Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość few days off

URLOP-jechac sama czy dac sobie spokoj?

Polecane posty

Gość few days off

mam kilka dnich wolnych w sierpniu i chcialabym wyjechac do hiszpanii,portugalii czy cos takiego ,jednak nie mam z kim........ znajomi albo nie maja funduszy albo czasu. co wiec zrobic? nigdzie nie wyjedzac czy wyjechac sama? ale co ja sama bede tam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara77
To może wycieczkę jakąś wykup. zawsze to będzie jakoś zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość few days off
szczerze to nie znalazam zadnych zorganoziwanych wyceiczek,a poza tym to chce jechac 'na wlasna reke' .zwlaszca ze bedzie taniej ( licze max 200funtow ze wszystkim)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz sama
ja pojchalam sama do Istanbulu, zwiedzalam sama, a kiedy raz wykupilam tour to poznalalm szkotke z grecji , zaprzyjaznilysmy sie i potem lazilysmy razem po miescie. Lepiej jest jechac samemu niz zzosoba ktorej za dobrze nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakomka
chyba cie nie rozumiem..JAK TO CO BEDZIESZ ROBIC???? Slyszalas o czyms takiem jak zwiedzanie, poznawanie nowego miasta pieszo, wczuwanie sie w atmosfere miasta....Brzmi obco? Jesli tak, to wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odpowiem
ja piernicze ale masz problem,ja wkrotce sama jade nad morze,ale tak chcialam,bede zwiedzac,lazic gdzie chce i mam plany na caly tydzien bedac tam,a Tobie wspolczuje waskich horyzontow myslowych skoro zadajesz takie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym chciala miec takie
problemy..... mnie to ledwo co stac zeby do polski raz na 5 miesiecy pojechac.......a co tu moiwc o jakims urlopie za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym zostala w domu
..... bo sorry ale jak wieczorem bedziesz chciclaa wysjc np. do pizzerii to co sama przy stoliku bedziesz siedziec? albo na dyskoteke czy do jakiegos baru? no chyba ze chcesz poznac jakiegos faceta i pzrezyc romasnik to co innego. pewnie w ciagu dnia to mozesz sobie polazic samam ale fajnie jest sie z kims podzielic swoim wrazeniami (nie po prowrocie ale jak juz sie tam jest).... jakbym ja miaal wybrac to dalabym sobie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×