Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość test ciazowy

po jakim czasie moge zrobic test ciazowy?

Polecane posty

Gość majeczka032
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka032
niewiem ide dzisiaj na bete zobaczymy co ona powie a jutro do gina boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia0022
fdh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia0022
współżyłam z narzeczonym w 10 dniu 28 dniowego cyklu,jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? dodam tylko ze kika dni pozniej mialam podwyzszona temp i bylo mi goraco,pozniej przez jakies 5 dni bolal mnie lewy jajnik,slyszalam ze moglby to byc moment w ktorym zaplodnione jajeczko zagniezdza sie..bardzo chcialabym byc mama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordkaaaaa
to jest możliwe ze po wykonaniu dwoch testow wynik jest pewny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania11819
ja slyszalam ze test ciazowy mozna robic po 7 dniach czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadka82
zrobilam test ciazowy i jestdelikatna druga kreseczka taka bardzo delikatna ale na pewno jest dzis jest 20 lutego owulacje mialam 10-11 lutego - wiem bo robi etesty owulacyjne bo staramy sie o dzidziusia test zrobilam dzis rano poniewaz wieczorem czeka mnie impreza i chcialam wiedziec czy moge wypic lampke wina czy nie myslicie ze test bedzie wiarygodny i faktycznie moge byc w ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka1800
Pewnie ,że możesz być w ciąży . Dla pewności powtórz test za parę dni ale wydaje mi się ,że będziesz mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka1800
Ja mam podobny problem . Otóż przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne pół roku teraz od początku tego miesiąca odstawiłam je po czym nastąpiło plamienie . cały miesiąc kochałam się bez zabezpieczenia czy mogę być w ciąży ?? Dodam ,iż robiłam test 7 dni po ostatnim stosunku i wynik był negatywny . Czy oznacza to jednoznaczny brak ciąży ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sap
chce się was o coś poradzić bo widzę ze się dobrze orientujecie Kochałem sie ze swoja dziewczyna dzień po zakończeniu jej okresu Napiszcie mi proszę czy mogę spać spokojnie czy jednak mam mieć jakieś obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem =
współżyłam z chłopakiem ok 14 dni po ostatniej miesiączce, mój cykl nigdy nie był zbyt regularny ok 30-40 dni, i teraz nie wiem kiedy mam zarobić ten głupi test, zrobiłam 14 dni po stosunku i 21 dni po stosunku oba wyszły negatywne, powinnam sie nadal martwić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzyczliwa
Sap ona nie powinna być w ciżąży o ile ma regularne miesiączki. Bo jajeczkowanie jest 9-13 dni po ostatnim dniu miesiączki zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzyczliwa
Alka 1800 Czy ty nie słyszałaś o tym że jak się przyjmuje tebletki antykoncepcyjne to dopiero pół roku po odstawieniu tabletek można próbować zajść w ciążę, bo tak może się okazać że dziecko może być chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :(:( mam problem bo spalam z chloapkiem bez zabezpieczenia i nie obliczylam sobie dokladnie dni plodnych i dopiero po fakcie obliczylam pozadnie i na nacie tez obliczalam i pech chcial ze akurat wtedy mialam dni plodne :(:( ciagle chodze do taolety brzuch mnie boli jak np chce mi sie jesc to nie wiem co bym sobie zjadla no i calymi dniami to bym spala bo jestem zmeczona hmm czy to moga byc objawy ciazy ? :( pomozcie mi :( ah jaka ja glupia bylam ze dopiero po stosunku obliczylam dokladnie te dni plodne :(:( mam dopiero 17 lat szkole nie skonczona a na dziecko jestem za mloda :(:( czy ten test płytkowy moge zrobic tydzien po stosunku ? przepraszam ze wam zawracam wam glowe i sie wyzalam ale tylko tutaj moze mnie zroumiecie i wysluchacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia1988
