Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość test ciazowy

po jakim czasie moge zrobic test ciazowy?

Polecane posty

Gość testy ciążoweee
Witam. Mam do Was pytanie. Tydzień po stosunku dostałam okres. Było to co najmniej 1,5 tygodnia wcześniej (pisze co najmniej gdyż okres miewam nieregularnie). Co prawda podróżowałam w tym czasie i był to dla mnie stresujący czas. Nie daje mi to jednak 100% pewności czy w ciąży nie jestem. Chciałabym zrobić test ciążowy. Wszyscy radzą, że test ciążowy najbardziej wiarygodny jest w spodziewany dzień miesiączki, nie wiem co mam więc zrobić w moim przypadku. Zrobiłam jeden test w 14 dni po stosunku, a kolejny 17 dni po. Oba wyszły negatywnie. Czy mogę traktować pojawienie się tego okresu i wyniki testów jako 100% pewność, że w ciąży nie jestem? Jeśli nie, to kiedy najlepiej zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testy ciążoweeee
Witam, Mam do Was pytanie. Tydzień po stosunku dostałam okres (co najmniej 1,5 tygodnia wcześniej niż powinnam). Dużo wtedy podróżowałam, miałam stresujący czas. Wiem, że okres nie daje 100% pewności, że w ciąży nie jestem. Chciałam zrobić test ciążowy, ale nie wiem kiedy przeprowadzony da mi pewność. Wszyscy twierdzą, że najbardziej miarodajny test jest wykonany w dniu spodziewanego okresu, ale w moim przypadku jest to trudne. Zrobiłam test 14 dni po stosunku i 17 dni po. Oba negatywne. Czy wyniki testów i pojawienie się okresu daje mi pewność? Jeśli nie, kiedy zrobić test, żeby tą pewność mi dawała. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłokty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa21
witam :) Chcialabym sie was cos poradzic. Razem z moim narzeczonym staramy sie o dziecko ostatnia miesiaczka zaczela mi sie 20 wrzesnia poznym wieczorem wedlug kalkulatora internetowego dni plodne mialam od 2 do 7 pazdziernika. Kochalam sie z moim narzeczonym 5 pazdziernika oczywiscie skonczyl we mnie. Z tego co wynikalo w tym kalkulatorze to 5 pazdziernika mialam najwieksza owulacje. Chcialabym sie dowiedziec ile musze poczekac zeby zrobic test dodam ze nie chce czekac do dnia miesiaczki bo jestem bardzo ciekawa czy zostane juz mama :) Dodam ze bardzo zdziwila mnie jedna rzecz cala niedziele tzn 6 pazdziernika bolal mnie strasznie lewy jajnik przy chodzeniu przy sikaniu tzn przy napinaniu bardziej miesni brzucha przy kucaniu jedynie jak lezalam wszystko bylo ok bol bym silny jak podczas miesiaczki. Co mnie bardzo zdziwilo bo nigdy w czasie owulacji nie bolaly mnie jajniki. Czy to moze oznaczac ze zagniezdzalo sie jajeczko ? Ale to chyba malo prawdopodobne. Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 6 dniach od zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa21
czyli wnioskujac z tego ze plemniki przezywaja okolo 4 dni i zanim dojda do komorki itp to liczac od 5 te cztery dni to wynika ze do 9 moglo wyniknac zaplodnienie. to teraz od 9 musze odczekac 6 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkawil
Najlepiej jest mi sobie poradzić z testem Stream, po 5 minutach masz wynik i sposób odczytu jest dziecinnie prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina12345
ja dzis robilam 4 dni przed okresem ale negatyw...dwa dni wczesniej nitki 2 lub3 z krwia w sluzie....załamana staram sie 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Testy beta-hcg z krwi wychodzą pozytywnie po około 7-10 dniach od zapłodnienia.Z testem z moczu najlepiej odczekać co najmniej 14 dni od domniemanego zapłodnienia-lub do dnia spodziewanej miesiączki.A najlepiej wykonać go 7 dni po terminie okresu-lub 21 dni po stosunku. Będzie wtedy wiarygodny prawie w 100%.U kobiet z nieregularnymi cyklami radzę doliczyć 7 dni do długości najdłuższego z dotychczasowych cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po analu można już po tygodniu zrobić test i będzie 100% pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariannagd
Czuły jest na pewno test Stream. Można go stosunkowo szybko zrobić, czyli już pierwszego dnia jak powinna być miesiączka, a nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy testy owulacyjne mogą wskazać ciążę? Jak się je robi po owulacji no tydzień i pokazują dwie kreski, że nadal jest owulacja? Mam wizytę u ginekologa w Invimedzie za tydzień, napisałam SMS-a lekarzowi ale może wy wiecie jak to jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara00
Ja wolę testy strumieniowe choć są droższe, najczęściej kupuję Stream jeśli jest w aptece akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga11x
Dobrym testem jest Stream, szybko masz wynik i jest dokładny a nie z przypadku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kilka razy w przeciągu roku kupowałam Stream i się na nim nie zawiodłam – dokładny wynik bez przekłamań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Stream bo jest czuły, już na wstępnym etapie ciąży można ją wykryć, sama jestem tego dowodem, a w zasadzie mój synek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Stream prosty wygodny test strumieniowy, nie ma pipetek zbiorniczków i innych rzeczy które utrudniają życie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jest test Stream, ostatnio go stosowałam pierwszy raz w życiu i bardzo mi się spodobał – żadnych pipet zbiorczników, szybkie i higieniczne badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo podobne doświadczenia ze Stream też mi dość szybko pokazał ciążę i to nawet lekarz był zdziwiony że test potwierdził aż tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Dobry i co ważne wiarygodny test. Przeprowadzenie nie stanowi problemu, każdy sobie z nim poradzi. Jednocześnie pochodzi od sprawdzonej firmy, która dba, o jakość tego, co wprowadza na rynek, więc nie trzeba się obawiać jego wykorzystywania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×