Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinusia92

Czemu nie rosne???????

Polecane posty

Gość Tinusia92

Hej wam wszystkim.Mam 15 lat i 150 cm. wzrostu.W pewnych momentach to mi przeszkadza ze jestem taka mała.Ale trzymam sie tego ze co małe to piękne ale ja bym chciała miec gdzies 170 cm. wzrostu.Inni moi rówieśnicy maja po tyle wzrostu i gdy z nimi rozmawiam to czuje sie jakbym miała z 10 lat:-(Mam do was pytanko. Co mozna zrobic aby urosnąc????Są na to jakies leki??Czekam na wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastinka
dzieki miu-miu za tom wypowiedz.ale ja wątpie w to ze urosne.mnie to poprostu boli!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 172 cm
i z tego co sobie przypominam to w wielu 15 lat byłam trochę niższa niż teraz. Także jest jeszcze szansa że do urośniesz. Choć z każdym rokiem będzie ona coraz mniejsza. Nie odpowiedziałaś na pytanie czy wysocy są Twoi rodzice. Patrząc na nich możesz przewidzieć ile wzrostu będziesz mieć ty chociaż nie jest to regułą, bo ja np. mam rodziców o przeciętnym wzroście, a mój ojciec jest dużo niższy ode mnie! Zawsze możesz się ratować butami na wysokim obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenia
Mam 14 lat za kilka dni bede miała 15. Od roku urosłam tylko 1-2 cm ;(( aktualnie mam 156. W swoim otoczeniu czuje sie jak mała dziewczynka gdyż zazwyczaj każdy jest ode mnie wyższy !! co zrobić by urosnąć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voolf
mam 148 wzrostu i mam 16 lat. Nie rosnę, bo nie mam hormonu wzrostu. To fajna rzecz, pasuje do mnie każdy facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIAN Z NIEMIEC
Hej, hej :) Zarejestruj się i wypełniaj ankiety dotyczące samochodów, kosmetyków, telefonów itp Za nie dostaniesz punkty, jak uzbierasz odpowiednią ilosc pkt mozesz je wymienic na rózne nagrody :D Np doladowania, sprzet agd, bony itp Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! 🖐️ Hej, hej :) Zarejestruj się i wypełniaj ankiety dotyczące samochodów, kosmetyków, telefonów itp Za nie dostaniesz punkty, jak uzbierasz odpowiednią ilosc pkt mozesz je wymienic na rózne nagrody :D Np doladowania, sprzet agd, bony itp Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to zawsze chciałam być niższa. Ech... :D Teraz mam 169 cm i już więcej nie urosnę. Na szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika z radomia
Hej, hej :) Zarejestruj się i wypełniaj ankiety dotyczące samochodów, kosmetyków, telefonów itp Za nie dostaniesz punkty, jak uzbierasz odpowiednią ilosc pkt mozesz je wymienic na rózne nagrody :D Np doladowania, sprzet agd, bony itp Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie uwarunkowania genetyczne. i niekoniecznie musisz porownywac z rodzicami, niekiedy geny sa przekazywane co ktores pokolenie (tzw geny recesywne). nie jestem biologiem ale cos takiego pamietam :) poza tym - male jest piekne. i nie mowie tego zeby pocieszyc, tak uwazam. zawsze podobaly mi sie drobne niewysokie dziewczyny, sama naleze do wyzszych i niekoniecznie drobnych ;) trzymaj dobra diete, pij tylko zdrowe napoje - moje ostatnie odkrycie: woda kokosowa, nietania, ale cudowna w smaku i pod wzgledem wlasciwosci (http://www.vivalife.pl/sklep/) i nie unikaj ruchu, a na pewno pozostaniesz proporcjonalna, harmonijnie zbudowana kobieta, coz z tego, ze mierzaca 150cm? licza sie PROPORCJE :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×