Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość daariaa123456789

Pytanie do mężczyzn ale nie tylko ? ????? hmm...

Polecane posty

Gość daariaa123456789

Mam nieco dziwny problem .... a bardziej mamy.... jestem z moim ukochanym ponad połtora roku , wspołzyjemy od poł roku i mam problem. Napoczatku wszystko było ok, choc mój chłopka nieco sie napocztaku bał , ze nie podoła , jest to mój pierwzsy partner i mysle , ze juz tak zostanie.... zareczyny , slub i te sprwawy (mamy jakies tam plany)... bardzo sie kochamy i wogóel jest super ( jesyem szczesciara cholera ) ale czasami on jakby mia łproblemy z seksem .... jest bardzo napalony , a keidy ma dojsc do zblizenia czar pryska.... , nieraz jest super .... ale gdy mój kochany przypomni sobie , pomysli , ze nie podoła sprawie ... \" maniek \" - jak go nazywamy ) opada.... Poprostu nie wiem co mam robić .... jak mu pomóc , rozmawiamy o tym i on twierzdi ze strasznie nieraz sie spina.... ( jestem jego 3 kobieta w zyciu ) Nie wiem co mam robić .... on twierdzi ze jestem bardzo ładna , i podzcas stosunku nie patrzy na mnie , bo szybko by doszedł ... Nie wiem czy tak moze byc ???? Według mnie zabardzo sie spina.... i bardziej to jego psychika niz jakas choroba ..... Prosze o jakieś rady jak moge temu zaradzić .... ? co o tym myslicie ???? bo nie wiem czy to moja wina ? moze cos ja zle robie ? Czasem jest naprawde bardzio super , a czasem jest taki tydzien , dwa ze jestesmy bardzo napaleni a do zblezenia nie dochodzi..... prosze o rady ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×