Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie jakie

OBCASY wygodne?

Polecane posty

Gość jakie jakie

Mam wrazenie ze kazde obcasy ktore kupuje sa super niewygodne. Moze to dlatego ze nie jestem przyzwyczjona? Czy moze kazde buty trzeba rozchodzic? Znacie jakies sklepy gdzie jakiekolwiek szpilki nie kupicie to sa wygodne? Pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojo
hej :) ja niedawno kupilam sobie buciki ecco na szpilce ( ok.8cm) sa sexy i bv wygodne :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze jak kupisz
buty to za duzo w nich na poczatek chodzisz i dlatego wydaja ci sienie wygodne moze musisz stopniowo sie przyzwyczajac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
ja mam klapeczki, na 7,8 centymetrowym obcasie, bardzo wygodniutkie, a ja nie z tych co codziennie na obcasach zasuwaja, z tym ze buciki, duzo kosztowaly, nie wiem czy to pieniadze ktore na nie wydalam tak mnie uskrzydlaja, czy moze jest jakis inny powod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiia
przede wszytskim trzeba byc przyzwyczajonym do obcasow i troszke je rozchodzic:P ja osobiscie mam jedne pantofelki, nie pamietam juz gdzie zakupione obcas jakies 5-6 cm i moglabym w nich chodzic 24h na dobe od samego poczatku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zależy od tego
czy producent dobrze wyprofilował obcas i podeszwę - ja uwielbiam buty na obcasach - niestety chodzenie w większości z nich nie jest najmilsze - dobrych i wygodnych butów mam 2-3 pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak ze na poczatku
niewygodnie m isie chodzi w obcasach...ale jak juz pochodze w nich pare dni to mogę biegać i to dosłownie nawet w szpilkach 10 cm :) kiedys chodziłam non stop tylko w szpilkach i tak sie noga przyczwyczaiła ze jak nałozyłam płaskie to czułam sie bosa...wszystko jest kwestią przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam obcasy i zgadzam sie ze trzeba sie przystosowac do ich noszenia ale z czasem nie ma sie z tym problemu i nie mozna bez nich zyc. ja mam bardzo szczuple stopy i zawsze mialam problemy z dobraniem butow bo mi sie zsuwaly (na dlugosc dobre, a za szerokie) tylko jakos ostatnio pojawily sie u mnie problemy z przednia czescia stop - bo bola od obcasow i zaczelam stosowanie takich silikonowych wkladek do butow i pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×