Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość swirek72

piekarnia

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie pieczywo z AK Otrębusy <3 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ulubiona piekarnia to Piekarnia Rąba :) wpadam tam zawsze po pączki jak jadę do pracy. Pyszniutkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela665

Jak zakładasz firmę musisz liczyć się z tym że na wstępie musisz trochę zainwestować co się później na pewno zwróci. Ogólnie jest to dobry interes wiem bo pracuje w firmie Otrębusy sieć piekarni i da radę zarobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamus

Tylko Rąba 🙂 Najlepsza piekarnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

AK Otrębusy jak dla mnie ma najlepszą ofertę. Uwielbiam pieczywo od nich 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Otwierając piekarnię musisz rozejrzeć się za firmami, które będą zaopatrywać twój biznes w niezbędne produkty piekarnicze. Od siebie mogę polecić produkty firmy www.holgerfood.pl Świetnie się sprawdzają w mojej piekarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Lubię pieczywo z AK Otrębusy. Zawsze z chęcią rano wstaję pobiegać, a potem do piekarni po świeże bułeczki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
Dnia 28.02.2019 o 09:39, Gość Gabi napisał:

Lubię pieczywo z AK Otrębusy. Zawsze z chęcią rano wstaję pobiegać, a potem do piekarni po świeże bułeczki 🙂

No to podobnie jak ja. Takie węgle akurat lubię bo wiem, że to jest porządna piekarnia. Ostatnio wypatrzyłam nowości - ciemne bułeczki z ziarnami. Meeeeeeeeeega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessa

Rąba ! Piekarnia Rąba - najlepsze drożdzówki , cieplutkie bułeczki, ja uwilebiam tą piekarnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Moja ulubiona piekarnia to Otrębusy. Nie ma lepszej, bez wahania wybrałabym ją jako faworytke 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka

pieczywo najlepsze kupuje w otrębusach wedlug mnie nie ma sobie rownych zawsze swieze i dobre 😉 nigdy sie nie rozczarowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

W otręusach naprawdę można trafić na przepyszne i świeżutkie wypieki, za każdym razem jak kupuję tam cokolwiek, jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka92

Sama jestem zwolenniczką świeżutkich bułek, chlebów, wypieków. Jeśli chodzi o moje miasto, to jedyna i niezastąpiona piekarnia to Otrębusy ❤️  Ponadto miły personel. Nie spotkałam się jeszcze z takim nigdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sama jestem zwolenniczką świeżutkich bułek, chlebów, wypieków. Jeśli chodzi o moje miasto, to jedyna i niezastąpiona piekarnia to Otrębusy ❤️  Ponadto miły personel. Nie spotkałam się jeszcze z takim nigdzie 

Zdecydowanie się zgadzam, najlepsi jeśli chodzi o bułeczki i chlebek. Co jakiś czas pojawia się nowość, fajnie ale potem człowiek nie wie co wybrać, takie to wszystko dobre 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja od jakiegoś czasu wybieram Otrębusy. Smaczne pieczywo i super ciasta i torty. Kilka razy zamawialiśmy właśnie tort od nich i smakowo rewelacja. Wg mnie najlepsza piekarnia-cukiernia w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.07.2020 o 09:06, Krato88 napisał:

No ja od jakiegoś czasu wybieram Otrębusy. Smaczne pieczywo i super ciasta i torty. Kilka razy zamawialiśmy właśnie tort od nich i smakowo rewelacja. Wg mnie najlepsza piekarnia-cukiernia w Warszawie 🙂

No ja w Otrębusach kupuję odkąd skończyłam piec swój chleb 🙂 Smakowo i jakościowo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×