Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambooszek

Prezent dla promotora.

Polecane posty

1) Co nadaje sie na prezent dla promotora?? Jakies ksiazki?? dzbanki?? zestawy naczyn?? obrazy?? Nie mam pojecia a przydaloby sie kupic cos naszemu dziamdziakowi ;( 2) Prezent sie daje po obronie? przed? w trakcie?? 3) A co z kwiatami?? Kupuje sie kwiatki dla promotora-faceta?? ;P 4) Co dla recenzenta?? Kwiaty?? 5) Na obronie potrzebny jest jakis poczestunek dla komisji?? Oo Help ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas byly tylko kwiaty, dla promotorki i reszty. Faceci tez dostali kwiaty. Kwiaty podarowalysmy po obronie, po ogloszeniu wynikow i po mowie koncowej promotorki. Byl tez poczestunek. Przed obrona wszystko bylo gotowe w gabinecie, gdzie odbywala sie obrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczakowaa
myśmy się ściepnęli na album bardzo ładny i bardzo drogi :P kwiatków nie dawaliśmy, bo to facet był i to taki konkretny, jakos do niego nam te kwiatki nie pasowały, choć facetowi tez się daje kwiatki - ale nie temu :P inni widziałam - różnie dawali; niektórzy grupowo, niektórzy samodzielnie, była jedna, co przyniosła wielkie kwiaty dla promotowa, duże dla recenzenta i małe dla innych członków komisji w każdym razie te podarunki to juz po obronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oka czyli 3x kwiaty plus żarełko :) a do picia kawke czy cos zimnego?? (szkoda ze piwko odpada ;D) No problem jak problem :p To moja pierwsza obrona, niewiele wiem wiec sie pytam :P Zreszta ciezko jest tak samemu wymyslic prezent dla goscia ;) Myslalam nad tym zeby zrobic sobie grupowe foto, potem powiekszyc to, zrobic retro i ladnie oprawic. Koles by mial nasze geby uwiecznione na scianie :P Ale teraz sadze ze to glupi pomysl :P Jeszcze by nas w kiblu powiesil albo wnuki straszyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem, co z kwiatami i cala reszta ;/ dawac poczestunek. kawke, kwiaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie odnośnie prezentów dla promotora przed obroną czy jeśli dam np kawę, czekoladę dal promotora sama bez grupy to będzie uznane jako niegrzeczne z mojej strony czy raczej jako oznaka szacunku ? Pomocy proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×