Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

Gość lucky strike///...
a właściwie co norrrrmalnie?:P już sobie wyobrażam taki zabójczy kurnik domowy;) banda bezwzglednych kobiet uzbrojonych w patelnie terroryzuje Polskę....następuje zmiana warty w polskim rządzie:O kaczki zastępuje gotowe na wszystko kury....makabrrrrra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
"zastępują" oczywiście pa one more time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci????????????????????????????????????????????????? matko ratunku!!!!!! a gdzie piścionek ślub podróż poślubna.... i te wszystkie pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczlap
🖐️ wchodze na chwile i widze tu samych oszustow: leszek zabojca to klamca nr 1- nie wierzcie ani jednemu jego slowu :P a lucky...hm... to klamca nr 2, bo od 23 mial sie uczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczlap
niemiecka czekoladko- ja wcale nie mieszam, ale wstrzasam mieszane niedobre :P a Ty lesiu nie pyskaj, bo nie dosc, ze oszust z Ciebie, to jeszcze zabojca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczlap
tym stanczykiem to mnie naprawde ubawiles :D i pomyslec, ze kiedys sie wpisalam do Twojego fanklubu ach, te bledy mlodosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczlap
lesiu- ja Cie hm... od jakis 2 tygodni nie przesladowalam ;) ale obiecuje sie poprawic...wkrotce :P czekoladko- o nic nie kaman... ja tu tylko przeprowadzam terapie wstrzasowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczlap
czekoladko- lesiu swego czasu dorobil sie tu osobistego fanklubu ;) lesiu- sie poprawie moze w przyszlym tyg. a teraz wracam do przyswajania madrosci nie przejmujcie sie mna- ja tylko chcialam towarzystwem wstrzasnac :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
halllo, zbiegłam na chwilę powalczyć z depilatorem....a co tu się dzije, ten od pierścionka zwiał....no ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×