Cześć wszystkim! Mam takie pytanie które jest dla mnie strasznie ważne i pilnie potrzebuję odpowiedzi... Otóż ok 17 wrześcia uprawiałam sex z moim mężem... bez zabezpieczenia i skończył we mnie... To są nasze pierwsze starania o dziecko... od ok 10 września do 18 mialam dni płodne...minęło ok 6 dni od stosunku... teraz okres powinnam dostać na koniec tego miesiąca lub na początku nowego. chciałabym się dowiedziec kiedy mogę zrobic test ciążowy żeby wynik był poprawny, żeby hormoc HcG był już wykrywalny w moim moczu, nie chcę robic za wczesnie bo nie chcę sie zawieźć, bardzo nam zalezy na dziecku. Dodam, że na nic nie choruję i nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych. Pilnie proszę o odpowiedz to dlamnie na wagę złota. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbogucka85
2 tyg po ostatnim wspolzyciu, przy czym przez ten czas najlepiej powstrzymac sie od wspolzycia -pielegniarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbogucka85
2 tyg po ostatnim wspolzyciu, przy czym przez ten czas najlepiej powstrzymac sie od wspolzycia -pielegniarka 100% wiarygodnosc testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiD2006
witam, pisze do Was z takim problemem : kochałam się bez zabezpieczenia z narzeczonym od 26 maja... robiłam już dwa razy testy. Minęło 11 dni pod pierwszego stosunku bez zabezpieczenia i wynik negatywny :(:(:(:(:( jakie jest prawdopodobieństwo że jest jeszcze za wcześnie aby test (pre test) wykrył ciąże? Nie mogę liczyć na podstawie okresu gdyż mam baaaardzo nieregularne cykle. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena741
Dwa miesiace temu rzuciłam tabletki. Pierwszy okres dostałam regularnie. Drugi spóźnia mi się już cały tydzien. Nie ukrywam że staramy się z narzeczonym o dzidziusia. Czy jest możliwość że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w maju tak jak zawsze (regularnie) miałam okres od 11 do 15 maja jak nigdy baardzo bolesny tak, że miałam wrażenie, że zemdleje nie mogłam wstać i nić robić przez pierwszy dzień.. drugiego dnia było już nieco lepiej.. i ku mojemu zdziwieniu kolejne krwawienie pojawiło się już 27 maja.... a powinno koło 11/12 czerwca... trwało zaledwie do 29 czerwca bezbolesne ... teraz powinnam być już po okresie a tu jego brak... wczoraj jedynie miałam brązowe plamienie dosłownie przez godzinę.. cz któraś miała podobną sytuację ..?? dodam, ze z moim partnerem jako antykoncepcję stosujemy prezerwatywę jednak nie jednokrotnie bywa tak, że stosunek przerywany..co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoska420
mam do was pytanie i prosze o odpowiedz bo dla mnie to wazne ... mam okres co 28 dni i prwa on 6 dni, kochalam sie z moim facetem w 12 dniu niby jak sprawdzalam to moga byc dni plodne. ostatnia miesiaczke mialam 27.wrzesnia ... jakie jest prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy ? z tym ze moj facet spuscil sie do mnie ... prosze pomozcie mi blagam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliaa
mam problem , wczoraj uprawiałam z chłopakiem sesks analny i jego penis wszedł pszypadkiem w moja pochwe, na jakies 3 centymetry, ale przed tym nie było zadnego wytrysku, czy mogłam zajsc od tego w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak też mam pytanie!!!!!!!
