Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagraniczna menda

Gdzie na wakacje nad polskie morze???

Polecane posty

Wydaje mi się, że bardzo fajnym miejscem na wakacje jest Jastrzębia Góra - blisko na Hel, dodatkowo można znaleźć takie atrakcje jak choćby hotel Primavera, który oferuje zabiegi SPA. Do morza blisko i na pewno nie będzie czasu na nudę. Moim zdaniem to znakomita okolica na takie wakacyjne wojaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro-xt
Najlepsza plaża jest na Dębkach. Mieszkam nad morzem i wszystkie plaże mam pozwiedzane. Dębki są mało znane, nie maja takiej sławy jak plw helski czy tez karwia. Ale ten kto przyjedzie miło bedzie zaskoczony szeroka piastyczna plaza bardzo przyjemna nadmorska miejscowaosc. Polecam i tym starszym i tym mlodszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek23
Ja polecam Gąski wspaniała miejscowosc czysta piaszczysta plaza oraz atrakcyjne domy wczasowe. Ja polecam pokoje goscinne u Doroty :http://www.udoroty.afr2.pl/ . Ciepła rodzinna atmosfrera duzo zieleni wookoł budynku oraz miejsce na grilowanie i ognisko. Polecam serdeczne i pozdrawiam Jarek . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚWINOUJŚCIE :)))) zdecydowanie to miasteczko jest najpiękniejszym nadmorskim kurortem kto zna ten potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie malutkie zapyziałe
wiochy nadmorskie :) ale juz coraz mniej takich .a wy dokąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe ale kwitnące
Ja polecam Jarosławiec niby osada rybacka ale coraz więcej lokali dla młodych zdolnych, a jeśli zakwaterowanie to tylko w Marysieńce domki gwarantujące prywatność i nikt nie pyta o której wrócisz. Robisz co chcesz i przede wszystkim niedrogo. więcej info to na ich stronie www.owmarysienka.afr.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynkovaa
Ja jadę za parę dni do Świnoujścia :) Jak będzie fajnie, to napiszę. Zależy tak naprawdę jakiej formy wypoczynku oczekujemy. Jeśli ktoś chce uciec od miejskiego zgiełku i kontemplować piękno natury i szum fal, to oczywiście wtedy wioski. Ponieważ w tym roku pogoda jest niepewna, wybrałam większą miejscowość, aby w razie kiepskiej aury było co robić. A jeśli ktoś totalnie stawia na rozrywkę, to polecam Międzyzdroje. Mnóstwo knajpek, barów, nowoczesne molo (darmowe, nie to co w Kołobrzegu :/) muzeum figur woskowych i wynalazków, kino 8D, no i jak ktoś się załapie to również festiwal gwiazd (koncerty, nocne wyświetlanie filmów pod gołym niebem itd.). W zeszłym roku załapałam się właśnie na ten festiwal, ale tłumy w mieście były przez te kilka dni tak przeogromne, że brakowało miejsca na chodnikach :) Ogólnie miło wspominam, choć mówię - jak dla mnie trochę za tłoczno. No i zdecydowanie za dużo wypindrzonych laleczek i zjaranych na skwarki gogusiów. Każdy musi znaleźć klimat dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U Ewy
Witam ja polecę wam wakacje w Sztutowie. Miła i spokojna miejscowośc która pozwoli odprężyc się i odpocząc. uewysztutowo.dobrynocleg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Primavera Spa z Jastrzębiej Góry? Nie dość że samo miejsce jest urokliwe i ma w sobie same najlepsze cechy polskiego wybrzeża, to sam hotel jest na naprawdę najwyższym poziomie. Z pewnością podczas takich wakacji nie będzie czasu na nudę i zamułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alic_cja
ja zdecydowanie wybieram Kołobrzeg, miasto w którym można i odpocząć i się zabawić:) szerokie plaże z masą atrakcji także tych nocnych to jest to co w tym mieście się ceni, dla mnie bomba. a jeśli chodzi o zakwaterowanie to na stronie http://e-wczasy.kolobrzeg.pl/ znajdziecie mnóstwo ciekawych noclegów -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Darłowo. Spokojna miejscowość, ale w ostatnim czasie prężnie się rozwija. W Darłówku Zach. szeroka plaża natomiast we Wschodnim realizowana jest inwestycja, są powydzielane akweny, myślę że może być niebawem bardzo ciekawie. Sprawdźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekwla
