Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

Greckie!! fajnie że zajrzałaś,a co u Ciebie? nie nie odgrzałam czasem tylko sobie jeszcze jakies eski skrobniemy ale rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Hmmm, skrobiecie sobie eski, powiadasz? Więc jakieś szczątki znajomości jednak pozostały ...;) A u mnie nastał czas przemyśleń nad wszelkiego rodzaju znajomościami i ich sensem. Nie wiem, jak u Was, ale u mnie rozpada się każda znajomość po tym, jak druga strona się hajtnie. W ostatnie wakacje nową komórkę społeczną założył jeden z mooich bardzo fajnych kumpli. No i chyba niedługo odeślę go do archiwum:( Pewien koleś poznany kiedys na gg stwierdził, że to naturalna kolej rzeczy. Te wszyskie komunikatory są normalnie do doopy:P Aha - z innej beczki. Czuję, że zaczynam się starzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba szczątki,heh ale szczerze to mnie juz nie zalezy i własciwie z nikim juz nie utrzymuje znajomosci, jakos mnie to nie bawi,nie rajcuje nie wiem jeszcze jak nazwac- by z kims pisac, kogos poznawac,docenilam rodzinke,córcie prawie dorosla,meza kochanego i tego ze tak szybko nasi bliscy i kochani nasi odchodza :( bo stracilam Tatę w styczniu :( i przede mna,przed nami świeta...nie wim jak to bedzie,nawet sobie nie wyobrazam :( spory ze tak z innej beczki... co jeszcze u ciebie>jak rodzinka?bo juz tak dokladnie nie pamietam jak to bylo u kazdej z nas,musialabym szukac i czytac od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Współczuję z powodu Taty:( podejrzewam, że w święta może nie być Ci łatwo ... Pamiętam, jak kilka lat temu umarł mój dziadek. Nawet nie wiesz, w jakim tempie odprawiliśmy kolację wigilijną, żeby jak najszybciej było po wszystkim i żeby nikt się nie rozpłakał:(. A co do rodzinki, to ja tylko z mężem jestem - nie licząc kota;) Ostatnio w pracy dobija mnie to, ze każdy ględzi o swoich latoroślach. Mam wrażenie, że wszystkie babki w moim przedziale wiekowym już mają dzieciaczki. Normalnie ciągle nawijają na jeden i ten sam temat, do którego ja siłą rzeczy nie mogę się włączyć. Nie ma to jak rozmowy z facetami P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo proszę koleżanka tu do nas zajrzała-super:) To Smutna nie jesteśmy same;) Podszyw coś wymiękł widać-już nas nie odwiedza. A mnie czasami,momentami zbiera na wspomnienia, sentymenty i odzywa się mała tęsknota ale.... to już było i nie wróci więcej...Taka prawda. Koniec to koniec!!! Tez nie che już nikogo poznawać i przeżywać tego drugi raz w dooopie to mam.Nic dobrego z tego nie wynika.Ja już lekcje życia dostałam,wystarczy mi to. Dobrej nocki-pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! no tak..nie wiem jak to bedzie,na pewno ciezko i smutno,dobrze ze jestesmy razem bo najgorsze to chyba zostac samemu,wtedy tylko i wciaz myslisz i sie nakrecasz..wiem po sobie jak czasem sama w domu to juz zaczynaja mysli krazyc i lzy same leciec i ciezko dojsc do siebie... Grecki ty chyba masz tak cos miedzy 34-36 latek??? no to tez sie postarajcie o dzidzie,moj szwagier wlasnie zostal tatusiem ma 40 lat a jego zona 34,oboje stanu wolnego byli,znaja sie tez cale zycie i dopiero widzisz zaiskrzylo 4 lata temu i 2 lata temu wesele a teraz chrzest 5 grudnia,młody ma juz pol roczku jest słodki,taki do schrupania,moja corcia bedzie mu mamcia chrzestna...a moje dziecie ma juz 17 skonczone! Jabcoszku :P ale wymyśliłam!!! ja sie ciesze ze doszlas do siebie! ze przestalas drinkowac!! balam sie tego ze mozesz sie uzaleznic!bo to moment i juz sama nawet nie wiesz kieddy a nie warte jest tego twoje zycie dziecko rodzinka,buzki piszcie kobitki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Smutna, łatwo mówić, gorzej zrobić w moim przypadku:P Mam problem z wysoką prolaktyną, biorę leki, po których podskoczyło mi libido, więc moze coś z tego wyjdzie (kiedyś):D Mam 35 lat - dają mi znacznie mniej. No ale na dziecko to chyba raczej za stara jestem:P Poza tym z tzw. instynktem macierzyńskim to u mnie raczej kiepsko jest ... Ciekawe, czy mój netowy znajomek ma już jakis narybek, bo bodajże w zeszłym roku się hajtnął ( wieku 30 lat, więc dość późno imho:P) A ten "Twój" men znalazł sobie dziewczynę, czy nadal buja się samotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
jabłuszko, dzięki za pokrzepiające info:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów cisza... ale piękne pogody ostatnio!super,byle jak najdłużej! wróce do wcześniejszych postów o tym że sie rozpada jakas tam znajomosc gdy facet sie hajta..w sumie ja nie moge sie wypowiedziec w tym temacie bo znajomosc roznych owszem wiele ale taka to tylko ta jedna!!! była jest i bedzie,raz ze stala jestem w uczuciach a dwa nie mam ochoty znow sie wiklac w takie cos wiem ile mnie to kosztowało! czy moj ma kogos?czy sie hajtnął? szczerze to nie mam zielonego pojecia!! nic nie puszcza farby na ten temat :) czasem wspomina o jakiejs sasiadce,pewnie zeby mi zrobic na złośc albo zebym byla zazdrosna?tak to odbieram co do dzieci...mysle ze w tej kwesti jak we wszystkim na kazdego przyjdzie pora! wiec mimo leczenia i braku instynktu zycze ci Greckie oby wszystko sie ulozylo po twojej mysli :* Agati tobie tez :* czekam na wiesci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////////////////////
///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mamy weekend-jak się ciesze:):):) Zimowo się zrobiło,nawet bardzo.Jeszcze chwilka i nadejdą święta.A po nich Nowy Rok-ciekawa jestem co przyniesie....??? Jak tu weszłam to troszkę wróciły wspomnienia,te miłe no i co za tym idzie... tęsknota za tymi minionymi,przyjemnymi,odlotowymi momentami.Hmmmm....dobrze że już bez bólu:) Pozdrawiam cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik uznaję za zakończony,może odejść do lamusa a nawet ulec zagładzie kasowania.. Żegnam Was dziewczyny,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! topic zakonczony nikt nie pisze..a ja napisze dzis moje urodziny i spotkanie z kims z kim pisze od pol roku a to moja stara milosc gdy mialam 17 lat a on 22.. było fajnie..juz tesknie do nastepnego spotkania a to dopiero przynajmniej za miesiac... pozdrawiam a co u was? zaglada tu ktos czasem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam popiszę sobie sama i tak nikt nie zagląda :) za 10 dni następne spotkanie :) happy jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppp
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko
Chyba tylko z mężem możesz się podzielić swoją radością bo stad wszyscy sobie poszli :classic_cool: Opowiedz mu, na pewno bedzie szczęsliwy razem z tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppppppp
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×