31-12 dostałam miesiączki cykle od 28 do 30 dni. Mam lekko podwyższoną prolaktyne na którą dostałam bromergon. Biore go od początku cyklu. W 14dc. wyszedł pozytywny test owulacyjny. 15dc. współzyłam z mężem do końca. 25 dc. zrobiłam test ciążowy - negatywny. Zaraz potem dostałam brązowych plamień - śluz zabarwiony na brązowo, potem na różowo, znów na brązowo i tak do 27 dc. 26 dc. rzygałam cały dzień... podejrzewam że to tak zawana grypa żołądkowa ( miałam styczność z dzieckiem które na nią chorowało) Dziś jest mój 28 dc. Jak wy to widzicie. Ps. w poprzedniej ciazy którą straciłam pozytywny test ciążowy wyszedł 23 dc Oo .... nie wiem juz co o tym myśleć a na prawdę nie chce kupować kolejnych testów ciażowych bo to już zakrawa na chorobę psychiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donau
Witam mam bardzo ważne pytanie, ogolnie jestem młoda za bardzo na dziecko. 12.02 wraz z moim chlopakiem uprawialiśmy sex ale nie taki sex ze on doszedl czy ja. Nie spuścił sie, co chwile wyjmował , najgorsze jest to ze to byl beznadziejny spontan bez gumki. tak około 11.02 zaczeła sie u mnie chyba owulacja ( biały śluz) , nie wiem co mam o tym sądzić moje miesiączki są nieregularne , w tej chwili (14.02) czyje się tak jakbym w najblizszym czasie mogła dostać okresu (oststani okres był ok 22.01) do tej pory jeszcze nie dostałam . chcę zrobić test ciążowy w czwarek (17.02) a nastepny tak po 12 dniach od stosunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaag
mam do was pytanie.. kochalam sie ze swoim facetem w niedziele, uprawialismy seks analny wiec, natomiast po stosunku sie nie oplukalam ani nic tylko od razu poszlam spac.. moge zajsc w ciaze? jakie jest prawdopodobienstwo ze plemniki sie dostana do pochwy.? pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a mi okres spóźnia się już 3 dzien bo powinien byc w piątek...czekam i czekam na niego. Kochałam sie z chłopakiem 4 listopada to był 22 dzien mojego cylku, niestety zrobiliśmy to bez zabezpieczenia, ale byłam pewna, bo według moich wyliczeń to był dzień bezpłodny.....teraz żałuje :( boje sie.....wszystko mieliśmy takie zaplanowane, tak sie kochamy .... moja ciocia mnie uspokają, pisze mi ciągle smsy, żebym była spokojna, bo okres na pewno przyjdzie, żebym sie nie stresowała bo to też go zatrzymuje, zapewnia mnie, że ten dzien był bezpieczny.....4 listopada piłam wieczorem alkohol, później tzn. teraz na weekend pliśmy w piątek i sobote bo dwie imprezy sie nałożyły, czy alkohol też może go blokować...?? chce kupić test jakoś na koniec miesiąca... czuje sie normalnie, tylko właśnie tak jak prezd okresem pobolewa mnie brzuch, bolą piersi....ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! na początku grudnia ostawiła tabletki anty... 27.12 powinnam dostac okres jak w normalnym cylku, niestety nie dostałam do dnia dzisiejszego , ostatni raz kochałam sie z mężem cos koło 22.12 , robiłam test ciążowy 3.01 wyszedł negatywny czy to nie za wczesnie czy wystarczająco bym była pewna wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonnaaaaaaaa87
witam,mam pytanie ostatni atabletke wzielam6lutego2012 ,miesiaczka z odstawienia pojawila sie 11litego trwala do 17lutego.Nie bralam juz kolejnej tabletki ,bo odstawilam.Kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia 25,26 i 28luty:) Czy mozemy spodziewac sie dzieciaczka? Czytalam pare postow w necie,ze dzieci rodza sie zdrowe ,bo tabletki nie maja wplywu wcale na płod.Kilknascie takich przypadkow znalzlam na forach. Pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasli
nie mam objawow jak w ciazy niektore kobiety maja ale bardzo czesto oddaje mocz co najmnie godz lub wiecej po drugie dostalam miesiaczke ktora trwala 4 dni jak nigdy i krwawilam malo miesiaczke mam conajmiej do 6-7 dni tak mam a teraz juz 3 dzien i nic male plamki sie pojawialy raczej nie wierze ze moglabym byc w ciazy nie dopuszczam takiej mysli poprostu dziwnie sie czuje z tydzien czasu mi sie spuzniala a przed dostaniem miesiaczki gdy wypilam lubie piwko to zbieralo mi sie na wymioty nie moglam alkoholu przelknac bo mnie cofalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×