malpa nierozumiem tego:Dla ucznia ta stawka jest trochę większa niż dla osoby nie uczącej się, ale zwykle jest to około 450zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej...
Ja pracowałam od 2 klasy liceum- obecna to pierwsza bo ja jeszcze starym trybem szłam. pracowałam jako hostessa... piatek od 14 i weekend po 8 lub 10 godzin. Stawki są różne od 6,50 za godzine na reke do 10 zl. naprawde żle nie jest. Ja w taki weeken z piatkiem zarabiałam 156 zł.;) jak dla mnie wtedy to było sporo. A taką prace zawsze znajdziesz i śadze że jest to leprze niż kasa w hipermarkecie. Pozdrawaim i mam nadzieje że jakoś pomoglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia...
Ja też pracowałam jako hosstesa przez pół liceum i prawie całe studia-praca w weekendy i nie zła stawka godzinowa-jestem z Krakowa :) ps.ogłoszenia znajdywałam w gazetach-idziesz na spotkanie musisz być wygadana i dobrze wyglądać-a potem to pracodawcy dzwonią do Ciebie czy dasz radę w następny weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×