Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiiietka

Narzeczony dopytuje się o moich poprzednich facetów

Polecane posty

Gość katarzynka222
a ja mimo ze jestem dziewczyna co moze być pewnym zaskoczeniem uważam że dziewice sa najlepsze to poprostu kwint esencja kobiecosci -niewinnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana de
moja znajoma tez zrobiła błąd zatajająć fakt że spała z dwoma facetami. Wersja oficjalna była taka że miała krótki i nieudany romans z faetem. Jednak po kilku latach po slubie się okazało że spała jeszcze z kimś i to się wydało. Nie miał do niej pretensji o to że z kimś jeszcze spała tylo o to że mu o tym nie powiedziała Generalnie jest teraz rozwódka bo facet stwierdził ze skoro go okłamała to może to robić nadal i juz jej nie ufa. Pouczona jej doświadczeniem radzę być szczerą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka222
w tej kwestii tutaj jestem osoba obiektywna bo uwazam ze zarówno facet ma prawo chciec dziewicy jak i my kobiety wolec kawalera od żonatego.Dlaczego to akurat porównanie juz wyjasniam.Do kobiety czuje sie najpierw pożadanie i moze juz tak pozostac albo przejsc w miłosc wtedy mezczyzna chce dac tej kobiecie miłosc jesli naprawde ja kocha to jets u faceta rzadkie zeby prawdziwie pokochac.Z kobietami jest odwrotnie do faceta z reguły czuje sie najpierw miłość pozniej pozadanie co ejst w tym przypadku rzadsze zeby naprawde rozbudzic kobiete musi byc ktos wyjatkowy wtedy ona chce dac mu swoje ciało.Tym sie róznimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynko niewinnośc to kwintesencja dziewczęcości a nie kobiecości kwintesencją kobiecości jest macierzyństwo a nie dziewictwo masz jakieś spaczone podejście do rzeczywistości skoro myslisz że dziewczyna z błona jest bardziej kobieca od kobiety bez błony czy kobiety z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue sad eye
Wawiak-u, niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi wyznawane poglądy (i w pieniądzach też) :D🖐️ Pytanie: czy można mieszać różne rodzaje mąki bez ujemnych konsekwencji dla smaku otrzymanego w ten sposób ciasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka222
na kobiecosc składa sie szereg czynników niewinnosc dobroc.Im kobieta bardzije doswiadczona seksualnie tym w 90% dla niej na niekorzysc takie ejst moje zdanie.Współzycie zmienia kobiete im wiecej ma partnerów i przygód tym gorzej dla niej staje sie mniej kobieca mniej pozadana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema aż niemiło
o jaka szczerosc chodzi ? mam opowiadac co robilam w lozku z bylym, to smieszne ... jedyne co moge powiedziec, to ze mam za soba nieudany zwiazek i to jest koniec tematu a nie opowiadac szczegoly bo to wielki blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka222
na kobiecosc składa sie szereg czynników niewinnosc dobroc.Im kobieta bardzije doswiadczona seksualnie tym w 90% dla niej na niekorzysc takie ejst moje zdanie.Współzycie zmienia kobiete im wiecej ma partnerów i przygód tym gorzej dla niej staje sie mniej kobieca mniej pozadana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vronkuś
Zanim się ze sobą związaliśmy byłam przez 4 lata z facetem, on miał dziewczynę wcześniej, ale nie spali z sobą. Nie opowiadałam mu szczegółów, ale nie było to tajemnicą że spałam z facetem wcześniej - nie raz i nie dwa ;) Było mi przykro, że nie mogę mu dać tego co mogłaby dać dziewica. Twierdził, że nie ma to dla niego znaczenia, bo mnie kocha... Nie wiem jak daleko posunięty jest mit o tym jak genialnie spać z dziewicą, ale nam się w łóżku świetnie układa :) Nie mam problemów z porównywaniem itp. (może dlatego że ten jest bogiem w łóżku) zawsze te porównania wychodzą na korzyść obecnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue sad eye
Ekhm! Czy ktoś mógłby pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema aż niemiło
katarzynka, ty chyba masz 15 latek, kiedy ludzie maja 27- 29 lat i sie wiaze to trudno zeby nie mieli doswiadczenia, bo zazwyczaj maja za soba kilkuletni zwiazek i nikt do siebie nie ma o to pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vronkuś
Trochę nieskładnie napisałam: chodziło mi o to że w momencie kiedy związałam się ze swoim obecnym chłopakiem, on był prawiczkiem. A ja byłam po 1 długotrwałym związku, i dziewicą nie byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ma swoją treorię że wraz z odbytymy stosunkami kobieta przestaje być kobietą a staje się mężczyzną Ciekawe czy kiedyś jak stracisz tę błone to nadal tak będziesz myślała Kasiu. Czy nadal będziesz myślała, że zdobywając doświadczenie i ucząć się czerpać przyjemność z seksu przestanie czuć się kobietą. A jak urodzisz dziecko to juz nikt nie ma prawa patrzć na ciebie jak na kobietę bo kobiety sa tylko dziewicami Ktos wspomniał że masz 15 lat, i atki własnie śwuatopoglad prezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka222
jestem meżatka ale kiedys pociagały mnie kobiety wiec jakeis pojecie o tym mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×