Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a dla mnie obciachem jest

obciach top

Polecane posty

Gość a dla mnie obciachem jest

1. noszenie biało-czarnych ubrań 2. spódnice/ sukienki z wystającym tiulem 3. wielkie kamienie na butach(jako ozdoby) 4.mocno opalona skóra 5. bluzki ze sztucznych rozciągliwych materiałów 6. grochy groszki kropeczki 7. c ętki a co wy dodacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie dodam
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja bym wykreśliła z Twojej listy większość. Dlaczego obciachem jest noszenie biało-czarnych ubrań, albo w kropki, albo w cętki. Najważniejszy we wszystkim jest UMIAR i wtedy nie ma obciachu... Dla mnie obciachem jest 1. włożenie bawełnianych skarpetek do japonek lub sandałów 2. niezadbane stopy i paznokcie w takim obuwiu 3. noszenie eleganckiej torebki do adidasów 4. śliczna delikatna tunika +adidasy 5. tona intensywnego makijażu na twarzy w upalny dzień 6. duo kolor 7. wystający stanik nad bluzeczką 8. spódnica tak krótka, że widać majtki przy chodzeniu... Jeszcze pewnie by się coś znalazło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia_B
uświadom mnie co to jest duo kolor ( na głowie?) najgorzej jak majty wyłażą ze spodni. Dla mnie solarka w nadmiarze. Mam jednak dla pozostałych rzeczy sporo tolerancji. Jak człowiek jest zadbany i czysty to pewne "obciachy" ujdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia_B
Z tym biało-czarnym to przesadziłaś. Ja mam dużo ciemnych butów (duża stópka) i do nich noszę białe rzeczy (upały). Grochy są urocze, ale osobiście nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chodziło mi o duo kolor na głowie... Wersja góra platynka a dół czerń, do tego jeszcze mega opalenizna i obciach murowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie obciachem są: 1. WYSTAJĄCE STRINGI ZE SPODNI!!!!!!!! 2. SOLARIUM W NADMIARZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie obciachem jest
chciałabym wyjaśnić parę rzeczy: Ja osobiście lubię czrno białe połączenie ale ostatnio jest go mnóstwo(ale może to tylko moje spostrzeżenie) dlatego taka moda na siłę mnie irytuje :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. modne w tym roku zestawienie. czarny i biały pasują do siebie mimo kontrastu dobrze współgrają z sobą. złożenie zielony fioletowy jest obciachowe czarno biały eeee zdaje ci się:P:P:P:P 2.wystajacy tiul cóż taka moda jednym się podoba innym nie. Nie widzę obciachu 3. zgadzam się:P zwłaszcza wielkie plastikowe +białe buty:P:P:P:: 4. obciachowa + nie zdrowa i brzydka... 5. zwłaszcza na ramiączkach letnie... koszmar + plamy z potu wyglądają super...:P:P (większym obciachem są sztuczne sukienki które w tym roku są bardzo popularne uwaga nie tylko tanie marki + bazarek nylonowe sukienki w solarze;/ 6.groszki to element mody raz jest na topie raz nie obciachem jest noszenie butów w groszki + spódnicy w groszki +podkoszulki w groszki+ opaski w groszki + kolczyków w groszki itp... w jednym stroju jeden ciuch to miły ukłon w stronę mody wiele duża przesada... 7.cętki jak groszki :P lacrimka--->z tobą zgadzam sie w 100% moim zdaniem: 1.ubieranie się tylko i wyłącznie w aggi (sama mam kilka ciuchów z aggi tylko dlaczego kupować tam wszystko dobrze ze nie sprzedają majtek i butów... ) 2.noszenie pod białymi spodniami czarnych stringów 3.stringi na basenie 4.boczki wylewający sie z przyciasnych spodni + pokazywanie brzucha jeśli nie ma sie czego pokazać (może jestem wredna ale można wyglądać 100% lepiej. jeśli tylko pomyśli się jak cos zatuszować a nie oznajmiać światu ze nie wstydzę sie swojego ciała. sory ubieranie odpowiednich ciuchów nie jest oznaka kompleksu ale gustu. a nie jak czytam często ze w angli sie nie wstydzą i chodzą jak chcą. poczucie ze w czym sie wygląda dobrze ze tak jest lepiej a tak gorzej to kompleks. nie… to dar a nie kompleks) 5.satyna noszona na codzień latem nie ma jak plamy potu... 6.nie posiadanie pary szpilek i sukienki 7.nie farbowanie odrostów (zwłaszcza ciemnych na blond :P) 8.farbowanie włosów na siwo 9.tipsy z brokatem 10.kupowanie czegokolwiek ze względu na firmę 11. noszenie dżinsów (ogólnie długich spodni) cały rok bez względu na temperaturę 12. odmrażanie sobie dupy bo nie ubierze się rajstop 13. mówienie komuś co jest obciachowe :P:P:P:P:P wiec na pechowej 13 zakończe :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ladna pogoda
