Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

Gość Avantasia
Szkoda,ze Wy tak wszyscy daleko,od Munich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Jako nałogowa pubowiczka mam swoje miejsca na piwko na każdy dzień tygodnia. Dziś jest niedziela, więc polecam "U Fiszera" na Pl.Bankowym - atmosfera jest super, pilsner 0,5 za 3 zł w promocji, bardzo dobre jedzonko (dobre mięsko i super sałatki) - albo "Irish Pub" na Miodowej - jak codzień muzyka na żywo, ciekawi ludzie przychodzą, ogólnie b.sympatycznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, miejsc jest wiele....bardzo wiele:) tylko czy chętnych będzie trochę, przynajmniej na jeden dzień tygodnia;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Co się - Lahkoono - stało? Mam nadzieję, że to tylko ta niedziela Cię tak nastraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ja to znam....ale miejmy nadzieję, że to chwilowe. ja najczęsciej w takim momencie zamykam się w skorupce i nie ma mnie:P ps, dobrze, że chociaż słonko świeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta i chłopaki ;) mmm... no co Wy tu pleciecie niedziela to czas ładowania akumulatorów po ciężkim tygodniu... kolejna kawa serce w pion i uśmiech od ucha do ucha ! tak ma być noooo ;) hmm co do Warszawy hmm... a może spotkanie w Bieszczadach ? co Wy na to... np na połoninie Wetlińskiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo Bieszczady ładniejsza okolica niż ta warszawska, ja jednak się potarguję...... Bieszczady we wrześniu.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy tam jest najpiękniej? wrzesień sierpień? w lupcu na pewno nie. pażdziernik...? oj nie marudz zabójco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike...///
w kwietniu i w drugiej połowie wrześnie pojedźmy w Tatry słowackie;) we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj planów a planów, a kto na to da urlop?? kwiecień odpada ( nauczony już tego prawa?) wrzesień....zostaje wrzesień! no miejsce...nie byłam w bieszczadach...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
wrzesień, O.K.:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o....już jest garstka, motywacja też....urlopy się bukują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike...///
oczywiście, że nie nauczony;) idę się zatem uczyć :O (ja za drugą połową września obstaję btw.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz idz, bo inaczej będziesz miał kampanię wrześniową i nici z gór;) więc wszesień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SINGLES
a nie sungels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm we wrześniu mi nie pasuje ;) w bieszczadach najpiękniej w jesieni jest... wrzesień październik... wszystkie odcienie czerwieni, żółci... mrr... ale teraz też jest za...ie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co nie pasuje? kilka dni tylko...ej no nie marudz morderco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowe okulary
Cześć dziewczyny 🖐️ Pozwolę się przyłączyć do was :) Mam 24 lata prawie ;) jestem singlem z czym mi rzecz jasna bardzo dobrze i od rana boli mnie głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lato uwielbiam, ale nie w Polsce. Lubię delikatną bryzę morską, czyste morze, słoneczko, ciepły piasek i ciszę. Od tłumów stronię. P.s Warszawa jesienią jest piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśl myśl, ale takie spontaniczne akcje czasem okazują sie świetne! a warszawa....no coż wiadomo, że lepiej jest pośród innych krajobrazów, bez tłumów i hałasu..... witamy na pokładzie jakąś/jakiegoś optymiestkę/optymiestę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc.....zimnolubni, prom do szwecji....? zamiast tej warszawy...z Wami czy bez Was ja płynę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zupelnia jak ja Lahkoona - rowniez chlodnolubny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×