Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lola11111111111111111111111111

jak wam się podoba ta kreacja?

Polecane posty

Gość 000000000000000000000
świetna coś innego a ten kolor rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia piponia
może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? dla mnie koszmarek :P ze względu na przesadę ostry mocny jaskrawy kolor + błyszcząca tafta+ falbanki +obszycie przy gorsecie+ szal, za dużo tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee no co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkusowy będzie jeszcze bardziej ostry... ta sukienka jest co najwyżej kiczowata i wyzywająca a nie elegancka przynajmniej w mojej opinii... jak chcesz taką spódnice to już tą dużo lepiej: http://allegro.pl/item205507070__beautiful_sexy_special_r_38_bcm_.html podana przez ciebie na kup teraz jest za 195zl! w życiu nie dala bym tyle za nią lepiej poszukaj po sklepach jest dużo ciekawych sukienek i z pewnością coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działka to działka
jak dla mnie nie bardzo.. ale to "modelka" takie wrażenie ociosanej sprawia.. wygląda w tej sukience strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działka to działka
ta z 15.14 przepiękna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ta zaproponowana przez NIBYS jest ładniejsza :) Zależy oczywiście jeszcze na jaką uroczystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nic w sklepach znalezc nie moge .a Nibys ta podana przez ciebie nie podoba mi się za bardzo wydekoltowana jak dla mnie i jakoś tak a już sama nie wiem .to ma być na wesele brata i chciałam bym mieć sukienke jakoś inną niż do tej pory takie zwykłe i proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waiting for
paskudna :O kolor, falbanki i ten połysk materiału... bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloma
o niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola---> myślę ze jak wesele brata to chcesz wyglądać super więc szczerze odradzam ci tą sukienkę, bo takie suknie balowe to już przeszłość. to moja opinia i mój gust więc nie sugeruj sie tym za bardzo bo wiadomo masz ty sie dobrze czuć w sukience i błyszczeć w niej, być pewna siebie itp...:) wiec ma ona pasować do ciebie i do twojego gustu. tamtą zaproponowałam ze względu na podobny krój:) przeglądnij ten topik jest mnóstwo sukienek: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3459396 jeśli nie znajdziesz niczego w sklepie zawsze można coś uszyć:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiczowata przesadzona okropny kroj- wszystko na raz, tak sie nie robi... okropny material- blysk i ten kolor.. bleh nie zalozylabym czegos takiego! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×