Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość immortalka

ktos wie dlaczego tak wlasciwie Britney i Justin sie rostali???

Polecane posty

Gość immortalka

??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważam że jestem
zahibernowali cię? temat już dawno nie na czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immortalka
hehe wiem wiem:) ale tak przed chwila sobie ogladalam takie filmiki na youtube i tak sie wlasnie zastanawiam dlaczego sie rostali skoro tak bardzo sie kochali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważam że jestem
kochana, to jest Hollywood, nie ma tam uczuć , zrozum, nawet 10 letnie małżeństwo pitta i aniston się rozwaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immortalka
no ale dlaczego. ona go zdarzila? on ja? cos innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immortalka
zdradzila mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucia
podobno ona go zdraszila(a wtedy oficjalnie byla jeszcze dziewica:P ) potrm justin napisal piosenke cry me a river :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucia
zdradzila mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immortalka
acha:) a tak na marginesie piosenka spoko i teledysk super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigosek
dlatego Wypłacz mi rzekę łez" Byłaś moim słońcem Byłaś moją ziemią Ale nie wiedziałaś, jak bardzo Cię Kochałem Więc zaryzykowałaś I poczyniłaś inne plany Ale założę się, że nie sądziłaś, że zupełnie nawalą Ref. Nie musisz mówić co zrobiłaś Ja już wiem, dowiedziałem się od niego Teraz już nie ma szansy dla nas i nigdy nie będzie I czy to Cię nie smuci? Mówiłaś, że mnie kochasz Dlaczego mnie zostawiłaś, samego? Teraz mi mówisz, że mnie potrzebujesz Kiedy dzwonisz do mnie przez telefon Dziewczyno, odemawiam, chyba mnie pomyliłaś Z jakimś innym kolesiem Spaliłaś za sobą mosty i teraz to Ty Będziesz płakać i wypłaczesz mi rzekę łez Wypłacz mi rzekę łez Wypłacz mi rzekę łez Wypłacz mi rzekę łez, yeah, yeah Wiem, powiada się Że pewnych rzeczy lepiej nie mówić Nie było tak, że tylko z nim rozmawiałaś i wiesz o tym (Nie udawaj, że nie wiesz) To wszystko o czym mówili mni ludzie Wciąż przyprawia mnie o ból głowy Trzeba było postawić na szczerość A może byś tego nie zepsuła Ref. Nie musisz mówić co zrobiłaś... Ach, ach Co się stało to się nie odstanie Więc chyba muszę odejść Ref. Nie musisz mówić co zrobiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×