Bardzo polecam nowoczesny dom wczasowy w Jastrzębiej Górzze. Tanio, dobre jedzonko,w okolicy mnóstwo klubów i rozrywek. http://www.adamar-pensjonat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś? Ja odradzam nasze morze - pogoda nie pewna, woda syfiasta, i płaqcisz za noclegiktóre wcale nie satysfakcjonują. Najlepsze wyjście? Nie wiem czy wiesz ale ZA TE SAME PIENIĄDZE masz wakacje w Chorwacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś? Ja odradzam nasze morze - pogoda nie pewna, woda syfiasta, i płaqcisz za noclegiktóre wcale nie satysfakcjonują. Najlepsze wyjście? Nie wiem czy wiesz ale ZA TE SAME PIENIĄDZE masz wakacje w Chorwacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władysławowo, Ustka. Z mniejszych miejscowości Jarosławiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafi_rek
jeżeli wybieracie się na polskie morze to polecam miasteczko Rewal - bardzo fajne okolice zarówno dla leżuchów jak i tych którzy wolą aktywnie odpoczywać, są tam liczne szlaki turystyczne piesze i rowerowe. Pewne i tanie noclegi zarezerwujecie na portalu http://www.przymorzu.pl/rewal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo może ktoś lubi duże miasta? To wtedy można się wybrać do Gdańska, jak dla mnie jedno z piękniejszych miast w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w tym roku wybieramy sie do Władysławowa. Akurat w tym czasie kiedy bedziemy ma się odbyć pierwszy festiwal z quadami, motocrossami, bungee z muzą hip-hopowo-hardcorową www.madskillz.pl To raj dla mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do karwi tam jest bliziutko do morza zeby tylko nie padalo to jakos sobie poradze. jade w srode w przyszlym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te male madmorskie miejscowosci maja swoj niepowtarzalny urokliwy klimat. uwielbiam wieczorny spacer malymi uliczkami w karwi przygladam sie budynkom ludziom w zamysleniu wyobrazam sobie jak tu bylo np 40.50.lat temu jak te domy wygladaly kiedys.a nawet przed wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te male madmorskie miejscowosci maja swoj niepowtarzalny urokliwy klimat. uwielbiam wieczorny spacer malymi uliczkami w karwi przygladam sie budynkom ludziom w zamysleniu wyobrazam sobie jak tu bylo np 40.50.lat temu jak te domy wygladaly kiedys.a nawet przed wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze też wspominam Białogorę pod Gdynią. Piękne miejsce, biały piasek, czysta plaża i brak tłoku. Aż się zdziwiłam, że "za miedzą" i zapchanym Trójmiastem jest takie cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzózzzzka
Ustka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka123
Ja bardzo miło wspominam wakacje w Międzyzdrojach w zeszłym roku. Naprawdę świetny klimat - natrafiłam akurat na jedną z licznych imprez tam się odbywających - popatrzyłam sobie na gwiazdy które można było wtedy zobaczyć na ulicach ;) Miasteczko bardzo ładne, zadbane o światowym klimacie. Warto sobie cyknąć fotę przy słynnej alei Gwiazd. Noclegów jest sporo ale moim zdaniem warto wynająć sobie taki apartament: http://www.e-wczasy-miedzyzdroje.pl/apartamenty-miedzyzdroje Koniecznie z widokiem na morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miedzyzdroje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniaaam
Świnoujście i miedzyzdroje :-) ja co roku jeżdżę do swinoujscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenek
Witam serdecznie, W tym roku po długich latach wybór na wakacje padł na Polskę... Trafiliśmy z narzeczonym do Niechorza (nigdy wcześniej nie słyszałam o tej miejscowości powiem szczerze). Namówił nas do wizyty tam znajomy, który był tam w zeszłym roku. W internecie znaleźliśmy wiele bardzo ciekawych obiektów z dobrymi opinamy... Zdecydowaliśmy się na http://www.baltyk-hotel.pl/pl/ i powiem szczerze że nie żałowaliśmy!! Bardzo podobało nam się zlokalizowanie hotelu - dosłownie nad samym morzem, na plaży oraz pyszne posiłki :) Serdecznie polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×