ja noszę długie spodnie przez cały rok, niestety muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ladna pogoda---> miałam na myśli noszenie wiecznie grubych dżinsów nawet przy 30 stopniach na lato jest len, delikatne tkaniny a nie gruby dżins... nie każdy ma zgrabne nogi wiec nie wszyscy noga sobie pozwolić na mini czy szorty ale jest wiele możliwości pośrednich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niewymienionych ;-) Noszenie białych spodni tak cienkich,ze widać pośladki. Bleeee często jeszcze z cellulitem%-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgfhfdh
takie pierdoly gadacie ze az wstyd:oacie mozg jak kaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka22_o
dla mnie obciach to wystajace koronki od ponczoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys, dlaczego Twoim zdaniem obciachem jest nie posiadanie szpilek? ja na przyklad nie mam ani jednej pary (i nie uwazam sie przez to za \'obciachowa\';), poniewaz mam 175 wzrostu i dopiero obciachowe by bylo, jakbym zalozyla np takie 7 centymetrowe szpile :o dla mnie obciachem sa dlugie, biale kozaki :o wszelkiego rodzaju kapelusze, w tamtym roku zauwazylam, jak niektore panny nosily kozaki do kolan i np spodnie przed kolano, to bylo jak dla mnie obciachowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszelka bielizna
wystająca skądkolwiek.. masakra.. wyciągane striny na wierzch, prześwitujące przez białe spódniczki (obrzydliwość na schodach w metrze.. ktoś pisał o cellulicie - myślałam że nastolatki go nie mają, zmieniłam już zdanie..), ramiączka spod koszulek - najlepsze, że laski z reguły mają odpinane ramiączka - widać te zapinki, i nie przełożą nawet ich "na krzyż" pod bluzkę jak z linku z allegro.. poza tym - wszelkie złote gadżety - plecione paski z kdt to szczyt.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszelka bielizna
aha, i wylewający się tłuszczyk - gdziekolwiek - czy to uda, czy brzuch, czy ramiona.. doskonale ktoś napisał - o darze a nie kompleksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawerka---> o dobrze ze mówisz rzeczywiście nie jasno to ujęłam. patrzę z swojego punktu widzenia :) a znajduje sie on niedaleko nad ziemia :P oczywiście nie miałam na myśli szpilek dokładnie chodziło mi o eleganckie buty :P nie koniecznie na 10 cm obcasie ale malutkie 3 cm albo nawet płaskie ale eleganckie! nie wiem jak dla mnie kobieta która nie posiada choć jednej pary eleganckich butów jest obciachowa :P a co do kapeluszy powiem ci ze jeśli jest dobrze dobrany to dodaje strojowi uroku inaczej psuje wszystko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ladna pogoda
hehe nogi to akurat mam zgrabne :) niestety miałam wypadek pare lat temu i zostały mi na łydkach koszmarne blizny. Cóż zbieram na operację. Ale fakt w grubych dzinsach nie chodzę bo bym się ugotowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ladna pogoda
ale ta panna z allegro jest odstraszająca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatalnie zrobiona jest
ale ciało - figurę - ma fantastyczne.. co photoshop to photoshop ale trzba mieć na czym pracować żeby tak wyszło. świetna figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie obciachem sa
mode w tym roku getry czy lajkry w zestawieniu ze spódnica! ludzie ubierałam sie tak w szkole podstawowej, przeciez to wygląda okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ladna pogoda--->:( jak zwykle nie wiem co powiedzieć.. chyba tylko tyle ze mam nadzieje ze uzbierasz:) fatalnie zrobiona jest---> może i ciało ma niezłe choć i na to photoshop daje rade :P bo tam jest wszystko wygładzone ładne ma proporcje poza tym celulitis się wygładzi i pryszcze wytnie odchudzi itp. mnie tam najbardziej w niej boli właśnie ta przeróbka photoshopem nieudolna i wredna. ciało nie ruszane prócz rozmycia, wygładzenia i opalenia ale twarz brrr... koszmar na paru zdjęciach głowa jest wstawiana wiec jak by nie było innych to bym przypuszczała ze ciało nie jest jej. koszmar…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem ta panna z allegro sama w sobie jest obciachem;)jak dla mnie- szczyt tandetyzmu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie obciachem jest
hmm widzę, że wiele osób komentuje na tym topiku i dobrze... dla mnie obciach to nie jest brak tolerancjiponieważ ja wyrażam co dla mnie jest obciachem czyli czego ja w życiu nie założe a jak inni noszą to nie robię z tego takiego strasznego problemu Wiec mam prawo krytykować coś i nazywać obciachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no-mu-li
wejdź na antydoda.glt.pl - zakładka zdjęcia i zobaczysz TOP OBCIACH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dziewczyna z allegro prezentuje prawie wszystko to co dla mnie jest obciachem... I te ciuchy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdie
obciach to jak się widzi dziewczyny ubrane nieadekwatnie do -sytuacji -figury -pory roku/dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×