Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

Gość taaaaaa
Ty byś nie jechał bo dziewczyna i tak by Cie olała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolacze do was....
nie mam whisky tylko wino jeszcze ;) precz z podszywami :P summaris - ja pojade , nie mam nic do stracenia , i tak nie mam co robic w weekend ... (biore psa ze soba ;) :D :D :D ) ,a za benzyne i tak nie place (rodzina w branzy paliwowej :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
wiedziałaś że on chce sexu a potem byłaś zaskoczona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolacze do was....
lahkoona -> on zna moje podejscie do takiego sexu ... (odmowne) poza tym znam jego adres, adres firmy, telefony domowe, sluzbowe , i inne... za duzo by ryzykowal ...jakby cos krecil (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolacze do was....
nie dziekuje ... jade w niedziele , wiec wieczorem o ile bede w stanie , zdam relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
powodzenia właśnie!!! i pozdrowienia dla rodziny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajako singel
Fajnie być singlem. Śpi się samemu w wielkim łóżku. Wstaje się kiedy się chce, chodzi spać też kiedy się chce. I nie trzeba uprawiać nudnego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sin gel
chcialem napisac cos od siebie, ale lahkoona ujela wszystko lepiej niz ja bym to zrobil :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sin gel
pisz pisz, oszczedzasz mi zachodu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sin gel
"wysil" to nie w moim stylu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sin gel
nie.. zadnych argumentow nie dostarcze ale jak zobacze ze cos napiszesz co mi podejdzie to dopisze nizej "o wlasnie" to malo? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sin gel
o wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 27 i nigdy nie mialem
dziewczyny - nigdy nie byłem w zwiazku i NIE MAM ZAMIARU !!!! WOLNOSC to jest to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avantasia
Jestem sama juz ponad rok i wiecie co Wam powiem(mieszkam na obczyznie,co dodatkowo spotegowalo moje przemyslenia na ten temat).Tak jak faceci sa uposledzeni-bo zaprojektowani na przedluzanie gatunku.Tak my wcale nie lepiej-bo milosc,ktora dajemy facetom,powinna byc przeznaczona tylko dla dzieci.Ale my niestety,zakoch*jemy sie,uzalezniamy emocjonalnie a potem cierpimy!!!A wszystko tylko po to,zeby przedluzyc gatunek!!!Niezla zabawe ktos ma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sin gel
każdy kij ma 2 końce, a każdy chłop ino jeden koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola. Kwalifikuje sie do tej grupy. Niedługo kończe 26 lat i jestem sama. Nie chce tego zmieniać bo jest mi tak dobrze. Moje związki były bardzo krótkie bo nie umiem żyć w stadzie ;) Widocznie nie pisane jest mi zostać żoną i matka a mojej mamie babcią czego ona nie przyjmuje do wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekej kilka lat
i na siłę złapiesz jakiegoś beznadziejnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
może musisz dorosnąć, da Ci w kość samotność, wtedy zatęsknisz za stadem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s1
jeszcze będziesz ryczeć z powodu swej samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Też jestem sama. I jest ciekawie. Jakoś nie potrafię się zakochać w tych, co by tego chcieli. Ale wiem, że jak spotkam odpowiednią osobę, to już jej nie wypuszczę do końca życia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem samotna. na razie stawiam na mój rozwój. nie brakuje mi męzczyzny. ale zdaje sobie sprawę z tego że po pewnym czasie mogę zechcieć mieć rodzinę. jednak nie dążę do tego na siłę i nie poszukuje ze wszelką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
super, pamiętaj tylko, że bycie z mężczyzną nie jest przeszkodą do samorozwoju, rzeczywiście ładne słowo, i idea ładna, ale czy abyy to nie wymówka......... ale nic na siłę to podstawa:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest oczywiście przeszkoda... ale.... mam spore grono znajomych płci męskiej właściwie moge ich nazwać moimi przyjaciółmi.. pewne ich uwagi na temat związków damsko-męskich daja sporo do myslenia... pojawiają się np twierdzenia że żaden facet nie wytrzymałby mojego stylu życia. nie poświęcałabym mu tyle uwagi ile on by sobie życzył. wiem bo już to przerabiałam. teksty typu \"po co to robisz\" \"dlaczego nie masz czasu się spotkać\" \"dlaczego nie mogę iść z tobą\" przecież ja nie musze z nim przebywać 24h do cholery!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
dlatego musisz znaleźć również kota co własnymi drogami chodzi.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
hmm.....dobre pytanie, moze jakiś wariat dla mnie jeszcze się ostał? poczekamy zobaczymy, zero frustracji, głowa do góry, facet to nie problem, bo amanci są....ale ten jedyny..... po co tracić energie, czas, tylko po to, by z kimś być i zabić samotność.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×